archive-ee.com » EE » L » LAUATENNIS.EE

Total: 417

Choose link from "Titles, links and description words view":

Or switch to "Titles and links view".
  • Airi Avameri ja Vallot Vainula tulid Baltimaade meistriteks | WWW.LAUATENNIS.EE
    Vainula kes alistas väga enesekindlalt Arnoldas Domeika järgnesid aga Lushini kaotused Gintautas Juchnale ning Arnoldas Domeikale Nende kahe mängu vahel pidi kaotusekibedust tunnistama ka Rivo Saaremäe kes kaotas Matas Viklasele 1 3 Järgnesid Läti esimene ja teine võistkond keda võideti sarnaselt naiskonnale seisudega 3 1 ja 3 0 Läti esimese võistkonna vastu tõi Aleksandr Lushin 2 võidupunkti alistades Arturs Reinholdsi 3 2 ja Olegs Kartuzovsi 3 0 Vallot jätkas enda enesekindla mänguga ning võitis samuti seisuga 3 0 Olegs Kartuzovsi ainsa kaotse pidi vastu võtma Artjom Hiisku kes kaotas Dainis Reinholdsile väga tasavägises mängus 2 3 Pühapäevasel üksikmängude turniiril üllatas Airi Avameri väga hea mänguga alagrupis alistas ta kõik vastased 3 0 sh Insana Mahauri ning sellele järgnes väga raske playoff tabel kus alistas järjest kogu Leedu naiskoondise veerandfinaalis Kristina Kazlauskaite 4 2 6 7 6 5 8 9 poolfinaalis Vitalija Venckute 4 3 10 3 5 11 5 11 7 ja finaalis Egle Stuckyte WR 262 4 3 7 7 8 4 7 6 7 kes alistas eelnevas poolfinaalis Kätlin Lati 4 1 4 5 8 9 9 Maarika toompere laeks jäi alagrupp kus jäi kolmandaks ühe võidu ja kahe kaotusega Meestest näitas väga enesekindlat mängu Vallot Vainula kes kaotas kahe mängupäeva jooksul ainult ühe seti üksikmängu veerandfinaalis Olegs Kartuzovsi vastu Poolfinaalis alistas ta Gintautas Juchna ning finaalis Arnoldas Domeika tulemusteks 4 0 Aleksandr Lushin jäi toppama veerandfinaalis kus kaotas Gintautas Juchnale 1 4 5 9 6 7 9 Rivo Saaremäe ega Artjoom Hiisku ei pääsenud alagrupist edasi esimene jäi oma alagrupis kolmandaks teine neljandaks Eesti koondist esindasid meestest Vallot Vainula Aleksandr Lushin Rivo Saaremäe jaArtjom Hiisku ning naiskonnas mängisid Kätlin Latt Airi Avameri ning Maarika Toompere Juba sellel nädalavahetusel lendab Eesti meeste koondis Portugali kus toimuvad võistkondlikud Euroopa meistrivõistlused Eesti koondis osaleb seal koosseisus mängiv treener Vallot Vainula

    Original URL path: http://lauatennis.ee/web/node/782 (2016-02-07)
    Open archived version from archive


