archive-ee.com » EE » L » LAUATENNIS.EE

Total: 417

Choose link from "Titles, links and description words view":

Or switch to "Titles and links view".
  • Viru-Nigula XI karikasarja III etapi tulemused 15.11.2015. | WWW.LAUATENNIS.EE
    com III etapil osales 28 võistlejat olgu siinkohal ära mainitud auhinnasaajad Üldtabel 1 Aleksei Nikonorov LTK Maardu 2 Dmitri Jastrebov Narva 3 Pekka Laidinen LTK Viru Nigula Naised 1 Anna Romanenko LTK Jõhvi 2 Ljudmilla Gusseva LTK Jõhvi 3 Kairi Manninen KS Spordiklubi Veteranid 1 Juris Kalninš LTK Kadrina 2 Tiit Õun Lauatennisekeskus 3 Enno Konsa LTK Jõhvi Juuniorid 1 Siim Arak LTK Kadrina 2 Carl Henrig Järvepere LTK Viru Nigula 3 Andris Tauer LTK Viru Nigula Parim reiting 100 Jaanus Lokotar LTK Kadrina 200 Kunnar Vahtras LTK Võsu 300 Allar Raudla LTK Võsu 400 Aleksander Sokirjanski Tallinn Parim LTK Viru Nigula mängija Janno Malm Parim Viru Nigula valla mängija Tarmo Treimann Sari jätkub juba uuel 2016 aastal jaanuari kuus Täpsem info Pekka Laidinen 5272757 või pekkalaidinen gmail com TABEL PEALE III ETAPPI XI KARIKASARI 2015 1016 xls Kasutaja PEKKA LAIDINEN ajaveeb Kommenteerimiseks logi sisse PALJU ÕNNE GREETA MARIA ULMRE 12 ILJA TROFIMOV 10 LEV ROJAK 9 VÕISTLUSED 2016 02 07 Kadettide individuaalsed MV Narva Puškini 25B 2016 02 13 Haapsalu XV GP 4 etapp EMSL Jõud meistrivõistlused Wiedemanni 15 Haapsalu 2016 02 14 Juunioride individuaalsed MV Aseri Vabaajakeskus 2016 02 20 LTK Kalev Open 3 etapp Jüri Spordihoone 2016

    Original URL path: http://lauatennis.ee/web/node/1099 (2016-02-07)
    Open archived version from archive


  • Viru-Nigula XI kariksarja III etapp 15.11.2015. | WWW.LAUATENNIS.EE
    ning kuumad joogid Võistluste algus kell 11 00 Viru Nigula spordihoones Täpsem info virunigulaltk weebly com või Pekka Laidinen 5272757 pekkalaidinen gmail com Kasutaja PEKKA LAIDINEN ajaveeb Kommenteerimiseks logi sisse PALJU ÕNNE GREETA MARIA ULMRE 12 ILJA TROFIMOV 10 LEV ROJAK 9 VÕISTLUSED 2016 02 07 Kadettide individuaalsed MV Narva Puškini 25B 2016 02 13 Haapsalu XV GP 4 etapp EMSL Jõud meistrivõistlused Wiedemanni 15 Haapsalu 2016 02 14 Juunioride

    Original URL path: http://lauatennis.ee/web/node/1094 (2016-02-07)
    Open archived version from archive

  • Pärnumaa seeriavõistluse III etapi tulemused | WWW.LAUATENNIS.EE
    viia tuli osad mängud mängida kolmest parem ning võtsime appi ka kaks spordihoone alumisel korrusel olevat harrastajatele mõeldud lauda Ja võistlus saigi ühe päevaga läbi Suur kohale tulnute arv suutis korraldajad nii ära ehmatada et võistlejate tabelisse paigutamisel läks käiku eelmise kuu reiting Midagi sellist pole kunagi varem juhtunud ja loodetavasti tulevikus enam ei juhtu ka Vabandused korraldajatelt kõigile kelle paigutus tänu sellele apsule vale oli Nüüd siis tulemustest ka Hakkab juba traditsiooniks kujunema et etapi võidab Aleksei Nikonorov ja talle järgneb Sergei Danilov Kõigil seni toimunud kolmel etappidel on see nii olnud Kolmanda koha võitja on aga kõigil kolmel etapil erinev olnud Seekord platseerus kolmandaks Aaro Õismets Kolm paremat naismängijat etapil olid Kätlin Latt üldarvestuse 6 Liisi Koit üldarvestuse 16 ja Valeria Sarycheva üldarvestuse 21 Pitsarestorani Pizza Hunt 10 eurose kinkekaardi otsustasid korraldajad seekord anda Andrei Maltizovile kes omas 70 ndat paigutust kuid lõpuprotokollis oli ta 38 s Väga tubli tulemus Tänud kõigile kes võtsid vaevaks pika ja väsitava laupäeva Pärnu Jaagupis lauatennist mängides mööda saata Plussring pdf Miinusring pdf Kohad 3 68 pdf Kohad 69 112 pdf Kohad 113 128 pdf Auhinnatud mängijad 3 etapp pdf Kasutaja OLEG SAFONOV ajaveeb Kommenteerimiseks logi sisse PALJU ÕNNE GREETA MARIA ULMRE

