archive-ee.com » EE » O » ORIENTEERUMINE.EE

Total: 388

Choose link from "Titles, links and description words view":

Or switch to "Titles and links view".
  • EOLi juhatuse otsused
    Nikitin SK SRD4 Armo Hiie D211 Kirti Rebane SK Saue Tammed2 Anu Annus OK Peko3 Viivi Anne Soots SK Saue Tammed4 Maret Vaher OK Põlva Kobras5 Elo Saue OK Ilves6 Tina Olm Junegard OK Võru7 Merike Vanjuk OK Kape8 Liis Johanson OK Põlva Kobras9 Piret Klade OK Kape10 Triin Vask OK IlvesHD 21 koondise esindaja Arthur Raichmann 28 05 2004 a 61 koosolek Pesa hotellis Põlvas 337 Kinnitada EOLi orienteerumisjooksu treenerite nõukogu statuut vt lisa Statuut hakkab kehtima alates 01 09 2004 338 Kinnitada EOLi orienteerumisjooksu A koondise statuut vt lisa Statuut hakkab kehtima alates 01 12 2004 339 Kinnitada EOLi ja Eesti koondise kandidaadi vahelise lepingu vorm vt lisa Tegevdirektoril sõlmida 2004 a jooksul lepingud kõigiga keda EOLi lähetab võistlustele 01 01 2005 a alates peavad olema sõlmitud lepingud kõigi 2005 a A koondise kandidaatidega 10 06 2004 a interneti teel 340 Kinnitada Eesti koondis noorte EM ile Austrias 25 27 06 2004 D 16 Ly Trei OK Põlva Kobras 1988Eleri Hirv OK Võru 1988Grete Gutmann RAE ROK 1988 D 18 Kati Rooni OK Orvand 1987Tais Leontenko SK SRD 1986Kadri Uiboupin OK Võru 1986 H 16 Lauri Tammemäe OK Orvand 1988Timo Sild OK Võru 1988Kaspar Kork OK Põlva Kobras 1989 H 18 Mihkel Järveoja OK Põlva Kobras 1986Lauri Malsroos SK Saue Tammed 1986Veiko Kütt OK Ilves 1986Martin Simpson OK Põlva Kobras 1987Koondise treener esindajad Vallo Vaher Tiit Tali 341 Kinnitada Eesti koondis juunioride MM ile Poolas 6 11 07 2004 D20 Annika Rihma OK Põlva Kobras 1984Kati Rooni OK Orvand 1987Kadri Uiboupin OK Võru 1986 H20 Sander Vaher OK Põlva Kobras 1985Riho Taba OK Ilves 1985Tõnis Vaiksaar OK Lehola 1984Peeter Pihl OK Saue Tammed 1984Timmo Tammemäe OK Orvand 1984Kristjan Trossmann JOKA 1985Treener esindaja Tiit Tali 21 06 2004 a interneti teel 342 Kinnitada Eesti koondis MK etappidele ja EM ile Taanis 10 17 07 2004 D 21 Anu Annus OK PekoKirti Rebane SK Saue TammedAnnika Rihma OK Põlva Kobras H21 Olle Kärner SportnetRene Ottesson OK LeholaMarek Nõmm SK Saue TammedJan Olm OK VõruTreener esindaja Sixten Sild 04 08 2004 interneti teel 343 Muuta EOL juhatuse otsust nr 315 23 01 2004 RO koondise koostamise alused järgmiselt Teine katsevõistlus 2 Fillari Cup pikk rada Jämi Soome 7 08 tulemus H21 oli Fillari Cup tavarada Jämi Soome 7 või 8 08 tulemus H21 Kinnitada 2004 a RO koondise kandidaatide nimekiri järgmisena Koondise kandidaatide lõplik nimekiri seisuga 1 06 2004 Margus Hallik OK LUS Raul Kudre OK Peko Rene Ottesson OK Lehola Arbo Rae OK Nõmme Mait Mändmets SK Rada ROK Rae Tõnis Erm TA OK 23 08 2004 a interneti teel 344 Kinnitada EMV tavarada ja n v teade 28 29 8 2004 võistluste zürii 1 Nikolai Järveoja EOL volinik zürii esimees 2 Tarvo Avaste Sportnet liige 3 Mati Poom TON liige 27 08 2004 a 62 koosolek Tabinal 345 Kinnitada Tarvo Avaste EOLi orienteerumisjooksu treener esindajaks alates 01 11 2004 kuni 31 10 2006 346 Kinnitada Raul Kudre EOLi suusaorienteerumise koondise treener esindajaks alates 01 09 2004 kuni 31 03