  • ELTL Stiga Laste GP Finaal Aseris - TULEMUSED | WWW.LAUATENNIS.EE
    Ken TALPAS TALTSEPP Pärnu LTK Vint 90 3 Oskar PUKK Tartu SS Kalev Tüdrukud sündinud 2002 2003 N13 1 Sofia Viktoria GEROISKAJA Maardu LTK 2 Alina JAGNENKOVA Maardu LTK 3 Kristina ANDREJEVA Aseri SK Poisid sündinud 2004 2005 M11 1 Andrus VAHER Tln Nõmme SK 2 Madis MOOS Pärnu LTK Vint 90 3 Arseni FARFOROVSKI LTK Narova Tüdrukud sündinud 2004 2005 N11 1 Kristina ANDREJEVA Aseri SK 2 Anastassia MELNIKOVA LTK Narova 3 Linda PIHELGAS Tln Nõmme SK Poisid sündinud 2006 M9 1 Artjom ANTIPIN LTK Narova 2 Markkos PUKK Tartu SS Kalev 3 Andrei MALTIZOV Maardu LTK Tüdrukud sündinud 2006 N9 1 Arina LITVINOVA LTK Narova 2 Ksenia ZUJEVA LTK Narova 3 Maria ŽAVORONKOVA LTK Narova Kokkuvõttes auhinnatud mängijad Poisid sündinud 2000 2001 M15 1 Maksim Vuhka Maardu LTK 2 Stanislav Strogov LTK Narova 3 Aleksandr Polištšuk LTK Narova Tüdrukud sündinud 2000 2001 N15 1 Aleksandra Kuprikova Maardu LTK 2 Sirli Jaanimägi Tln Nõmme SK 3 Annigrete Suimets Tln Nõmme SK Poisid sündinud 2002 2003 M13 1 Mart Luuk Pärnu LTK Vint 90 2 Martin Penek Aseri SK 3 Oskar Pukk Tartu SS Kalev Tüdrukud sündinud 2002 2003 N13 1 Sofia Viktoria Geroiskaja Maardu LTK 2 Alina Jagnenkova Maardu LTK 3 Karina Grigorjan Maardu LTK Poisid sündinud 2004 2005 M11 1 Madis Moos Pärnu LTK Vint 90 2 Andrus Vaher Tln Nõmme SK 3 Arseni Farforovski LTK Narova Tüdrukud sündinud 2004 2005 N11 1 Kristina Andrejeva Aseri SK 2 Anastassia Melnikova LTK Narova 3 Jekaterina Tiits LTK Narova Poisid sündinud 2006 M9 1 Markkos Pukk Tartu SS Kalev 2 Artjom Antipin LTK Narova 3 Andrei Maltizov Maardu LTK Tüdrukud sündinud 2006 N9 1 Arina Litvinova LTK Narova 2 Medeine Stankeviciute Leedu 3 Julia Šumilova Venemaa M9 tabel N9 tabel M11 tabel N11 tabel M13 tabel N13 tabel M15 tabel

    Original URL path: http://lauatennis.ee/web/node/1006 (2016-02-07)
    Open archived version from archive

  • BALTECO Eesti Võistkondlikud MV 2014/15 - 1. mängupäeva tulemused | WWW.LAUATENNIS.EE
    1 liiga tabel ja protokollid Kõrgliiga tabel ja protokollid Naiskonnad tabel ja protokollid 4 liiga tabel ja protokollid 3 liiga tabel ja protokollid Kasutaja Aleksandr Kirpu ajaveeb Kommenteerimiseks logi sisse PALJU ÕNNE GREETA MARIA ULMRE 12 ILJA TROFIMOV 10 LEV ROJAK 9 VÕISTLUSED 2016 02 07 Kadettide individuaalsed MV Narva Puškini 25B 2016 02 13 Haapsalu XV GP 4 etapp EMSL Jõud meistrivõistlused Wiedemanni 15 Haapsalu 2016 02 14 Juunioride

    Original URL path: http://lauatennis.ee/web/node/816 (2016-02-07)
    Open archived version from archive

  • BALTECO Eesti võistkondlike MV 2014 /2015 - 2.mängupäeva tulemused | WWW.LAUATENNIS.EE
    EVMV 2014 2015 2p 2 Liiga tabel xls TABEL EVMV 2014 2015 IV liiga 2 p xls EVMV 2014 2015 2p Korgliiga xls EVMV 2014 2015 2p Naised xls 2 Liiga protokollid 2p pdf 4 Liiga protokollid 2p pdf Kommenteerimiseks logi sisse PALJU ÕNNE GREETA MARIA ULMRE 12 ILJA TROFIMOV 10 LEV ROJAK 9 VÕISTLUSED 2016 02 07 Kadettide individuaalsed MV Narva Puškini 25B 2016 02 13 Haapsalu XV GP

    Original URL path: http://lauatennis.ee/web/node/855 (2016-02-07)
    Open archived version from archive

