archive-ee.com » EE » L » LAUATENNIS.EE

Total: 417

Choose link from "Titles, links and description words view":

Or switch to "Titles and links view".
  • TOP-8 tulemused 16.05.2015 Aseris | WWW.LAUATENNIS.EE
    PALJU ÕNNE GREETA MARIA ULMRE 12 ILJA TROFIMOV 10 LEV ROJAK 9 VÕISTLUSED 2016 02 07 Kadettide individuaalsed MV Narva Puškini 25B 2016 02 13 Haapsalu XV GP 4 etapp EMSL Jõud meistrivõistlused Wiedemanni 15 Haapsalu 2016 02 14 Juunioride individuaalsed MV Aseri Vabaajakeskus 2016 02 20 LTK Kalev Open 3 etapp Jüri Spordihoone 2016 02 21 ELTL STIGA Laste GP 6 etapp Jüri Sprodihoone 2016 02 27 32 Sakala

    Original URL path: http://lauatennis.ee/web/node/1010 (2016-02-07)
    Open archived version from archive


  • Eesti Noorte TOP 8 osalejate nimekiri | WWW.LAUATENNIS.EE
    45 Võistluste kontaktisik on Kaire Kutsar tel 372 5072198 Noorte TOP8 2015 osalejad kinnitatud xls Kommenteerimiseks logi sisse PALJU ÕNNE GREETA MARIA ULMRE 12 ILJA TROFIMOV 10 LEV ROJAK 9 VÕISTLUSED 2016 02 07 Kadettide individuaalsed MV Narva Puškini 25B 2016 02 13 Haapsalu XV GP 4 etapp EMSL Jõud meistrivõistlused Wiedemanni 15 Haapsalu 2016 02 14 Juunioride individuaalsed MV Aseri Vabaajakeskus 2016 02 20 LTK Kalev Open 3 etapp

    Original URL path: http://lauatennis.ee/web/node/1009 (2016-02-07)
    Open archived version from archive

  • KEILA MV juhendi muudatus ja regatud sportlased | WWW.LAUATENNIS.EE
    võistelda Eelregistreerimine lõppeb 15 mail kell 21 00 Mõlemad mänguklassid alustavad kell 10 00 Kohapeal registreerimist ei toimu Võistluste info tel 5016447 Peakohtunik on Madis Koit Keila lahtiste meistrivõistluste juhend 2015 doc registreeritud pdf Kasutaja KALLE KASK ajaveeb Kommenteerimiseks logi sisse PALJU ÕNNE GREETA MARIA ULMRE 12 ILJA TROFIMOV 10 LEV ROJAK 9 VÕISTLUSED 2016 02 07 Kadettide individuaalsed MV Narva Puškini 25B 2016 02 13 Haapsalu XV GP 4

    Original URL path: http://lauatennis.ee/web/node/1008 (2016-02-07)
    Open archived version from archive