    Original URL path: http://www.orienteerumine.ee/eol/juhatus/juhatus2004.html (2016-01-31)
    Open archived version from archive


  • EOLi juhatuse otsused
    augustil 2003 Ðveitsis Mehed 1 Olle Kärner 2 Tarvo Avaste 3 Andreas Kraas varu1 Alar Abram varu2 Sixten Sild Naised 1 Anu Annus 2 Viivi Anne Soots 3 Kirti Rebane varu1 Maret Vaher 22 07 2003 a 284 EMV sprindis toimub samade võistlusreeglite järgi nagu on orienteerumise võistlusreeglites kirjeldatud lühirada Võitja aeg sprindis on kõikides võistlusklassids 12 15 min Stardiintervall 1 minut EMV sprindis eeljookse ei toimu STARDIJÄRJEKORD HD21 võistlejad stardivad EOLi 2003 a edetabel 1 absoluutarvestuse pööratud järjestuses edetabelijuht stardib viimasena Ülejäänud võistlusklassides toimub loosimine vastavalt võistlusreeglitele 16 08 2003 a 285 EOL i juhatus arutas avalikku kirja EOLi juhatusele ja otsustas anda järgmise vastuse Täname tähelepanu juhtimise eest erinevatele eetilistele seisukohtadele Eesti orienteerujate hulgas EMV 2003 juhendi muutmist ei pea EOL i juhatus vajalikuks 286 Vastavalt EOLi põhikirja p 15 ja OK Käbi avaldusele arvata OK Käbi EOLi liikmete hulgast välja alates 16 08 2003 a 19 08 2003 a 287 Kinnitada RO MK II ringi koondisesse järgmised sportlased 6 8 09 Sklarska Poreba Poola tavarada teade 11 14 09 Pilzen Tsehhi valik lühirada tavarada H21 Raul Kudre OK Peko Margus Hallik OK LUS Rene Ottesson OK Lehola Arbo Rae OK MARU Mait Mändmets 25 08 2003 a 288 Kinnitada 2003 a EMV tavaraja ja noorte veteranide teate võistluste zürii Margus Sarap OK Ilves EOL volinikuna ka zürii esimees Mati Poom OK TON Ormar Lutsberg OK Lehola 29 08 2003 a 289 Vastavalt EOLi põhikirja punktile 15 ja OK Käbi avaldusele arvata OK Käbi välja EOLi liikmete hulgast alates 16 08 2003 290 Kutsuda EOLi üldkogu kokku 22 23 novembril 2003 a Põlvas 05 09 2003 a 291 Kinnitada 2003 a EMV pika raja võistluste zürii Tarmo Klaar OK Ilves EOL volinikuna ka zürii esimees Sixten Sild OK Võru Nikolai Järveoja OK Põlva Kobras 10 09 2003 a 292 Kinnitada Eesti koondis EST LAT LIT noortematðile Leedus 20 21 09 2003 D14 Heljen Sklave Orvand Triin Aedmäe Kobras Piibe Tammemäe Orvand Teele Kotov Peko Karmen Alnek Võru Hannula K Pandis Ilves D16 Ly Trei Kobras Marika Kustavus Lehola Kati Rooni Orvand Triin Soonvald HOK Anniki Inno Rakv Eleri Hirv Võru Grete Gutmann Rae D18 Kadri Uiboupin Võru Tais Leontenko SRD Olga Mazina SRD Merliis Sulg Orvand Annika Aljas Kose D20 Liis Johanson Kobras Eveli Saue Ilves Mairit Trei Kobras H14 Uku Rooni Orvand Karl Samoson Orion Kristo Heinmann Ilves Lauri Sild Võru Kenny Kivikas Ilves Ain Roosimägi Rakv H16 Tõnis Uiboupin Võru Kaur Kase Orion Timo Sild Võru Lauri Tammemäe Orvand Kaarel Kure Kobras Martin Simpson Kobras H18 Sander Vaher Kobras Alar Assor Kobras Riho Taba Ilves Markus Puusepp Võru Lauri Malsroos Tammed Veiko Kütt Ilves H20 Jürgen Einpaul Tammed Timmo Tammemäe Orvand Jaan Tarmak TON Mihkel Järveoja Kobras Olavi Ottas Kobras Peeter Pihl Tammed Esindajad Tiit Tali Kuno Rooba 16 09 2003 a 293 Juhindudes Eesti 2003 a orienteerumisjooksu edetabeli juhendile p 1 tunnistada Eesti MV pikk rada 2003 edetabelikõlbulikuks 17 09 2003 a 294 Kinnitada 2003 a Suunto Games võistluste zürii Kalle Luuk OK LUS IOF

