archive-ee.com » EE » L » LAUATENNIS.EE

Total: 417

Choose link from "Titles, links and description words view":

Or switch to "Titles and links view".
  • Pärnumaa seeriavõistluse II etapi tulemused | WWW.LAUATENNIS.EE
    88 lauatennisemängijat Sellist hulka pinksiharrastajaid pole korraga Pärnu Jaagupis seni nähtud Ka võistluse tase oli kõrge kohal oli 15 meeste esisaja mängijat ning 4 naist kolmekümne parema naise seast Võistluse esikolmik oli sama mis päev varem Jüris toimunud Rae valla karikasarja I etapil Aleksei Nikonorov Sergei Danilov ja Carlo Accorsi Naiste parimad olid Kätlin Latt üldarvestuse 4 Valeria Sarycheva üldarvestuse 10 ja Liisi Koit üldarvestuse 12 Sel etapil jäid kahjuks mängimata paarismängud ja seda sel põhjusel et individuaalturniiril oli niivõrd palju osalejaid Tänud kõigile kes võtsid vaevaks lauatennise mängimiseks või mängule kaasaelamiseks Pärnu Jaagupisse sõita Plussring pdf Miinusring pdf Kohad 3 32 pdf Kohad 33 48 pdf Kohad 49 64 pdf Kohad 65 68 pdf Kohad 69 88 pdf Auhinnatud mängijad 2 etapp pdf Kasutaja OLEG SAFONOV ajaveeb Kommenteerimiseks logi sisse PALJU ÕNNE GREETA MARIA ULMRE 12 ILJA TROFIMOV 10 LEV ROJAK 9 VÕISTLUSED 2016 02 07 Kadettide individuaalsed MV Narva Puškini 25B 2016 02 13 Haapsalu XV GP 4 etapp EMSL Jõud meistrivõistlused Wiedemanni 15 Haapsalu 2016 02 14 Juunioride individuaalsed MV Aseri Vabaajakeskus 2016 02 20 LTK Kalev Open 3 etapp Jüri Spordihoone 2016 02 21 ELTL STIGA Laste GP 6 etapp Jüri Sprodihoone 2016 02 27 32

    Original URL path: http://lauatennis.ee/web/node/1079 (2016-02-07)
    Open archived version from archive


  • RAE VALLA LAUATENNISE KARIKASARJA 1. etapi tulemused | WWW.LAUATENNIS.EE
    karikasarja 1 etapp Põhiturniiril osales 106 mängijat Lasteturniiril osales 63 mängijat Paarismängus osales 15 paari Meeste arvestuses parimad 1 Aleksei Nikonorov Maardu LTK 2 Sergei Danilov Maardu LTK 3 Carlo Accorsi Rakvere Pinx Naiste arvestuses parimad 1 Olesja Ketško LTK Kalev 2 Aleksandra Kuprikova Maardu LTK 3 Irina Akimkina Spinmaster Suured tänud sponsoritele ja muidu osalejatele ning kohtunikule Järgmine auhinnarohke Rae valla karikasarja etapp toimub 12 detsembril 2015 Ole kohal Põhiturniiril auhinnatud Algajad auhinnatud Poisid 9 tabel Poisid 11 tabel Poisid 13 15 tabel Tüdrukud 9 tabel Tüdrukud 11 tabel Tüdrukud 13 15 tabel Põhiturniir Plussring Põhiturniir Miinusring Põhiturniir Kohad 3 68 tabel Põhiturniir Kohad 69 106 tabel Paarismängu tabel Paremusjärjestus pärast 1 etappi Põhiturniir Paremusjärjestus pärast 1 etappi Algajad Kasutaja Kätlin Latt ajaveeb Kommenteerimiseks logi sisse PALJU ÕNNE GREETA MARIA ULMRE 12 ILJA TROFIMOV 10 LEV ROJAK 9 VÕISTLUSED 2016 02 07 Kadettide individuaalsed MV Narva Puškini 25B 2016 02 13 Haapsalu XV GP 4 etapp EMSL Jõud meistrivõistlused Wiedemanni 15 Haapsalu 2016 02 14 Juunioride individuaalsed MV Aseri Vabaajakeskus 2016 02 20 LTK Kalev Open 3 etapp Jüri Spordihoone 2016 02 21 ELTL STIGA Laste GP 6 etapp Jüri Sprodihoone 2016 02 27 32 Sakala karikasari 5 etapp