  • WWW.LAUATENNIS.EE
    Lušin Tabeli alumisest poolest aga Toomas Libene ja Vallot Vainula Loe lähemalt Eesti 2015 a lauatennise meistrivõistluste poolfinalistid selgunud kohta Kasutaja Marko Männik ajaveeb Kommenteerimiseks logi sisse N 05 03 2015 20 54 Aleksandr Kirpu Esimene lauakohtunike koolituspäev Neljapäeval 5 märtsil 2015 toimus lauakohtunike esimene koolituspäev Tartus korraldaja Tartu SS Kalev Koolitusel osales 14 huvilist Tartust Loe lähemalt Esimene lauakohtunike koolituspäev kohta Kasutaja Aleksandr Kirpu ajaveeb Kommenteerimiseks logi sisse T 03 03 2015 23 35 ANDRES LOFITSKI Eesti meistrivõistlused 2015 AJAKAVA Eesti meistrid lauatennises selguvad juba 7 8 märtsil Kristiine spordihallis Milline saab ühele lauatennise mängijale olla veel tähtsam nädalavahetus mil suurem osa Eesti pinksitippudest koos võistlustulle astuvad Tänase seisuga on registreerunud 42 mees ja 17 naissportlast 2015 aasta individuaalsetele Eesti meistrivõistlustele Meeste esikümnest seisuga 01 01 15 on kohal kuus sportlast Vallot Vainula Pärnu LTK Vint 90 Aleksandr Smirnov LTK Kalev Aleksei Nikonorov Maardu LTK Aleksandr Lušin Maardu LTK Toomas Libene LTK Kalev ja Rivo Saaremäe Viljandi LTK Sakala Seega eelmiste aastate medalistidest on puudu ainult Andrei Sirel LTK Kalev Registreerunud mängijate nimekirjast leiab samuti kogu Eesti juuniorite paremiku reitingu alusel esimesed 5 Klubidest dominieerib sportlaste hulga poolest Maardu LTK 11 mängijat neile järgnevad LTK Kalev 7 mängijat ja Pärnu LTK Vint 90 5 mängijat Kokku on esindatud 13 erineva klubi sportlased Seoses sellega et naisüksikmängu turniiril on registreerunud vähe sportlasi on juhatus kinnitanud kohtuniku ettepanekul võistlussüsteemi muudatust Protokoll on manuses Loe lähemalt Eesti meistrivõistlused 2015 AJAKAVA kohta Kasutaja ANDRES LOFITSKI ajaveeb Kommenteerimiseks logi sisse R 27 02 2015 07 44 MARGIT TAMM BALTECO Eesti võistkondlike MV 4 mängupäeva tulemused Laupäeval 21 veebruaril 2015 toimusid BALTECO Eesti võistkondlike MV neljanda mängupäeva võistlused Maardus kõrgliiga ja naiskonnad Haapsalus 1 liiga Viru Nigulas 2 liiga ning Tartus 3 ja 4 liiga Loe lähemalt BALTECO Eesti võistkondlike MV 4 mängupäeva tulemused kohta Kommenteerimiseks logi sisse N 26 02 2015 10 38 Marko Männik Eesti Lauatenniseliidu ELTL presidendiks valiti Jaanus Karilaid Eesti Lauatenniseliit on mitmed aastad otsinud väärikat kandidaati ELTL presidendi rolli Meie nägemuses on alaliidu president ennekõike inimene kes on ise spordisõber ja aitab kaasa spordi ja liikumisharrastuse edendamisele Lauatennis on selles mõttes väga sobilik ala Loe lähemalt Eesti Lauatenniseliidu ELTL presidendiks valiti Jaanus Karilaid kohta Kasutaja Marko Männik ajaveeb Kommenteerimiseks logi sisse T 24 02 2015 10 50 MARGIT TAMM Eesti individuaalsed lauatennise 2015 a meistrivõistlused 7 8 märtsil 2015 a toimuvad Eesti individuaalsed meistrivõistlused lauatennises Kavas üksikmängud ja paarismängud Loe lähemalt Eesti individuaalsed lauatennise 2015 a meistrivõistlused kohta Kasutaja MARGIT TAMM ajaveeb Kommenteerimiseks logi sisse P 22 02 2015 08 52 Heikki Sool I liiga võitis Rakvere Pinx Eswire Seega tagas Rakvere ka pääsu kõrgliigasse Üleminekumängudele kõrgliigasse lähevad teiseks jäänud Pärnu LTK Vint 90 I ja kolmas Haapsalu LTK II liigasse langes Pärnu LTK Vint 90 II meeskond Loe lähemalt I liiga võitis Rakvere Pinx Eswire kohta Kasutaja Heikki Sool ajaveeb Kommenteerimiseks logi sisse R 20 02 2015 00 59 Heikki Sool Teadmiseks Laupäeval 21 veebruaril Haapsalus toimuvaid Eesti võistkondlike MV I liiga mänge saate otsepildis jälgida alates kella 11

    Original URL path: http://lauatennis.ee/web/node?page=12 (2016-02-07)
    Open archived version from archive