    Original URL path: http://www.orienteerumine.ee/eol/juhatus/juhatus2003.html (2016-01-31)
    Open archived version from archive

  • EOLi juhatuse otsused
    on nõus tulema Kobras Cup ile 5 5 HD21 3 3 HD20 3 3 HD18 võistlejat 27 05 2002 a 243 Kinnitada SILVA toetusprogrammis osalevate sportlaste nimekiri 244 Kinnitada Eesti OJ koondis BEL ja SUI MK etappidele H21 Olle Kärner Andreas Kraas Rain Eensaar D21 Anu Annus Kulud tasutakse vastavalt OJ koondise moodustamise alustele kinnitatud EOL üldkogu otsusega nr 16 2001 25 11 2001 http www orienteerumine ee eol ykogu yklisa01 htm 5 245 Seoses SI pulkade hinna tõusuga kinnitada EOL rendipulga kaotamisel hinnaks 400 kr 03 06 2002 a 246 Kinnitada Eesti koondis Juunioride MM ile Hispaanias 8 13 juuli 5 4 2 D20 Liis Johanson OK Põlva Kobras koefitsendiga Siiri Mere SK SRD koefitsendiga Eveli Saue OK Ilves määramisega Annika Rihma OK Põlva Kobras määramisega Piret Klade OK Lehola määramisega H20 Urmo Liblik JOKA koefitsendiga Sander Vaher OK Põlva Kobras koefitsendiga Riho Taba OK Ilves määramisega Tõnis Vaiksaar OK Lehola määramisega Treenerid Maido Kaljur ja Nikolai Järveoja Kulud tasutakse vastavalt OJ koondise moodustamise alustele kinnitatud EOL üldkogu otsusega nr 15 2001 25 11 2001 http www orienteerumine ee eol ykogu yklisa01 htm 4 13 06 2002 a 247 Kinnitada Eesti noortekoondis Noorte EM ile Poolas 21 23 06 2002 a H 16 D 16 1 Markus Puusepp Võru koef 1 Tais Leontenko SRD koef 2 Mihkel Järveoja Kobras koef 2 Kati Rooni Orvand koef 3 Veiko Kütt Ilves määram 3 Kadri Uiboupin Võru määram Martin Simpson Kobras varu Anniki Inno Rakvere varu H 18 D 18 1 Sander Vaher Kobras koef 1 Annika Rihma Kobras koef 2 Tõnis Vaiksaar Lehola koef 2 Siiri Mere SRD koef 3 Riho Taba Ilves määram 3 Eveli Saue Ilves määram Alar Assor Kobras varu Maarja Punak Kobras varu Treenerid Maido Kaljur ja Tiit Tali 27 06 2002 a 248 Kinnitada Eesti OJ koondis Rootsis Idres 5 7 07 2002 toimuvale MK etapile D21 Tina Olm Junegard Võistleja tasub ise kõik võistlusega seotud kulud 13 08 2002 a 249 Kinnitada 2002 a EMV öise tavaraja zürii liikmed Tiit Tali OK Ilves ja Maido Kaljur OK Orvand Kinnitada 2002 a EMV tavaraja ja noorte veteranide teate zürii liikmed Sixten Sild OK Võru ja Maido Kaljur OK Orvand Kinnitada 2002 a EMV pika raja zürii liikmed Sixten Sild OK Võru ja Meelis Zimmermann OK Kape 03 09 2002 a 250 Kinnitada ajakirja Orienteeruja 2003 a tellimishinnad ja üksiknumbrite müügihinnad järgmiselt Aastatellimus 8 numbrit 160 krooni Üksiknumbri müügihind 25 krooni Aastatellimus välismaale Euroopa riigid läbi EOL I 400 krooni koos postikuludega 04 09 2002 a 251 Kinnitada HD21 OJ EM koondis 23 30 09 2002 Ungari Sümeg ja MK koondis 1 6 10 2002 Tðehhi Brno Sixten Sild treener esindaja vajadusel võistleja jne H21 Olle Kärner H21 Tarvo Avaste H21 Andreas Kraas D21 Maret Vaher D21 Kirti Rebane D21 Anu Annus Kõik osalustasud entry fee tasub EOL 09 09 2002 a 252 Kinnitada Eesti noorte ja juunioride OJ koondis EST LAT LIT noortematðiks mis toimub 21 22 septembril Põlvamaal Korelas D14 1 Ly Trei Kobras 2

