archive-ee.com » EE » L » LAUATENNIS.EE

Total: 417

Choose link from "Titles, links and description words view":

Or switch to "Titles and links view".
  • Tartu karikasarja III etapi tulemused | WWW.LAUATENNIS.EE
    III etapil Tartus osales 71 lauatennisehuvilist Tartust kaugemalt Eestist aga ka juba traditsiooniliseks kujunenud esindus Pihkva oblastist kes seekord oli viie liikmeline Teiseltpoolt piiri tuli ka selle etapi suurim üllatus kui Sergei Teraskevitš asetus 8 võitis Eesti kolmandat reketit Aleksei Nikonorovit settidega 3 0 Kolmandas setis oli Aleksei korraks mängus tagasi kuid väga emotsionaalne mängu lõpp tõi võidu pihkvalasele Esikoha etapil saavutas Rivo Saaremäe teise koha viis Pihkva oblastisse Vitali Šudegov Oli taas suur rõõm et ikka leiab mõni uus lauatennisehuviline tee turniirile Soovime neile ja ka teistele indu treenida edasi ja uusi võistlusi ja võite Kohtumiseni 4 etapil veebruari viimasel päeval Tulemused III etapi võistlustabelid III etapi kohad Paremusjärjestus peale III etappi Kasutaja Peep Parmakson ajaveeb Kommenteerimiseks logi sisse PALJU ÕNNE GREETA MARIA ULMRE 12 ILJA TROFIMOV 10 LEV ROJAK 9 VÕISTLUSED 2016 02 07 Kadettide individuaalsed MV Narva Puškini 25B 2016 02 13 Haapsalu XV GP 4 etapp EMSL Jõud meistrivõistlused Wiedemanni 15 Haapsalu 2016 02 14 Juunioride individuaalsed MV Aseri Vabaajakeskus 2016 02 20 LTK Kalev Open 3 etapp Jüri Spordihoone 2016 02 21 ELTL STIGA Laste GP 6 etapp Jüri Sprodihoone 2016 02 27 32 Sakala karikasari 5 etapp Vaksali 4 Viljandi 2016 02 28 Tartu

    Original URL path: http://lauatennis.ee/web/node/1143 (2016-02-07)
    Open archived version from archive


  • Kasutaja Peep Parmakson ajaveeb | WWW.LAUATENNIS.EE
    V hooaja viimase etapi tulemused ja hooaja kokkuvõte nüüd nähtaval www lauatennis com Kohtumiseni uuel hooajal Laua ääres Loe lähemalt Tartu karikasarja V hooaja viimase etapi tulemused ja hooaja kokkuvõte kohta Kommenteerimiseks logi sisse T 31 03 2015 00 22 Peep Parmakson Tartu karikasarja 4 etapi tulemused Tartu karikasarja neljandal etapil osales 79 lauatennisehuvilist mis on karikasarja rekordarvu kordamine Taaskord tegi rõõmu rohkearvuline Pihkva oblasti sportlaste osavõtt Loe lähemalt Tartu karikasarja 4 etapi tulemused kohta Kommenteerimiseks logi sisse N 26 03 2015 16 37 Peep Parmakson Tartu karikasarja V hooaja 4 etapp sel pühapäeval Hea lauatennisesõber Sel pühapäeval 29 märtsil algusega kell 10 00 toimub Tartus Turu tn 8 spordihoone uues saalis Tartu lauatennise karikasarja V hooaja 4 etapp Loe lähemalt Tartu karikasarja V hooaja 4 etapp sel pühapäeval kohta Kommenteerimiseks logi sisse E 26 01 2015 22 11 Peep Parmakson Tartu karikasarja III etapi võitis Aleksei Nikonorov Tartu karikasarja III etapil osales 70 lauatennisemängijat võidu viis Aleksei Nikonorov Maardu Lauatenniseklubisse Kolmanda koha heitluses pakkus tõelise etenduse Mart Luuk Pärnust kes vaatamata oma noorusele näitas südi vastupanu Vitali Shudegovile Pihkva oblastist Loe lähemalt Tartu karikasarja III etapi võitis Aleksei Nikonorov kohta Kommenteerimiseks logi sisse T 20 01 2015 15 37 Peep Parmakson Tartu karikasari III liiga mängijatele osavõtt soodsam Hea lauatennisesõber Meil on heameel teatada et sel pühapäeval toimub V Tartu karikasarja III etapp Loe lähemalt Tartu karikasari III liiga mängijatele osavõtt soodsam kohta Kommenteerimiseks logi sisse E 08 12 2014 12 18 Peep Parmakson Tartu karikasarja II etapi tulemused Seekordsel Tartu karikasarja etapil osales 61 sportlast Võidu viis põhjapoole Artjom Putškov Maardu LTKst seda vaatamata Mihkel Pae kasutada olnud neljale matšpallile Pingelisele finaalile elas kaasa suur hulk lauatennisesõpru Lõppseisuks jäi 3 2 viimane sett 14 12 Loe lähemalt Tartu karikasarja II etapi tulemused kohta Kommenteerimiseks logi sisse R 05