  • BALTECO Eesti võistkondlike MV 4.mängupäeva tulemused | WWW.LAUATENNIS.EE
    liigade autasustamistseremoonia finaalmängupäeval 18 04 2015 Naiskonnad Kõrgliiga 1 Liiga 2 Liiga 3 Liiga 4 Liiga Kommenteerimiseks logi sisse PALJU ÕNNE GREETA MARIA ULMRE 12 ILJA TROFIMOV 10 LEV ROJAK 9 VÕISTLUSED 2016 02 07 Kadettide individuaalsed MV Narva Puškini 25B 2016 02 13 Haapsalu XV GP 4 etapp EMSL Jõud meistrivõistlused Wiedemanni 15 Haapsalu 2016 02 14 Juunioride individuaalsed MV Aseri Vabaajakeskus 2016 02 20 LTK Kalev Open 3

    Original URL path: http://lauatennis.ee/web/node/938 (2016-02-07)
    Open archived version from archive

  • ESTONIAN JUNIOR AND CADETS OPEN 2014 | WWW.LAUATENNIS.EE
    Airi EST 2 Meringdal Fredrik NOR 2 Semenova Dariya RUS 3 Storkehave Rasmus DNK 3 Lundström Annika FIN Men s singles Woman s singles 1 Lušin Aleksandr EST 1 Latt Kätlin EST 2 Saaremäe Rivo EST 2 Petrova Valeria EST 3 Nikonorov Aleksei EST 3 Avameri Airi 4 Pae Mihkel EST Tartu 4 Semenova Dariya RUS Boy s 9 Girl s 9 1 Pukk Markkos EST Tartu 1 Stankeviciute Medeira LTU 2 Maltizov Andrei EST Maardu 2 Figol Karolin EST P Jaagupi 3 Kasenkov Nikita EST Narova 3 Fuks Melanie EST Haiba Boy s 11 Girl s 11 1 Moos Madis EST Pärnu 1 Andrejeva Kristina EST Aseri 2 Vaher Andrus EST Nõmme SK 2 Ulmre Greeta Maria EST Nõmme 3 Starkopf Agert EST Nõmme SK 3 Rimkeviciute Simona LTU Boy s 13 Girl s 13 1 Haug Borgar NOR 1 Geroiskaja Sofia EST Maardu 2 Luuk Mart EST Pärnu 2 Jagnenkova Alina EST Maardu 3 Pihkala Arttu FIN 3 Musajeva Sabina LVA Boy s 15 Girl s 15 1 Kvanvig Jakob NOR 1 Kuprikova Aleksandra EST Maardu 2 Moradabbasi Pedram FIN 2 Sjoeholt Sunniva NOR 3 Vetvik Finn NOR 3 Jaanimägi Sirli EST Nõmme SK Entry Form ülesandmisleht Estonian Junior and Cadet OPEN Kanepi memoriaali juhend Plakat PARTICIPANTS OSALEJAD Ajakava Schedule MJ groups WJ groups CB Team Events Final 1 2 pdf CG Team Events Final pdf MJ Team Events Final pdf WJ Team Events Final pdf Public league CB Individual Events Qualification Groups A D pdf CB Individual Events Qualification Groups E H pdf CG Individual Events Qualification Groups A D pdf CG Individual Events Qualification Groups E H pdf MJ Individual Events Qualification Groups A D pdf MJ Individual Events Qualification Groups E H pdf WJ Individual Events Qualification Groups A C pdf WJ Individual Events Qualifikation

    Original URL path: http://lauatennis.ee/web/node/710 (2016-02-07)
    Open archived version from archive