    Original URL path: http://www.orienteerumine.ee/eol/juhatus/juhatus2002.html (2016-01-31)
    Open archived version from archive

  • EOLi juhatuse otsused
    MM koondise hooldetreeneri kulud MMil OJ koondise eelarvest 186 Kinnitada EOL Silva toetusprogrammis osalejad 2001 aastal 25 Tarvo Avaste Mati Tiit Rene Ottesson Erik Aibast Andreas Kraas Timo Suppi Alar Abram Kirti Rebane Anu Annus Edith Madalik Eveli Saue Helle Trossmann Liis Johanson Annika Rihma Tarvo Klaasimäe Tarmo Siimsaare Kristjan Gans Tarmo Tomson Tõnis Erm Urmo Liblik Anti Sklave Martti Jaan Miljan Ander Ojandu Margus Hallik 1 reservkoht 187 Jalgratta O EOL poolse esindaja määramine Tühistada EOL juhatuse otsus nr 37 Nimetada jalgrattaorienteerumise EOL poolseks esindajaks ja kontaktisikuks Arbo Rae OK M A R U 10 05 2001 a Interneti teel 188 Kinnitada Eesti koondis Balti MV le 26 27 mail Pikajärvel 189 Kinnitada võistluste züriid 1 EMV lühirada ja teade zürii esimees Katrin Viilu liikmed Kuno Rooba Rakvere ja Toomas Mast Hiiumaa 2 4 EST zürii esimees Ormar Lutsberg liikmed Mati Poom TON ja Tarmo Klaar Ilves 31 05 2001 a Interneti teel 190 Kinnitada o jooksu Eesti noortekoondiste HD 14 18 treeneriks juhendajaks Maido Kaljur OK Orvand HD 20 koondisega tegeleb kuni juunioride MM ini Paul Poopuu JOKA 191 Lubada osaleda Tina Olm il Eesti MV lühirajal 02 06 2001 a klassis D21 Eesti koondise katsevõistlus kohta lõpuprotokollis temale mitte arvestades Tina Olm I A finaali pääsemise korral pääseb samast eeljooksust A finaali ka 11 koha saanud võistleja 06 06 2001 a Interneti teel 192 Kinnitada Eesti koondised järgmistele tiitlivõistlustele Eesti noortekoondis Euroopa noorte MV l Tðehhis Pardubice 22 24 06 2001 D18 1 Eveli Saue HOK 2 Liis Johanson OK Põlva Kobras 3 Annika Rihma OK Põlva Kobras varu Siiri Mere SRD H18 1 Anti Sklave OK Orvand 2 Tõnis Vaiksaar OK Lehola 3 Taivo Timmusk HOK varu Meelis Kadak OK Lehola D16 1 Kati Rooni OK Orvand 2 Tais Leontenko SRD 3 Merliis Sulg OK Orvand varu Kadri Uiboupin OK Võru H16 1 Riho Taba OK Ilves 2 Sander Vaher OK Põlva Kobras 3 Markus Puusepp OK Võru varu Mihkel Järveoja OK Põlva Kobras Treener esindaja Maido Kaljur Eesti juunioride koondis juunioride MM il Ungaris Miskolc 9 15 07 2001 D20 1 Eveli Saue HOK 2 Kadri Limberg Rakvere OK 3 Annika Rihma OK Kobras 4 Liis Johanson OK Kobras varu Siiri Mere SRD H20 1 Tarmo Siimsaare OK Võru 2 Tarvo Klaasimäe Rakvere OK 3 Martti Jaan Miljan TAOK 4 Anti Sklave OK Orvand 5 Riho Taba OK Ilves 6 Sander Vaher OK Kobras varu Tõnis Vaiksaar OK Lehola Treener esindajad Paul Poopuu ja Maido Kaljur Eesti koondis World Games Jaapanis Akita 15 20 08 2001 ELO SAUE ANU ANNUS ERIK AIBAST OLLE KÄRNER Esindaja Leho Haldna Eesti koondis O jooksu MM il Soomes Tampere 28 07 04 08 2001 Koondise arvuline suurus on 5 5 D21 Elo Saue EOL tasub osalustasu e stardimaksu Külli Kaljus EOL tasub osalustasu e stardimaksu Tina Olm Maret Vaher Anu Annus H21 Olle Kärner EOL tasub osalustasu e stardimaksu Tarvo Avaste EOL tasub osalustasu e stardimaksu Erik Aibast EOL tasub osalustasu e stardimaksu Mati Tiit nimi veel lahtine Treener