    Original URL path: http://lauatennis.ee/web/blog/26 (2016-02-07)
    Open archived version from archive

  • Kasutajakonto | WWW.LAUATENNIS.EE
    ULMRE 12 ILJA TROFIMOV 10 LEV ROJAK 9 VÕISTLUSED 2016 02 07 Kadettide individuaalsed MV Narva Puškini 25B 2016 02 13 Haapsalu XV GP 4 etapp EMSL Jõud meistrivõistlused Wiedemanni 15 Haapsalu 2016 02 14 Juunioride individuaalsed MV Aseri Vabaajakeskus 2016 02 20 LTK Kalev Open 3 etapp Jüri Spordihoone 2016 02 21 ELTL STIGA Laste GP 6 etapp Jüri Sprodihoone 2016 02 27 32 Sakala karikasari 5 etapp Vaksali

    Original URL path: http://lauatennis.ee/web/user/login?destination=node/1143%23comment-form (2016-02-07)
    Open archived version from archive

  • Pärnumaa seeriavõistluse viienda etapi võitis Vallot Vainula | WWW.LAUATENNIS.EE
    Vallot Vainula P 17 01 2016 23 30 MADIS KOIT Pärnumaa seeriavõistluse viiendale etapile laupäeval Paikuse Spordihoonesse kogunes võistlema 92 lauatennisisti Finaalis alistati esmakordselt sel hooajal meie seeriavõistlusel Aleksei Nikonorov kes pidi tunnistama 4 1 Vallot Vainula paremust Kolmanda koha saavutas aga Sergei Danilov kes pronksi kohtumises oli üle Artjom Putškovist 3 1 Järgmine etapp toimub Pärnu Jaagupis 5 märts ja ikka algusega kell 10 00 Plussring pdf Miinusring pdf Kohad 3 32 pdf Kohad 33 48 pdf Kohad 49 64 pdf Kohad 65 68 pdf Kohad 69 88 pdf Kohad 89 96 pdf Auhinnatud mängijad 5 etapp pdf Üldarvestus peale V etappi pdf Kasutaja MADIS KOIT ajaveeb Kommenteerimiseks logi sisse PALJU ÕNNE GREETA MARIA ULMRE 12 ILJA TROFIMOV 10 LEV ROJAK 9 VÕISTLUSED 2016 02 07 Kadettide individuaalsed MV Narva Puškini 25B 2016 02 13 Haapsalu XV GP 4 etapp EMSL Jõud meistrivõistlused Wiedemanni 15 Haapsalu 2016 02 14 Juunioride individuaalsed MV Aseri Vabaajakeskus 2016 02 20 LTK Kalev Open 3 etapp Jüri Spordihoone 2016 02 21 ELTL STIGA Laste GP 6 etapp Jüri Sprodihoone 2016 02 27 32 Sakala karikasari 5 etapp Vaksali 4 Viljandi 2016 02 28 Tartu Karikasari 6 hooaeg 4 etapp Turu 8 Tartu 2016

