archive-ee.com » EE » L » LAUATENNIS.EE

Total: 417

Choose link from "Titles, links and description words view":

Or switch to "Titles and links view".
  • Suure-Jaani karikasarja 12. hooaeg lõppes tõelise üllatuspommiga! | WWW.LAUATENNIS.EE
    järjest sellised mehed nagu Anatoli Lans 3 2 Rivo Saaremäe 3 1 ja Aleksei Nikonorov 3 1 ning tuli Suure Jaani karikasarja 6 etapi võitjaks Tundub et otsus vahetada võimalik särav jalgpalluri karjäär TSIKi lauatennise treeningute vastu hakkab ennast lõpuks õigustama ja uus kuningas Pärnus on sündinud Suure Jaani Lehola 2005 rõõmustab koos Pärnuga ja õnnitleb kõiki asjaosalisi Nagu juba ülal mainitud siis 2 kohaga pidi viimasel etapil leppima hooaja üldvõidu kindlustanud Aleksei Nikonorov ja 3 koha mängis välja Mihkel Pae Etapi parim naine oli Liisi Koit parim veteran 40 Urmas King parim veteran 60 Priit Vihuri parim poiss P18 Rainer Valo parim tüdruk T18 Valeria Sarycheva parim poiss P13 Mart Luuk ja parim tüdruk T13 Saskia Meeri Eliis Lee Igamehe paarismängus oli võidukas 13 asetusega paar Valeria Sarycheva Lauri Vetto kes alistasid pingelises finaalis 19 asetusega paari Välek Vitali Parhomik Madis Moos 3 koha saavutasid Rainer Valo Raiko Valo Hooaja kokkuvõttes tuli karikasarja üldvõitjaks Aleksei Nikonorov 402 p järgnesid Rivo Saaremäe 395 p ja Urmas King 388 p Eriklasside parimad hooaja kokkuvõttes olid Naised Heli Põder Auli Pukk Valve Sengbusch Veteranid 40 Kalev Sengbusch Antti Evert Antti Luigemaa Veteranid 60 Johannes Kant Priit Vihuri Peeter Sumre Tüdrukud 18 Valeria Sarycheva Poisid 18 Rainer Valo Timo Siim Mihkel Pae Tüdrukud 13 Kristel Lükk Ketrin Salumaa Sirelin Kukk Poisid 13 Madis Moos Oskar Pukk Markkos Pukk Kokku osales sellel hooajal Suure Jaani karikasarjas 127 erinevat mängijat ja 6 etapi peale kokku osales igal võistlusel keskmiselt 55 8 inimest Rõõm on tõdeda et ka need numbrid on suuremad kui ühelgi varasemalt hoojal Suure Jaani Lehola 2005 tänab kõiki mängijaid abilisi toetajaid ja kaasaelajaid Kohtume uuesti järgmise hooajal Saalis näeme Suure Jaani Lehola 2005 Mängutabel Igamehe paarimäng 12 karikasarja üldseis Kasutaja Antti Evert ajaveeb Kommenteerimiseks logi sisse PALJU ÕNNE GREETA MARIA ULMRE 12

    Original URL path: http://lauatennis.ee/web/node/1019 (2016-02-07)
    Open archived version from archive


  • Palju õnne - Signe Talu ( Paisjärv ) 75 ! | WWW.LAUATENNIS.EE
    juhendasid teda Rein Tambik ja NL i koondise peatreener Viktor Ivanov Võitis 1966 EM il ja 1967 MM il NL i naiskonnas hõbeda indiv EM il 1960 6 1962 1964 ja 1966 5 8 ning 1968 9 koht 1966 võitis Prantsusmaa lahtised mv d NL i mv tel võitnud indiv ja võistk 23 medalit sh 5 kulda ja NL i noortemvtel 7 medalit sh 5 kulda Eesti indiv mv tel saanud 1957 68 18 medaliT 10 kulda sh 2 üksikmängus 1964 ja 1967 3 hõbedat ja 5 pronksi Msp 1959 aumsp 1963 suurmeister 1966 Kuulunud Spartakisse Tööjõureservidesse ja Kalevisse Olnud 1960 77 Tööjõureservide treener ja vanemtreener 1977 82 Kalevi treener Õpilasi Toomas Saar Heino Kruusement Raigo Pendis Riivo Kedars Katrin Maldre Harri Saar Andrus Steinbach Urmas King Andres Puusep Soovime juubilarile tervist ja palju õnne Eesti Lauatenniseliit Fotost Aeg 1967 sügis Koht Luise tänava spordihoone Foto Lembit Peegel Kommenteerimiseks logi sisse PALJU ÕNNE GREETA MARIA ULMRE 12 ILJA TROFIMOV 10 LEV ROJAK 9 VÕISTLUSED 2016 02 07 Kadettide individuaalsed MV Narva Puškini 25B 2016 02 13 Haapsalu XV GP 4 etapp EMSL Jõud meistrivõistlused Wiedemanni 15 Haapsalu 2016 02 14 Juunioride individuaalsed MV Aseri Vabaajakeskus 2016 02 20 LTK Kalev