    Original URL path: http://www.orienteerumine.ee/eol/juhatus/juhatus2001.html (2016-01-31)
    Open archived version from archive

  • EOLi juhatuse otsused
    2000 a Interneti kaudu 135 Kinnitada Eesti Teateorienteerumise Liiga ETOL 2000 a juhend vt lisa järgnevalt aadressilt http www chs ee users tarmo etol juhend00 htm 136 Kinnitada 2000 a Euroopa noorte meistrivõistluste koondise koostamise alused 01 05 2000 a 137 Kinnitada Eesti koondis Balti MV le Aluksnes 27 28 mail 2000 a 11 06 2000 a 138 Kinnitada Eesti koondised Noorte EM võistlustele Svetlogorskis Venemaa Juunioride MM võistlustele Nove Mesto na Moraves Tðehhi ja EM võistlustele ja MK etappidele Truskavetsis Ukraina 1 Eesti koondis Noorte EM võistlustele Svetlogorskis 23 25 juunil 2000 a Venemaa H16 1 RIHO TABA 2 TõNIS VAIKSAAR 3 SANDER VAHER H18 1 TõNIS ERM 2 URMO LIBLIK 3 ANTI SKLAVE D16 1 EVELI SAUE 2 ANNIKA RIHMA 3 KADRI UIBOUPIN D18 1 TUULI MÄEOTS 2 HELLE TROSSMANN 3 PIRET KLADE varus LIIS JOHANSON Esindaja 1 MAIDO KALJUR 2 Eesti koondis Juunioride MM võistlustele Nove Mesto na Moraves 9 15 juulil 2000 a Tðehhi D20 1 ANU ANNUS 2 TUULI MÄEOTS 3 HELLE TROSSMANN 4 EVELI SAUE H20 1 TARMO TOMSON 2 TARMO SIIMSAARE 3 ARTI ALBERT 4 TARVO KLAASIMÄE 5 TÕNIS ERM 6 KRISTJAN GANS varus URMO LIBLIK Esindaja PAUL POOPUU 3 Eesti koondis EM võistlustele ja MK etappidele Truskavetsis 29 06 04 07 2000 a Ukraina D21 1 ELO SAUE 2 KÜLLI KALJUS 3 RUTH VAHER 4 MARET VAHER 5 KIRTI REBANE 6 ANU ANNUS H21 1 OLLE KÄRNER 2 ERIK AIBAST 3 TARVO AVASTE 4 ARMO HIIE Esindaja ORMAR LUTSBERG 08 09 2000 a 139 Portugali MK etapile võistlejate saatmisest Loobuda Eesti võistkonna lähetamisest Portugalis toimuvale MK etapile seoses võistlejatepoolse osavõtusoovi puudumisega 140 Orienteeruja väljaandmisest 2001 a Anda välja EOLi ajalehte Orienteeruja 2001 a jooksul 8 üksiknumbrit Üksiknumbri hind on 15 Aastatellimuse hind on 120 Aastatellimuse hind EOLi sooduspaketis on 100 141 SPORTident märkesüsteemi kasutusele võtmisest alates 2001 a Kiita heaks projekt Sportident Eestisse Kinnitada projekti Sportident Eestisse juhiks hr Tarmo Klaar 142 Tulemuste edetabeli kõlblikusest Seoses korraldajapoolse eksimusega tulemuste fikseerimisel mitte arvestada EOLi edetabelisse 06 08 2000 toimunud Kopra karika 3 päeva osavõistluse tulemusi võistlusklassides D11 D14 A D20 D21B D35 D40 D60 H16 H18 H40 143 EOL kaardikomisjoni moodustamine Moodustada ajutise komisjonina EOLi kaardikomisjon Komisjoni esimeheks nimetada hr Andres Käär Komisjoni eesmärgiks on välja töötada orienteerumiskaartidega seonduvate probleemide lahendusteed EOLi üldkogule 18 11 2000 a 144 Preemiarahade määramisest Vastavalt varasemale kokkuleppele EOLi eelarveraha jaotamisel katta juunioride MM võistluste osavõtukulusid järgmises ulatuses Anu Annus Eveli Saue a 3000 Tarvo Klaasimäe 2000 Arti Albert 1000 145 EOL üldkogu kokkukutsumine Kutsuda kokku EOLi üldkogu 18 19 novembril 2000 a Jõulumäe tervisekeskuses Pärnumaal 30 09 2000 a 146 EOL 2001 a võistluste volinike kinnitamine Kinnitada EOLi võistluste volinikud 2001 a 2 4 veebruar EMV suusaorienteerumine Madis Oras 5 mai ILVES 3 2 päev WRE Kalle Luuk 26 27 mai Balti MV WRE Leho Haldna 2 3 juuni EMV lühirada teade HD21 Katrin Viilu 11 14 juuli 4 EST mitmepäevajooks Ormar Lutsberg 18 19 august EMV öine tavarada Arno Ruusalepp 1 2 september EMVtavarada teade noored