    Original URL path: http://lauatennis.ee/web/node/1142 (2016-02-07)
    Open archived version from archive

  • Kasutajakonto | WWW.LAUATENNIS.EE
    ULMRE 12 ILJA TROFIMOV 10 LEV ROJAK 9 VÕISTLUSED 2016 02 07 Kadettide individuaalsed MV Narva Puškini 25B 2016 02 13 Haapsalu XV GP 4 etapp EMSL Jõud meistrivõistlused Wiedemanni 15 Haapsalu 2016 02 14 Juunioride individuaalsed MV Aseri Vabaajakeskus 2016 02 20 LTK Kalev Open 3 etapp Jüri Spordihoone 2016 02 21 ELTL STIGA Laste GP 6 etapp Jüri Sprodihoone 2016 02 27 32 Sakala karikasari 5 etapp Vaksali

    Original URL path: http://lauatennis.ee/web/user/login?destination=node/1142%23comment-form (2016-02-07)
    Open archived version from archive

  • Eesti noorte võistkondlikud 23.01.2016 kadetid Narva, 24.01.2016 juuniorid Narva. Kõik registreeritud võistkondlikud. Algus 23.01 ja 24.01.2016 kell 11.00 | WWW.LAUATENNIS.EE
    võistkondlikud MV 2016a pdf Kasutaja VLADIMIR PETROV ajaveeb Kommenteerimiseks logi sisse PALJU ÕNNE GREETA MARIA ULMRE 12 ILJA TROFIMOV 10 LEV ROJAK 9 VÕISTLUSED 2016 02 07 Kadettide individuaalsed MV Narva Puškini 25B 2016 02 13 Haapsalu XV GP 4 etapp EMSL Jõud meistrivõistlused Wiedemanni 15 Haapsalu 2016 02 14 Juunioride individuaalsed MV Aseri Vabaajakeskus 2016 02 20 LTK Kalev Open 3 etapp Jüri Spordihoone 2016 02 21 ELTL STIGA

    Original URL path: http://lauatennis.ee/web/node/1141 (2016-02-07)
    Open archived version from archive

  • Kasutajakonto | WWW.LAUATENNIS.EE
    ULMRE 12 ILJA TROFIMOV 10 LEV ROJAK 9 VÕISTLUSED 2016 02 07 Kadettide individuaalsed MV Narva Puškini 25B 2016 02 13 Haapsalu XV GP 4 etapp EMSL Jõud meistrivõistlused Wiedemanni 15 Haapsalu 2016 02 14 Juunioride individuaalsed MV Aseri Vabaajakeskus 2016 02 20 LTK Kalev Open 3 etapp Jüri Spordihoone 2016 02 21 ELTL STIGA Laste GP 6 etapp Jüri Sprodihoone 2016 02 27 32 Sakala karikasari 5 etapp Vaksali

    Original URL path: http://lauatennis.ee/web/user/login?destination=node/1141%23comment-form (2016-02-07)
    Open archived version from archive