    Original URL path: http://lauatennis.ee/web/node/1018 (2016-02-07)
    Open archived version from archive

  • Eesti lauatennise hooaja lõpetamine Suure-Jaanis | WWW.LAUATENNIS.EE
    saunamajas siis on oodata pikka ja tegusat päeva Võistlus peetakse Suure Jaani Gümnaasiumi spordisaalis algusaeg 10 00 Võistlusele registreerimine algab 1 tund enne võistlust kohapeal kl 9 00 ja lõpeb 10 minutit enne turniiri algust kl 9 50 Osavõtumaks täiskasvanud 7 õpilased 3 Igamehe paarismängule saab ennast registreerimida alates kella 12 00 st ja võistlusel osalemiseks on vajalik vähemalt 5 reitingupunkti meestel ja 2 reitingupunkti naistel Osavõtutasu 2 mängija Igal etapil autasustatakse üldarvestuse 3 paremat ja iga eriklassi parimat Hooaja kokkuvõttes autasustatakse üldarvestuse 3 paremat ja iga eriklassi 3 paremat võistlejat Eriklassid on järgmised veteranid 40 sündinud vahemikus 1956 1975 a veteranid 60 sündinud 1955 a ja varem naised T 18 ja P 18 sündinud 1997 2000 a T 13 ja P 13 sündinud 2001 a ja hiljem Võistluste peakohtunik Antti Evert tel 53 976 893 antti lehola2005 ee Tulemused ja info www lehola2005 ee www facebook com lehola2005 Tere tulemast Suure Jaani Lehola 2005 Juhend Üldseis peale 5 etappi Kasutaja Antti Evert ajaveeb Kommenteerimiseks logi sisse PALJU ÕNNE GREETA MARIA ULMRE 12 ILJA TROFIMOV 10 LEV ROJAK 9 VÕISTLUSED 2016 02 07 Kadettide individuaalsed MV Narva Puškini 25B 2016 02 13 Haapsalu XV GP 4 etapp EMSL Jõud meistrivõistlused

    Original URL path: http://lauatennis.ee/web/node/1017 (2016-02-07)
    Open archived version from archive

  • 22 VALGA RAHVUSVAHELINE LAUATENNISE TURNIR | WWW.LAUATENNIS.EE
    372 58028224 Kasutaja DMITRI MALÕŠEV ajaveeb Kommenteerimiseks logi sisse PALJU ÕNNE GREETA MARIA ULMRE 12 ILJA TROFIMOV 10 LEV ROJAK 9 VÕISTLUSED 2016 02 07 Kadettide individuaalsed MV Narva Puškini 25B 2016 02 13 Haapsalu XV GP 4 etapp EMSL Jõud meistrivõistlused Wiedemanni 15 Haapsalu 2016 02 14 Juunioride individuaalsed MV Aseri Vabaajakeskus 2016 02 20 LTK Kalev Open 3 etapp Jüri Spordihoone 2016 02 21 ELTL STIGA Laste GP

    Original URL path: http://lauatennis.ee/web/node/1014 (2016-02-07)
    Open archived version from archive

  • KEILA MV TULEMUSED 2015 | WWW.LAUATENNIS.EE
    16 pdf Noorteturniir kohad 17 32 pdf Paarismängu tabel pdf Miinusring pdf Kasutaja KALLE KASK ajaveeb Kommenteerimiseks logi sisse PALJU ÕNNE GREETA MARIA ULMRE 12 ILJA TROFIMOV 10 LEV ROJAK 9 VÕISTLUSED 2016 02 07 Kadettide individuaalsed MV Narva Puškini 25B 2016 02 13 Haapsalu XV GP 4 etapp EMSL Jõud meistrivõistlused Wiedemanni 15 Haapsalu 2016 02 14 Juunioride individuaalsed MV Aseri Vabaajakeskus 2016 02 20 LTK Kalev Open 3

    Original URL path: http://lauatennis.ee/web/node/1012 (2016-02-07)
    Open archived version from archive

  • Kasutaja KALLE KASK ajaveeb | WWW.LAUATENNIS.EE
    12 05 2015 10 19 KALLE KASK KEILA MV juhendi muudatus ja regatud sportlased Loe lähemalt KEILA MV juhendi muudatus ja regatud sportlased kohta Kommenteerimiseks logi sisse K 02 05 2012 11 39 KALLE KASK Keilas toimus huvitav sõpruskohtumine 29 aprillil toimus Keila Tervisekeskuses suur sõpruskohtumine lauatennises Mõõtu võtsid Keila Pärnu Saaremaa ja Riisipere pinksiässad Seda sõpruskohtumist peeti juba teist korda ja nüüd võib julgelt pidada seda traditsiooniks Loe lähemalt Keilas toimus huvitav sõpruskohtumine kohta Kommenteerimiseks logi sisse T 01 05 2012 19 17 KALLE KASK Keila ajaloo suurim pinksilahing 28 aprillil peeti Keila lahtised meistrivõistlused mis kujunesid Keila ajaloo suurimaks pinksilahinguks Seda siis osalejate arvu suhtes Keila Tervisekeskuse saali oli tulnud 93 võistlejat Teine rekord püstitati vanusevahe suhtes Loe lähemalt Keila ajaloo suurim pinksilahing kohta Kommenteerimiseks logi sisse PALJU ÕNNE GREETA MARIA ULMRE 12 ILJA TROFIMOV 10 LEV ROJAK 9 VÕISTLUSED 2016 02 07 Kadettide individuaalsed MV Narva Puškini 25B 2016 02 13 Haapsalu XV GP 4 etapp EMSL Jõud meistrivõistlused Wiedemanni 15 Haapsalu 2016 02 14 Juunioride individuaalsed MV Aseri Vabaajakeskus 2016 02 20 LTK Kalev Open 3 etapp Jüri Spordihoone 2016 02 21 ELTL STIGA Laste GP 6 etapp Jüri Sprodihoone 2016 02 27 32 Sakala karikasari