    Original URL path: http://www.orienteerumine.ee/eol/juhatus/juhatus2000.html (2016-01-31)
    Open archived version from archive

  • EOLi juhatuse otsused
    GAMES 1 päev on IOF ranking event Madis Oras Urmas Müür 78 Võtta vastu Järvamaa orienteerumisklubide Assotsiatsioon JOKA EOL liikmeks Arvestada JOKA võistlejate tulemusi 1999 a edetabelis suvehooaja esimestest võistlustest alates Märkus Hääletus 4 poolt Paul Poopuu ei hääletanud 79 Muuta EOL 1999 a kalenderplaanis Hiiumaa MV tavarajal toimumisaega Uus toimumisaeg 14 august 1999 a 80 Ettepanek EOL üldkogule EOL võistlusreeglites muutuste tegemiseks Muutused teha reeglite järgmistes punktides 9 6 11 8 11 10 16 3 19 6 19 7 81 Kinnitada Eesti koondise kandidaadid tasuta arstliku kontrolli nimekirja esitamiseks TUKile 82 Kinnitada 1999 a Silva toetusprogrammis osalevate sportlaste nimekiri 1 Sixten Sild OK Võru 2 Erik Aibast SK Saue Tammed 3 Tarvo Avaste OK Võru 4 Armo Hiie OK Ilves 5 Rene Ottesson OK Lehola 6 Olle Kärner OK Orion 7 Külli Kaljus OK Peko 8 Elo Saue OK Ilves 9 Maret Vaher OK Põlva Kobras 10 Ruth Vaher OK Põlva Kobras 11 Kirti Rebane SK Saue Tammed 12 Marek Nõmm SK Jõulu 13 Priit Poopuu SK ESTO 14 Tarvo Klaasimäe Rakvere OK 15 Anu Annus OK Peko 16 Age Poom OK TON 17 Doris Sabre OK Põlva Kobras 18 Raul Kudre OK Peko 19 Ander Ojandu OK Võru 83 Kinnitada EOL eelarves ettenähtud raha 40 000 krooni jaotus JWOC 99 sõitjatele JWOC 1999 a võistkonna suurus 4m 4n 1 esindaja P Poopuu Esindaja kulud 10 000 krooni Võistlejate vahel jaotub 30 000 krooni järgnevalt 20 000 kr jaotatakse ühtlaselt sõitjate vahel 10 000 kr jääb tulemuste järgi premeerimiseks mis igal juhul välja jagatakse 84 Otsustati pidada mittevajalikuks hetkel Eesti orienteerumisspordis järgusüsteemi kehtestamist 85 Määrata ESK Esindajatekogu korralisele koosolekule 29 04 1999 a EOL esindajateks Ormar Lutsberg Mati Poom 86 Kutsuda kokku järgmine EOL üldkogu 02 06 1999 a Tallinnas Pirital aadressil Regati 1 algusega kell 12 00 07 05 1999 a erakorraline otsus hääletati maili teel 87 Kinnitada Balti MV 1999 a koondise koosseis kontori poolt esitatud kujul 29 05 1999 a XVII koosolek Leedus Zarasai 88 Kinnitada 02 06 1999 EOL üldkogu päevakord 89 Otsustati esitada ettepanek EOL üldkogule 02 06 99 2000 a noorterahade jaotamise tingimuste kohta Vastutajaks jääb ja eeltöö teeb P Poopuu 90 Otsustati suunata probleem maakondade MV del arvestusse minevate osalejate suhtes EOL liikmetele arutamiseks ja oodata klubide ettepanekuid Esimene arutelu on EOL üldkogul 02 06 1999 a 14 06 1999 a erakorraline interneti teel tehtud otsus 91 MM koondiste kinnitamine 5 10 juuli Varna juunioride MM Noormehed Marek Nõmm Priit Poopuu Arti Albert Kristjan Gans Neiud Anu Annus Piia Paasma Age Poom Doris Sabre Esindaja Paul Poopuu 01 08 august Inverness MM Mehed Sixten Sild Tarvo Avaste Erik Aibast Olle Kärner Naised Külli Kaljus Kirti Rebane Maret Vaher Ruth Vaher varus Elo Saue Esindaja esindaja Leho Haldna 28 08 1999 a XVIII koosolek Paukjärvel 92 Korraldada EOL üldkogu koos koondiste kontrollpäevadega Jänedal 19 21 novembril 1999 Kutsuda kontrollpäevadele noorte ja juunioride koondiste kandidaate 30 valiku ja programmi teeb P Poopuu ja HD21 koondislasi 20 valiku ja programmi teeb S Sild Kokku 50