  • Hooaja 2010-2011 suurim võistleja oli Mihkel Pae | WWW.LAUATENNIS.EE
    3577 PARHOMIK VITALI 33 2085 KECHKO OLESJA 30 2688 SEITON KRISTIINA 30 3347 TOOMPERE MARIKA 30 1871 LIBENE TOOMAS 29 3096 ACCORSI CARLO 29 3548 MÄNNIK MARKO 29 2233 PÕRU GETTER 28 2284 GOLIKOVA MARINA 28 2945 SARÕTŠEVA VALERIA 28 3123 LIBENE ELVIS 28 3665 PIRNPUU AGNAR 28 1952 KUUSK TOIVO 27 2237 VALGENBERG GERLE 27 3210 VALO RAIKO 27 1166 SOOL HEIKKI 26 3130 SIIM TIMO 26 3485 POLIŠTŠUK ALEKSANDR 26 3492 OLEINIK ROMAN 26 1269 KANT KRISTJAN 25 2779 MUULI JÜRI 25 3250 VALO RAUNO 25 3441 PARMAKSON PEEP 25 Mihkel Pae oli ka reitingus üks suurimaid tõusjaid niest kes täna reitingus esisajas ja aasta tagasi reitingus olid ELTLID PERENIMI EESNIMI TÕUS KOHTA SÜNNIAASTA KLUBI 2230 KRUUSALU KASPAR 60 1994 Viljandi LTK Sakala 3002 PAE MART 53 1995 Tartu SS Kalev 3003 PAE MIHKEL 50 1997 Tartu SS Kalev Üldse võttis tänastest klubiliikmetest eelmisel hooajal võistlustes osa 571 unikaalset võistlejat Unikaalseid võistlejaid oli hooajal kokku 1191 179 võistlusele või eraldi arvestatud võistlusklassile oli üles antud 6878 võistlejat Kommenteerimiseks logi sisse PALJU ÕNNE GREETA MARIA ULMRE 12 ILJA TROFIMOV 10 LEV ROJAK 9 VÕISTLUSED 2016 02 07 Kadettide individuaalsed MV Narva Puškini 25B 2016 02 13 Haapsalu XV GP

    Original URL path: http://lauatennis.ee/web/node/50 (2016-02-07)
    Open archived version from archive

  • Balti meistrivõistluste Eesti võistkond selgunud | WWW.LAUATENNIS.EE
    mängukogemust antakse ka pidevalt harjutavale juuniorist Toomas Libesele Mehed 1 Aleksandr Smirnov 2 Toomas Libene 3 Karli Siispool 4 Vallot Vainula treener mängija Naised 1 Olesja Ketchko 2 Valeria Petrova 3 Karmen Kozma Kommenteerimiseks logi sisse PALJU ÕNNE GREETA MARIA ULMRE 12 ILJA TROFIMOV 10 LEV ROJAK 9 VÕISTLUSED 2016 02 07 Kadettide individuaalsed MV Narva Puškini 25B 2016 02 13 Haapsalu XV GP 4 etapp EMSL Jõud meistrivõistlused Wiedemanni

    Original URL path: http://lauatennis.ee/web/node/49 (2016-02-07)
    Open archived version from archive

  • Eesti kadettide lauatennise TOP-10 Aseris | WWW.LAUATENNIS.EE
    Osavõtust loobumise korral kutsutakse täiendavalt osalema noorte reitingus vastavalt 11 12 jne mängija Turniirist osavõtt kinnitada ELTL is hiljemalt 14 09 2011 Peakohtunik IU Aarne Hanson 10 paremat nooremest sündinud 1997 a ja nooremad 2724 LUSHIN ALEKSANDR 1997 Narva Paemurru SK kinnitanud osavõttu 3003 PAE MIHKEL 1997 Tartu SS Kalev kinnitanud osavõttu 2743 HIISKU ARTJOM 1998 Narva Paemurru SK kinnitanud osavõttu 2831 VESTLI TOOMAS 1998 Haapsalu LTK kinnitanud osavõttu 3014 ÕISMETS AARO 1998 Haapsalu LTK kinnitanud osavõttu 3312 MIGUNOV OLEG 1999 Maardu LTK kinnitanud osavõttu 3492 OLEINIK ROMAN 1999 Narva Paemurru SK kinnitanud osavõttu 3105 KEES ASSER AURIS 1998 S Jaani LTK Lehola kinnitanud osavõttu 3202 KUUSK JOOSEP 1998 Tln Nõmme SK kinnitanud osavõttu 3485 POLISTSUK ALEKSANDR 2001 Narva Paemurru SK kinnitanud osavõttu Ootenimekiri 3280 KAPITONOV ALIK 1997 Haiba Spordiklubi 2725 VALGEMÄE HENDRIK 1998 Tln Nõmme SK 10 paremat neidu sündinud 1997 a ja nooremad 2755 AVAMERI AIRI 1998 Narva Paemurru SK kinnitanud osavõttu 1048 MAHHASHVILI SERAFIMA 1997 Narva Paemurru SK kinnitanud osavõttu 2756 LISSOVENKO ANITA 1998 Maardu LTK kinnitanud osavõttu 2796 HANSON REELICA 1999 Aseri Spordiklubi kinnitanud osavõttu 2578 TAMM MARION 1997 Tln Nõmme SK kinnitanud osavõttu 3005 IZMAILOVA JEVGENIA 1999 Narva Paemurru SK kinnitanud osavõttu 2854 DJOMINA ELINA 1997 Maardu LTK kinnitanud osavõttu 3453 KUPRIKOVA ALEKSANDRA 2000 Maardu LTK kinnitanud osavõttu 3007 RÕBAKOVA JELIZAVETA 1999 Narva Paemurru SK ei võta osa 3155 BOBROV HANNA LOORA 2000 Aseri Spordiklubi kinnitanud osavõttu 2945 SARÕTŠEVA VALERIA 1999 Pärnu LTK Vint 90 kinnitanud osavõttu Ootenimekiri 3092 ILIKA DARIA 2000 Narva Paemurru SK 2794 LEPIKU KADRI 1998 Tln Nõmme SK Kommenteerimiseks logi sisse PALJU ÕNNE GREETA MARIA ULMRE 12 ILJA TROFIMOV 10 LEV ROJAK 9 VÕISTLUSED 2016 02 07 Kadettide individuaalsed MV Narva Puškini 25B 2016 02 13 Haapsalu XV GP 4 etapp EMSL Jõud meistrivõistlused Wiedemanni 15 Haapsalu 2016 02 14 Juunioride