  • ELTL karikasarja 3. etapp / Kadrina LTK II karikasarja 4. etapp - TULEMUSED | WWW.LAUATENNIS.EE
    Kui leiate tõesti midagi head siis reklaamige seda julgelt ka teistele Loodan isiklikult et tootjad muudavad oma plastikpallide tehnoloogiat ja pallide kvaliteet peagi paraneb Hetkel soovitus et võta võistlusele kaasa 3 4 palli Karikasarja etapil kohtusid poolfinaalides 1 Aleksei Nikonorov Maardu LTK reit nr 3 ja Sergei Danilov Maardu LTK reit nr 15 võitis Aleksei 3 0 2 Rivo Saaremäe Viljandi LTK Sakala reit nr 9 ja Kätlin Latt Tln LTK Kalev N reit 2 võitis Rivo 3 0 Finaal tõotas tulla põnev ja nii see oligi Seekord oli üllatuslikult parem Rivo kes alistas Aleksei finaalmängus 3 2 Kolmanda koha mängus kohtusid miinusringis üles roninud Toomas Vestli Haapsalu LTK reit nr 28 ja Kätlin Latt Head mängu näitas Toomas ja võitis üsna kindlalt 3 0 Parimad naismängijad olid turniiril 1 Kätlin Latt üld 4 koht 2 Kristina Tolpõgo Venemaa üld 14 koht 3 Getter Põru Viljandi LTK Sakala üld 23 koht Parimad naisjuuniorid olid 1 Reelica Hanson Aseri SK üld 9 koht 2 Anita Lissovenko Maardu LTK üld 25 koht 3 Karin Talving Haapsalu LTK üld 33 koht Parimad meesmängijad olid 1 Rivo Saaremäe 2 Aleksei Nikonorov 3 Sergei Danilov üld 5 koht Parimad meesjuuniorid olid 1 Toomas Vestli üld 3 koht 2 Aaro Õismets Haapsalu LTK üld 6 koht 3 Rainer Valo Viljandi LTK Sakala üld 12 koht Parimad veteranid olid 40 Allan Kottise Tln LTK Kalev üld 7 koht 60 Taago Puntso Mustvee LTK üld 10 koht Parim Kadrina mängija Deniss Sedelnikov üld 22 koht Järgmine ELTL karikasarja etapp toimub Viljandis 15 märtsil 2015 Järgmine Kadrina karikasarja etapp toimub 8 veebruaril 2015 Plussringi tabel pdf Miinusring tabel pdf Kohad 3 52 tabel pdf Etapil auhinnatud mangijad pdf Kasutaja Aleksandr Kirpu ajaveeb Kommenteerimiseks logi sisse PALJU ÕNNE GREETA MARIA ULMRE 12 ILJA TROFIMOV 10 LEV ROJAK 9 VÕISTLUSED 2016

    Original URL path: http://lauatennis.ee/web/node/894 (2016-02-07)
    Open archived version from archive

  • ELTL karikasarja 4. etapi / 31. Sakala karikasarja 5. etapi tulemused | WWW.LAUATENNIS.EE
    8 2 Finaalis seekord osutas Aleksei vastupanu aga siiski võitis Igors 4 2 9 8 4 5 12 9 3 koha mängus kohtusid Rivo ja Vladimir tasavägises mängus võitis Rivo 3 2 7 6 2 6 5 Naiste esikolmik 1 Kätlin Latt Tln LTK Kalev 2 Valeria Petrova LTK Narova 3 Getter Põru Viljandi LTK Sakala Parim naisjuunior Airi Avameri LTK Narova Parim meesjuunior Aaro Õismets Haapsalu LTK Parim meesveteran 40 Vladimir Petrov LTK Narova Parim meesveteran 60 Taago Puntso Mustvee LTK Parim meeskadett Mart Luuk Pärnu LTK Vint 90 Parim naiskadett Sirli Roosve Tln Nõmme SK Parim meesminikadett Madis Moos Pärnu LTK Vint 90 Parim naisminikadett Katrina Talving Haapsalu LTK Parim reitingus 200 Marko Kiivikas Viljandi LTK Sakala Parim reitingus 300 Toomas Vahtra Räpina Parim reitingus 400 Lauri Vetto Tartu Võistluse tabelid ja Sakala karikasarja kokkuvõtte leiad SIIT ELTL karikasarja kokkuvõtte leiad SIIT Teisi pilte leiad SIIT fotode autor Ilmar Roosmaa 31 Sakala karikasarja finaaletapp toimub 25 aprillil 2015 Finaaletapil jagatakse kokkuvõtte parimatele auhinnad igas eriklassis saab 3 paremat auhinna Viimasel etapil toimub ka mootorvoodi loosimine kõigi nende vahel kes on osalenud hooajal vähemalt neljal Sakala karikasarja etapil Kasutaja Aleksandr Kirpu ajaveeb Kommenteerimiseks logi sisse PALJU ÕNNE GREETA MARIA

    Original URL path: http://lauatennis.ee/web/node/950 (2016-02-07)
    Open archived version from archive



  •