    Original URL path: http://www.orienteerumine.ee/eol/juhatus/juhatus1999.html (2016-01-31)
    Open archived version from archive

  • EOL::Dokumentide arhiiv
    juhend EOL edetabelijuhend 2011 Eesti OJ MN21 koondiste koostamise alused 2011 2010 juhendid EOL klubide noortespordi tulemuslikkustoetuse alused 2010 EMV juhend 2010 EOL litsentsijuhend 2010 EOL noorte suusaorienteerumise karikasari 2010 Printcenter Eesti noorte karikasari 2010 juhend Eesti SO MN21 koondiste koostamise alused 2010 Eesti SO J N koondiste koostamise alused 2010 Eesti OJ MN21 koondiste koostamise alused 2010 Eesti OJ J N koondise koostamise alused 2010 Eesti RO koondiste koostamise alused 2010 XXII Suunto Games juhend 51 Jüriööjooksu juhend EOL edetabelijuhend 2010 EOL koondiste rahastamise alused 2010 2009 juhendid EOL litsentsijuhend EOL edetabelijuhend EMV 2009 juhend EOL noorte suusaorienteerumise karikasari 2009 MN21 OJ koondiste koostamise alused 2009 Eesti J N OJ koondiste koostamise alused 2009 Eesti RO koondiste koostamise juhend 2009 Printcenter Eesti noorte orienteerumise karikasari 2009 juhend 2008 juhendid EMV juhend EOL noorte SO karikas 2008 EOL arengukava 2008 2012 EOL edetabeli juhend 2008 Eesti noorte ja juuniorite OJ koondiste koostamise alused 2008 MN21 koondiste koostamise alused 2008 Märkeorienteerumise reeglid Eesti noorte orienteerujate Printcenter karikasarja juhend 2008 SO koondise koostamise juhend EOL litsents RO koondise koostamise alused 2008 2007 juhendid EMV 2007 juhend EOL litsents EOL edetabel EOL noortespordiraha alused 2008 Eesti NJ koondiste koostamise alused 2007 HD21 SO

    Original URL path: http://www.orienteerumine.ee/eol/dok/arhiiv/index.php (2016-01-31)
    Open archived version from archive

  • EOL::EOL litsentsid
    Kontrolli andmed üle ja vormistamiseks vajuta nupule EOL litsentsi tellimine Sisesta EOLi kood Koodi saad otsida kui klõpsad viitel Otsi koodi sisestad otsitava perekonna nime ja valid õige nimistust Vali õige klass ja määra klubi Kui soovid veel tellida litsentse korda senist tegevust Kui kõik andmed on õiged täida e posti väli oma e posti aadressiga Kui soovid et EOL saadaks arve litsentsi saamise kohta tee mäe ruutu Soovin arvet

    Original URL path: http://www.orienteerumine.ee/litsents/tellilitsents.php (2016-01-31)
    Open archived version from archive



  •