    Original URL path: http://lauatennis.ee/web/blog/94 (2016-02-07)
    Open archived version from archive

  • TOP-8 tulemused 17.05.2015 Aseris | WWW.LAUATENNIS.EE
    logi sisse PALJU ÕNNE GREETA MARIA ULMRE 12 ILJA TROFIMOV 10 LEV ROJAK 9 VÕISTLUSED 2016 02 07 Kadettide individuaalsed MV Narva Puškini 25B 2016 02 13 Haapsalu XV GP 4 etapp EMSL Jõud meistrivõistlused Wiedemanni 15 Haapsalu 2016 02 14 Juunioride individuaalsed MV Aseri Vabaajakeskus 2016 02 20 LTK Kalev Open 3 etapp Jüri Spordihoone 2016 02 21 ELTL STIGA Laste GP 6 etapp Jüri Sprodihoone 2016 02 27

    Original URL path: http://lauatennis.ee/web/node/1011 (2016-02-07)
    Open archived version from archive

  • Kasutaja Kaire Kutsar ajaveeb | WWW.LAUATENNIS.EE
    kohta Kommenteerimiseks logi sisse L 30 11 2013 18 40 Kaire Kutsar Eesti võistkondlikud meistrivõistlused 2013 2014 2 mängupäev Mehed Naised Kõrgliiga Loe lähemalt Eesti võistkondlikud meistrivõistlused 2013 2014 2 mängupäev Mehed Naised Kõrgliiga kohta Kommenteerimiseks logi sisse N 22 08 2013 20 41 Kaire Kutsar Aseri Open 2013 juba sel laupäeval 24 08 Eelregistreerimine kert rais gmail com Loe lähemalt Aseri Open 2013 juba sel laupäeval 24 08 kohta Kommenteerimiseks logi sisse K 29 05 2013 16 20 Kaire Kutsar Aseri lauatennise turniiri edasilükkamine Klubide ja mängijate tagasiside alusel tegime otsuse mille kohaselt lükkame Aseris 01 06 2013 toimuma pidanud turniiri agustisse Kuna turniiri eesmärk on pakkuda kõigile tugevatasemelisi mänge siis otsus on tehtud lähtudes puhtalt mängijate soovist Täpse kuupäeva lisame siia lehele Loe lähemalt Aseri lauatennise turniiri edasilükkamine kohta Kommenteerimiseks logi sisse P 24 03 2013 16 39 Kaire Kutsar Eestimaa Spordiliit Jõud 2013 aasta noorte meistrivõistlused lauatennises Üksikmängude esikolmikud A kl 1995 1997 sünd tüdrukud 1 Reelica Hanson Ida Virumaa 2 Maria Võrklaev Läänemaa A kl 1995 1997 sünd poisid 1 Ainar Kuusemets Läänemaa Loe lähemalt Eestimaa Spordiliit Jõud 2013 aasta noorte meistrivõistlused lauatennises kohta Kommenteerimiseks logi sisse P 29 04 2012 17 09 Kaire Kutsar EESTI NOORTE TOP 8 Aseris 29 04 2012 TULEMUSED VANEMAD MINIKADETID POISID Loe lähemalt EESTI NOORTE TOP 8 Aseris 29 04 2012 kohta Kommenteerimiseks logi sisse L 28 04 2012 16 22 Kaire Kutsar EESTI NOORTE TOP 8 Aseris 28 04 2012 TULEMUSED NOOREMAD MINIKADETID POISID Loe lähemalt EESTI NOORTE TOP 8 Aseris 28 04 2012 kohta Kommenteerimiseks logi sisse PALJU ÕNNE GREETA MARIA ULMRE 12 ILJA TROFIMOV 10 LEV ROJAK 9 VÕISTLUSED 2016 02 07 Kadettide individuaalsed MV Narva Puškini 25B 2016 02 13 Haapsalu XV GP 4 etapp EMSL Jõud meistrivõistlused Wiedemanni 15 Haapsalu 2016 02 14 Juunioride individuaalsed

    Original URL path: http://lauatennis.ee/web/blog/21 (2016-02-07)
    Open archived version from archive



  •