  • WWW.LAUATENNIS.EE
    Kommenteerimiseks logi sisse K 06 01 2016 16 21 MADIS KOIT Rahvapinks juba laupäeval Rahvapinksi neljas etapp leiab aset laupäeval 9 jaanuar Kristiine spordikeskuses Saal avatakse kell 9 00 ning registreerimine lõppeb 9 45 Need kes varem osalenud pole palun teha eelregistreerimine aadressil madis koit gmail com Loe lähemalt Rahvapinks juba laupäeval kohta Kasutaja MADIS KOIT ajaveeb Kommenteerimiseks logi sisse N 31 12 2015 18 09 MARGIT TAMM Aasta 2015 parimad Aasta 2015 parimate valimisel andis oma hääle 18 valijat Kui parimate sportlaste valimisel olid valijad suures osas üksmeelel siis aasta parima noorte treeneri valimisel olid arvamused juba erinevad Loe lähemalt Aasta 2015 parimad kohta Kasutaja MARGIT TAMM ajaveeb Kommenteerimiseks logi sisse E 28 12 2015 22 02 KALJO PÕLDARU Haiba II etapp 02 01 2016 a Uue aasta lauatennise hooaeg avatakse tõenäoliselt Haiba seeriavõistluse II etapiga laupäeval 02 01 2016 a kell 10 00 Kernu Valla Rahvamajas Loe lähemalt Haiba II etapp 02 01 2016 a kohta Kasutaja KALJO PÕLDARU ajaveeb Kommenteerimiseks logi sisse R 25 12 2015 10 32 ANDRES LOFITSKI Maardu LTK Jõuluturniir seeriavõistluse III etapp Laupäeval 26 detsembril 2015 toimub Maardu seeriavõistluse III etapp Võistlus algab kell 11 00 ja võistluse registreerimine lõpeb kell 10 50 Võistlus toimub Maardu Põhikooli spordisaalis Noorte 10 Maardu ning antud võistlus lõpetab ka Eesti lauatennise kalendriaasta Osavõtutasu täiskasvanud 5 1998 a ja hilijem sündinud 3 Igamehe paarismängust osavõtjale 2EUR Igal etapil ja hooaja kokkuvõttes asustatakse parimaid mängijaid järgmiselt Üldarvestuse 3 paremat I Koht 40 II Koht 30 ja III Koht 20 Eriklasside parimad Parim naine parim minikadett sündinud 2004 a ja hiljem parim kadett sündinud 2001 a ja hiljem parim juunior sündinud 1998 a ja hiljem parim veteran 50 sündinud 1965 a ja varem Igamehe paarismäng esikolmik Loe lähemalt Maardu LTK Jõuluturniir seeriavõistluse III etapp kohta Kasutaja ANDRES LOFITSKI ajaveeb Kommenteerimiseks logi sisse K 23 12 2015 22 59 MARGIT TAMM Häid pühi Loe lähemalt Häid pühi kohta Kasutaja MARGIT TAMM ajaveeb Kommenteerimiseks logi sisse K 23 12 2015 14 32 Heikki Sool Haapsalus võitsid Valeria Sarõtševa ja Antti Luigemaa Osalejaid oli vähevõitu kuid põnevust jätkus küllaga Meeste turniiri võitis Antti Luigemaa kes alistas finaalis Kristjan Kanti Kolmanda koha mängus võitis Andrus Steinbach Heino Kruusementi Naiste kindel võitja oli Valeria Sarõtševa teiseks jäi Karin Talving ja kolmandaks Marika Kotka Loe lähemalt Haapsalus võitsid Valeria Sarõtševa ja Antti Luigemaa kohta Kasutaja Heikki Sool ajaveeb Kommenteerimiseks logi sisse E 21 12 2015 10 27 VLADIMIR PETROV Tulemused ELTL Karikasari 2 etapp 20 12 2015 Narva 20 12 2015 Mehed 1 Hiisku Artjom LTK Narova 2 Nikonorov Aleksei LTK Maardu 3 Petrov Sergei LTK Narova Naised 1 Avameri Airi LTK Narova 2 Tatjana Tšistjakova Aseri SK 3 Hanson Reelika Aseri SK Noormehed Loe lähemalt Tulemused ELTL Karikasari 2 etapp 20 12 2015 Narva kohta Kasutaja VLADIMIR PETROV ajaveeb Kommenteerimiseks logi sisse P 20 12 2015 21 34 VLADIMIR PETROV Tulemused ELTL Laste GP 19 12 2015 Narva 19 12 2015 esikolmik T 2007 1 Belozor Margarita S Peterburg 2 Zavronkova Maria LTK Narova

    Original URL path: http://lauatennis.ee/web/node?page=1 (2016-02-07)
    Open archived version from archive



  •