    Original URL path: http://lauatennis.ee/web/node/1076 (2016-02-07)
    Open archived version from archive

  • RAE VALLA LAUATENNISE KARIKASARJA I ETAPP 17.10.2015 | WWW.LAUATENNIS.EE
    karikasarja I etapp Koht Rae Valla Spordikeskus Laste tn 3 Jüri Rae vald Harjumaa algusega kell 10 00 algajad lapsed ja 12 00 täiskasvanud ja noored Osavõtumaks Lastel 6 00 EUR i kuni 18a ja täiskasvanutel 10 00 EUR i ja paarismäng 2 00 EUR i LISATUD OSALEJATE NIMEKIRI 15 10 2015 kell 22 00 seisuga KONTROLLI OMA NIME OLEMASOLU KINDLASTI Võistlustele registreerimise viimane kuupäev on 15 10 2015 kell 24 00 e mailile aleksandr kirpu tammegymnaasium ee Hilisemaid registreeringuid ei arvestata Võistluspäev tuleb pikk arvesta sellega PAARISMÄNGU REGISTREERIMINE TOIMUB KOHA PEAL RAE VALLA KARIKASARI JUHEND pdf Stage I of the 1th RAE Tabel Tennis Cup Series pdf ALGAJAD 15 10 2015 kell 24 00 PÕHITURNIIR 15 10 2015 kell 24 00 Kasutaja Kätlin Latt ajaveeb Kommenteerimiseks logi sisse PALJU ÕNNE GREETA MARIA ULMRE 12 ILJA TROFIMOV 10 LEV ROJAK 9 VÕISTLUSED 2016 02 07 Kadettide individuaalsed MV Narva Puškini 25B 2016 02 13 Haapsalu XV GP 4 etapp EMSL Jõud meistrivõistlused Wiedemanni 15 Haapsalu 2016 02 14 Juunioride individuaalsed MV Aseri Vabaajakeskus 2016 02 20 LTK Kalev Open 3 etapp Jüri Spordihoone 2016 02 21 ELTL STIGA Laste GP 6 etapp Jüri Sprodihoone 2016 02 27 32 Sakala karikasari

    Original URL path: http://lauatennis.ee/web/node/1072 (2016-02-07)
    Open archived version from archive

  • Pärnumaa seeriavõistluse II etapp 18.10.2015 Pärnu-Jaagupis | WWW.LAUATENNIS.EE
    kuni 9 45 ni Osavõtumaks täiskasvanutele 5 eurot ning õpilastele ja üliõpilastele 3 eurot Igamehe paarismängu toimumise korral sõltub individuaalturniiril osalejate arvust on selle osavõtumaks 2 eurot Üldarvestuse kolmele paremale rahalised auhinnad erinevate võistlusklasside kolmele paremale medalid Esimese etapi kolm esimest olid Aleksei Nikonorov Sergei Danilov ja Urmas King Kuna üldkokkuvõtte tegemisel kõigi etappide tulemused arvesse ei lähe on veel kõigil võimalus selle võistluse esikoht endale näpsata Tuletame ka meelde et selle hooaja seeriavõistluse peaauhinnad on välja pannud Skamet OÜ 500 eurone kinkekaart Digistep OÜ sülearvuti ja lauaarvuti ja Andrei Korobeinik tahvelarvuti Üks hea uudis on veel tänu Kodanikuühiskonna Sihtkapitali kohaliku omaalgatuse programmi toetusele õnnestus Pärnu Jaagupi Lauatenniseklubil täiendada oma treening ja võistlusvarustust nelja uue lauatennislauaga Nüüd saame me võistlusteks saali üles panna 12 korraliku lauda ning selle tulemusena peaks võistluspäev natukene lühemaks muutuma Kohtumiseni pühapäeval Pärnu Jaagupis Üldarvestus peale I etappi pdf Kasutaja OLEG SAFONOV ajaveeb Kommenteerimiseks logi sisse PALJU ÕNNE GREETA MARIA ULMRE 12 ILJA TROFIMOV 10 LEV ROJAK 9 VÕISTLUSED 2016 02 07 Kadettide individuaalsed MV Narva Puškini 25B 2016 02 13 Haapsalu XV GP 4 etapp EMSL Jõud meistrivõistlused Wiedemanni 15 Haapsalu 2016 02 14 Juunioride individuaalsed MV Aseri Vabaajakeskus 2016 02 20 LTK Kalev Open

