archive-ee.com » EE » S » SUUSALIIT.EE

Total: 444

Choose link from "Titles, links and description words view":

Or switch to "Titles and links view".
    Murdmaasuusatamine Mäesuusatamine Suusahüpped Kail Piho Kahevõistluse rahvuskoondislane Vendade Pihode koduleht Ava alamteemad Sulge alamteemad Sulge Kalender Kontakt Koondis Dokumendid Treenerikutse Noorte karikasari Marumägi Galeriid Uudised KV ja SH noorte karikasari 2016 I etapp Eesti Suusaliit Lõõtsa 8 Tallinn 11 415

Open archived version from archive

• Uudised
    laupäeval kui ka pühapäeval kolmanda koha Triinu Hausenbergi parimaks kohaks sel võistlusel jäi laupäeval saavutatud 5 koht Pühapäevase võistluse lõpetas ta 6 kohaga Airiin Pikk lõpetas mõlemad võistluspäevad 9 kohaga Poistest oli parim Markkus Alter kes mõlemal päeval sõitis välja 11 koha Robert Lee lõpetas laupäeval võistluse 16 kohal ning pühapäeval 15 kohal Robert Toompuu sai laupäeval kirja 30 koha ning pühapäeval 19 koha Järgmine rahvusvahelise suusaliidu korraldatav kahevõistlus noortele toimub 9 Ja 10 veebruaril Trondheimis Kristjan Ilves sai kahevõistluse kontinentaalkarika sarjas 15 koha 09 01 2016 Kristjan Ilves teenis Norras Höydalsmos toimunud kahevõistluse kontinentaalkarikasarja etapil 15 koha Ta kaotas võitnud norralasele Espen Andersenile 43 9 sekundit Kristjan Ilves Ramsau MK etapil 24 s 20 12 2015 Austrias Ramsaus toimuval kahevõistluse MK etapil pääses Eesti kahevõistleja Kristjan Ilves normaalmäe võistlusel suusarajale 10 kohalt Ilves näitas hüppemäel 87 9 meetrist õhulendu ning kogus sellega 117 6 punkti Murdmaarajale sai Kristjan hetke liidrist norralasest Jarl Magnus Riiberist 1 17 hiljem Murdmaarajal pidi Ilves loovutama 14 positsiooni ja lõpetas kokkuvõttes 24 kohal Kaotust kuuendalt kohalt võitjaks kerkinud sakslasele Eric Frenzelile kogunes 51 3 sekundit See on ühtlasi Kristjan Ilvese parimaks kohaks MK sarjas Noored kahevõistlejad ja suusahüppajad esinesid edukalt Saksamaal 23 11 2015

freestyle Murdmaasuusatamine Mäesuusatamine Suusahüpped Kristjan Ilves Team Ilves koduleht Ava alamteemad Sulge alamteemad Sulge Kalender Kontakt Koondis Dokumendid Treenerikutse Noorte karikasari Marumägi Galeriid Uudised KV ja SH noorte karikasari 2016 I etapp Eesti Suusaliit Lõõtsa 8 Tallinn 11 415 Telefon

• Uudised - Lillehammeris toimuvatel II Noorte Taliolümpiamängudel osaleb Eestist 17 noorsportlast
    kokku 70 medalikomplekti Mängudel osaleb ligi 1100 sportlast 70 riigist kelle vanus on vastavalt alale 15 18 aastat Eesti koondis Lillehammeris Mäesuusatamine Anna Lotta Jõgeva Laskesuusatamine Hanna Moor Anneliis Viilukas Robert Heldna Mart Všivtsev Murdmaasuusatamine Stine Lise Truu Kaarel Karri Curling Kristin Laidsalu Britta Sillaots Jarl Guštšin Eiko Siim Peips Iluuisutamine jäätants Viktorija Semenjuk Artur Gruzdev Suusahüpped Artti Aigro Kahevõistlus Andreas Ilves Kiiruisutamine Kaspar Kaljuvee Kermo Voitka Noorte OM erineb

• Uudised - Annemarii Bendi võitis kahevõistluse FIS Youth Cup - l kaks pronksmedalit
    18 01 2016 Annemarii Bendi FIS Youth Cup autasustamisel Nädalavahetusel Harrachovis peetud FIS Youth Cupil teenis Võru Spordikooli kahevõistleja Annemarii Bendi nii laupäeval kui ka pühapäeval kolmanda koha Triinu Hausenbergi parimaks kohaks sel võistlusel jäi laupäeval saavutatud 5 koht Pühapäevase võistluse lõpetas ta 6 kohaga Airiin Pikk lõpetas mõlemad võistluspäevad 9 kohaga Poistest oli parim Markkus Alter kes mõlemal päeval sõitis välja 11 koha Robert Lee lõpetas laupäeval võistluse 16

• Uudised - Kristjan Ilves sai kahevõistluse kontinentaalkarika sarjas 15. koha
    Ta kaotas võitnud norralasele Espen Andersenile 43 9 sekundit Kristjan Ilves hüppas 85 meetrit ja teenis 111 5 punkti nagu ka soomlane Eero Hirvonen kellega jagati 11 12 kohta Hüppevooru parim oli 91 meetrit lennanud ja 125 5 punkti teeninud austerlane Franz Josef Rehrl kellest Ilves pääses murdmaarajale 56 sekundit hiljem Karl August Tiirmaa oli 43 2 00 Andreas Ilves 58 2 58 ja 15 aastane Ivo Niklas Hermanson 61

• Uudised - Kristjan Ilves Ramsau MK etapil 24 - s
    Ramsau MK etapil 24 s 20 12 2015 Kristjan Ilves Ramsau MK etapil Foto NordicFocus Austrias Ramsaus toimuval kahevõistluse MK etapil pääses Eesti kahevõistleja Kristjan Ilves normaalmäe võistlusel suusarajale 10 kohalt Ilves näitas hüppemäel 87 9 meetrist õhulendu ning kogus sellega 117 6 punkti Murdmaarajale sai Kristjan hetke liidrist norralasest Jarl Magnus Riiberist 1 17 hiljem Murdmaarajal pidi Ilves loovutama 14 positsiooni ja lõpetas kokkuvõttes 24 kohal Kaotust kuuendalt kohalt

• Uudised - Noored kahevõistlejad ja suusahüppajad esinesid edukalt Saksamaal
    festival Võistlus toimus neljal mäel ning võistelda said kõik alates 4 aastasest kuni seenioriteni välja Meie noored esindasid Eestit edukalt kõik võistlejad tulid koju vähemalt ühe medaliga K21 mäelt võitis suusahüppevõistluse Carena Roomets Võru Spordikoolist Sama kooli sportlane Sten Jörgen Leis teenis samas vanuseklassis pronksmedali K60 hüppemäel võitis MN14 vanuseklassis suusahüpped Põhjakotkas Otepää sportlane Markkus Alter MN14 15 vanuseklassis saavutas Annemarii Bendi 2 koha ning Triinu Hausenberg 4 koha Mõlemad