    Original URL path: http://lauatennis.ee/web/node/48 (2016-02-07)
    Open archived version from archive

  • Evelin Lestali VII Memoriaal Tartus, tulemused. | WWW.LAUATENNIS.EE
    2 Nõmmele 1 Haapsallu 1 ja Tartu 1 Tüdrukud kuni 9 a 1 Vitalia Reinol Narva 2 Darja Gribova Venemaa 3 Kristiina Andrejeva Aseri SK Poisid kuni 9 a 1 Vasily Skripkin Venemaa 2 Tomi Pärn Maardu 3 Narian Beria Aseri Tüdrukud 11 a 1 Evelina Prokatšova Narva 2 Sofia Geroiskaja Maardu 3 Hille Millert Nõmme Poisid 11 a 1 Aleksandr Politšuk Narva 2 Alex Naumi Soome 3 Elvis Libene Narva Poisid 13 a 1 Veikka Flemming Soome 2 Roman Oleinik Narva 3 Rainer Valo Sakala Tüdrukud 15 a 1 Airi Avameri Narva 2 Serafima Mahhašvili Narva 3 Anita Lissovenko Maardu Poisid 15 1 Mihkel Pae Tartu 2 Artjom Hiisku Narva 3 Aaro Õismets Haapsalu Pühapäeval 11 septembril oli mängima tulnud ka Evelin Lestali kõige edukam õpilane Rein Lindmäe Olles küll ise veteranide klassis ei saanud nooremad mängijad talle vastu ja ta võitis meesüksikmängu klassi Rein Lindmäe LTK Pingpong Antti Luigemaa LTK Vint 90 Artjom Putškov Maardu Naistest olid tugevamad naisejuuniorid Gerle Valgenberg Vint 90 Kristiina Seiton Haapsalu LTK Birgit Varrik LTK Pingo Meesjuuniorid Rivo Saaremäe Sakala Mihkel Pae Tartu SS Kalev Mart Pae Tartu SS Kalev Naisjuuniorid Gerle Valgenberg Vint 90 Kristiina Seiton Haapsalu LTK Kristina Tolpõgo Venemaa Meesveteranid Antti Luigemaa Vint 90 Urmas King Vint 90 Johannes Kant Tallinna Kalev Naisveteranid Svea Onno Tartu SS Kalev Kersti Kübarsepp Tallinna Kalev Helga Vasemägi Lehtse LTK Svea Onno Tartu SS Kalevi treener ja võistluste korraldaja 20110911 Lestal tulemused Auhinnatud pdf 20110911 Lestal tulemused Meesjuuniorid pdf 20110911 Lestal tulemused Meesveteranid pdf 20110911 Lestal tulemused Mehed pdf 20110911 Lestal tulemused Naised pdf Kommenteerimiseks logi sisse PALJU ÕNNE GREETA MARIA ULMRE 12 ILJA TROFIMOV 10 LEV ROJAK 9 VÕISTLUSED 2016 02 07 Kadettide individuaalsed MV Narva Puškini 25B 2016 02 13 Haapsalu XV GP 4 etapp EMSL Jõud meistrivõistlused Wiedemanni 15 Haapsalu 2016

    Original URL path: http://lauatennis.ee/web/node/44 (2016-02-07)
    Open archived version from archive



  •