    Original URL path: http://lauatennis.ee/web/node/1075 (2016-02-07)
    Open archived version from archive

  • ELTL Stiga Laste GP/ Nõmme etapp ja Rahvusvahelise Nõmme Gp tulemused | WWW.LAUATENNIS.EE
    Lusmägi Märt Kurvet ja Markus Jaanimägi III koha saavutas Maardu LTK Võistkonda kuulusid Andrei Maltizov Ilja Mosolov ja Stefan Nikolai Rütkinen Naiskondadest võitis Maardu LTK I võistkond Võistkonda kuulusid Sofia Geroiskaja Alina Jagenkova ja Karina Grigorjan Teise koha saavutas Nõmme I võistkond kuhu kuulusid Hille Millert Sirli Roosve ja Anita Vahter Kolmandaks tuli Nõmme II võistkond Võistkonda kuulusid Linda Pihelgas Rose Marii Randlaht ja Greta Maria Ulmre Juniorite võistkondlikel võistlustel võitis Aseri ja Maardu LTK ühendvõistkond Võistkonda kuulusid Reelika Hanson Anita Lissovenko Teiseks tuli Nõmme SK I võistkond koosseisus Johanna Christjanson Annigrete Suimets ja Sirli Jaanimägi III koha saavutasid Nõmme SK II võistkonna tüdrukud Hille Millert Sirli Roosve ja Sandra Treimann Juniorite individuaal turniiri võitja oli neidudest Valeria Sarõtševa Pärnu VINT 90 teiseks tuli Sirli Roosve Nõmme spordiklubi ja kolmanda koha võitis Anni Grete Suimets Nõmme spordiklubist Juniorite poiste võitja oli Gert Christjanson teine koht Krister Erik Etulaiule ja kolmandaks võitles ennast Jan Erik Nermann Kõik on Nõmme spordiklubi kasvandikud Kasutaja Katrin Marks ajaveeb Kommenteerimiseks logi sisse PALJU ÕNNE GREETA MARIA ULMRE 12 ILJA TROFIMOV 10 LEV ROJAK 9 VÕISTLUSED 2016 02 07 Kadettide individuaalsed MV Narva Puškini 25B 2016 02 13 Haapsalu XV GP 4 etapp EMSL Jõud meistrivõistlused

    Original URL path: http://lauatennis.ee/web/node/1071 (2016-02-07)
    Open archived version from archive

  • Kasutaja Katrin Marks ajaveeb | WWW.LAUATENNIS.EE
    ja Rahvusvaheline Nõmme GP kohta Kommenteerimiseks logi sisse N 06 11 2014 21 15 Katrin Marks ELTL Stiga Laste GP Nõmme etapp ja Rahvusvaheline Nõmme GP ELTL Stiga Laste GP toimub 8 novembril algusega kell 11 00 Kristiine spordihallis Rahvusvaheline Nõmme GP toimub 9 novembril algusega kell 11 00 Kristiine spordihallis Lisatud registreerunute nimekiri Lisatud ajakava Loe lähemalt ELTL Stiga Laste GP Nõmme etapp ja Rahvusvaheline Nõmme GP kohta Kommenteerimiseks logi sisse K 02 04 2014 00 54 Katrin Marks Tallinna Koolinoorte meistrivõistlused Tallinna Koolinoorte meistrivõistlused toimusid reedel 31 märtsil Kristiine spordihallis Osales rekordarv lapsi Põhikoolid võistlesid kahes vanuserühmas 1 6 klass ja 7 9 klass Gümnaasiumis võistlesid 10 12 klassi lapsed Kõige rohkem osavõtjaid registreerus 7 9 klasside õpilaste seas Loe lähemalt Tallinna Koolinoorte meistrivõistlused kohta Kommenteerimiseks logi sisse P 06 10 2013 15 00 Katrin Marks RV Nõmme GP 2013 Tulemused Juunioride individuaalvõistlus Neiud 1 Reelica Hanson Aseri SK 2 Anita Lissovenko Maardu LTK 3 Johanna Cristjanson Nõmme SK Noormehed 1 Hendrik Valgemäe Nõmme SK 2 Mihkel Puhm Haapsalu LTK Loe lähemalt RV Nõmme GP 2013 Tulemused kohta Kommenteerimiseks logi sisse L 05 10 2013 19 01 Katrin Marks ELTL Nõmme Laste GP 2013 Tulemused Tüdrukud 1999 I Reelika Hanson II Valeria Sarõtseva III Aleksandra Kuprikova Loe lähemalt ELTL Nõmme Laste GP 2013 Tulemused kohta Kommenteerimiseks logi sisse L 28 09 2013 15 41 Katrin Marks ELTL Laste GP Nõmme etapp ja Rahvusvaheline Nõmme GP 5 10 6 10 2013 Kristiine Spordihallis 5 10 6 10 2013 toimuvad Tallinnas Kristiine Spordihoones Eesti Laste GP Nõmme etapp ja Rahvusvaheline Nõmme GP Võistlus toimub juba 14 korda Välisvõistlejatest on juba registreerunud sportlased Lätist Soomest ja Venemaalt Loe lähemalt ELTL Laste GP Nõmme etapp ja Rahvusvaheline Nõmme GP 5 10 6 10 2013 Kristiine Spordihallis kohta Kommenteerimiseks logi sisse P 14

    Original URL path: http://lauatennis.ee/web/blog/24 (2016-02-07)
    Open archived version from archive

  • III Kadrina karikasarja I etapi tulemused. | WWW.LAUATENNIS.EE
    Malm Rakvere 50 Raivo Siispool Rakvere Parim reiting 100 Jaanus Lokotar Kadrina 200 Riho Lööper Tapa 300 Arni Müür Tallinn 400 Jaanus Tamm Tapa Parim LTK Kadrina mängija Aarne Ruuto Kasutaja PEKKA LAIDINEN ajaveeb Kommenteerimiseks logi sisse PALJU ÕNNE GREETA MARIA ULMRE 12 ILJA TROFIMOV 10 LEV ROJAK 9 VÕISTLUSED 2016 02 07 Kadettide individuaalsed MV Narva Puškini 25B 2016 02 13 Haapsalu XV GP 4 etapp EMSL Jõud meistrivõistlused

    Original URL path: http://lauatennis.ee/web/node/1070 (2016-02-07)
    Open archived version from archive

  • ELTL Stiga Laste GP 2. etapp / Nõmme GP - TULEMUSED | WWW.LAUATENNIS.EE
    Aseri SK 2 Adelina ZULFUKAROVA Rakvere Pinx 3 Vitalia REINOL Narova Tüdrukud 11 2005 2006 N11 1 Jekaterina TIITS Narova 2 Kristina VASSILJEVA Narova 3 Raili NURGA Rakvere SK Tüdrukud 9 2007 N9 1 Medeine STANKEVICIUTE Leedu 2 Maria ŽAVORONKOVA Narova 3 Adele ALTERMANN Rakvere SK Poisid 15 2001 2002 M15 1 Stanislav STROGOV Narova 2 Mart LUUK Pärnu LTK Vint 90 3 Oskar PUKK Tartu SS Kalev Poisid 13 2003 2004 M13 1 Ken TALPAS TALTSEPP Pärnu LTK Vint 90 2 Martin PENEK Aseri SK 3 Tomi PÄRN LTK Kalev Poisid 11 2005 2006 M11 1 Seva DOROFEJEV Narova 2 Markkos PUKK Tartu SS Kalev 3 Andrei MALTIZOV Maardu LTK Poisid 9 2007 M9 1 Ivan BRAGIN Maardu LTK 2 Jan Kenneth TOMING LTK Kalev 3 Keiro RISTIKIVI Haapsalu LTK Järgmine Laste GP etapp toimub 15 novembril Haapsalus Jälgi reklaami ELTL veebis Fotode autor Auli Pukk M9 tabel N9 tabel M11 tabel N11 tabel M13 tabel N13 tabel M15 tabel N15 tabel Auhinnatud Paremus PDF Paremus XLS Kasutaja Katrin Marks ajaveeb Kommenteerimiseks logi sisse PALJU ÕNNE GREETA MARIA ULMRE 12 ILJA TROFIMOV 10 LEV ROJAK 9 VÕISTLUSED 2016 02 07 Kadettide individuaalsed MV Narva Puškini 25B 2016 02 13

    Original URL path: http://lauatennis.ee/web/node/1068 (2016-02-07)
    Open archived version from archive



  •