    Original URL path: http://lauatennis.ee/web/node/1093 (2016-02-07)
    Open archived version from archive

  • Kasutaja OLEG SAFONOV ajaveeb | WWW.LAUATENNIS.EE
    kuni 9 45 ni Osavõtumaks täiskasvanutele 5 eurot ning õpilastele ja üliõpilastele 3 eurot Loe lähemalt Pärnumaa seeriavõistluse II etapp 18 10 2015 Pärnu Jaagupis kohta Kommenteerimiseks logi sisse K 09 09 2015 12 58 OLEG SAFONOV Uues kuues võistlus Pärnumaal Pärnumaa kaks lauatenniseklubi Pärnu Jaagupi LTK ja Pärnu Vint 90 otsustasid sel hooajal võistluste korraldamisel teineteisega mitte konkureerida ja hoopiski jõud kokku panna ning korraldada koos ühine seeriavõistlus Loe lähemalt Uues kuues võistlus Pärnumaal kohta Kommenteerimiseks logi sisse P 26 04 2015 20 06 OLEG SAFONOV Kõrvulukustavad pinksilahingud Pärnu Jaagupis Täna toimus Pärnu Jaagupis kõva paugutamine puureketitega Eesti meistritiitli nimel Seda oli tulnud jahtima 51 sportlast kellest 8 olid noored ja ülejäänud siis natukene vanemad Loe lähemalt Kõrvulukustavad pinksilahingud Pärnu Jaagupis kohta Kommenteerimiseks logi sisse T 21 04 2015 21 52 OLEG SAFONOV Pühapäeval plõksitakse Pärnu Jaagupis puureketitega Kohe kohe on kätte jõudmas selle hooaja Eesti lauatennise tippsündmus Eesti meistrivõistlused puureketitega lauatennises Seega on kõige tõsisematel kõrgmäestikes harjutavatel sportlastel paras aeg maa peale tagasi tulla et jõuaks aklimatiseeruda Loe lähemalt Pühapäeval plõksitakse Pärnu Jaagupis puureketitega kohta Kommenteerimiseks logi sisse P 12 04 2015 19 21 OLEG SAFONOV Pärnumaa 2015 aasta meistrivõistluste tulemused Pärnumaa 2015 aasta meistrid lauatennises selgitati välja 12 04 2015 Pärnu Jaagupis Meistritiitlite eest oli kokku võistlema tulnud 29 lauatennisisti Jagamisele läks 9 komplekti medaleid järgmistes võistlusklassides T12 P12 T18 P18 N M segapaar naispaar ja meespaar Loe lähemalt Pärnumaa 2015 aasta meistrivõistluste tulemused kohta Kommenteerimiseks logi sisse E 30 03 2015 19 06 OLEG SAFONOV Halinga seeriavõistlusel jagati auhindu Selleks hooajaks on siis Halinga valla seeriavõistlusega ühel pool ja aeg teha kokkuvõtteid Viimasel etapil 29 03 2015 osales 65 mängijat mis ongi umbes selle hooaja keskmine osalejate arv Ka seekord oli kohal uusi nägusid oma kohalolekuga rõõmustasid meid Suure Jaani lauatennisistid Loe lähemalt Halinga seeriavõistlusel jagati auhindu kohta Kommenteerimiseks logi sisse N 26 03 2015 09 41 OLEG SAFONOV Halinga seeriavõistluse selle hooaja viimane etapp Halinga valla seeriavõistluse IV hooaja viimane etapp toimub 29 03 2015 Pärnu Jaagupi spordihoones algusega kell 10 00 Kuna läheb auhindade jagamiseks ja paljudes võistlusklassides pole esikolmik veel sugugi paigas tasub kohale tulla ning oma lõppkoha pärast võidelda Loe lähemalt Halinga seeriavõistluse selle hooaja viimane etapp kohta Kommenteerimiseks logi sisse N 19 03 2015 20 46 OLEG SAFONOV Eesti meistrivõistlused puureketitega lauatennises Kuna päris Eesti MV lauatennises on toimunud ja varsti saavad läbi ka meeskondlikud MV siis on paras aeg hakata valmistuma puureketitega lauatennise meistrivõistlusteks mis toimuvad 26 04 2015 Pärnu Jaagupis Loe lähemalt Eesti meistrivõistlused puureketitega lauatennises kohta Kommenteerimiseks logi sisse P 08 02 2015 20 56 OLEG SAFONOV Halinga valla IV seeriavõistluse 5 etapi tulemused Pärnu Jaagupisse Halinga valla selle hooaja seeriavõistluse 5 etapile oli kohale saabunud paras ports võistlejaid Neid oli tervelt 68 pole paha kui arvestada seda et meie võistlusega samaaegselt toimusid lauatenniseheitlused ka Kadrinas ja Haapsalus Loe lähemalt Halinga valla IV seeriavõistluse 5 etapi tulemused kohta Kommenteerimiseks logi sisse N 05 02 2015 23 28 OLEG SAFONOV Naljakuul natukene nalja Tegelikult on asi tõsine Pärnu Jaagupi

    Original URL path: http://lauatennis.ee/web/blog/50 (2016-02-07)
    Open archived version from archive

  • Pärnumaa seeriavõistluse III etapp Pärnu-Jaagupis 07.11.2015 | WWW.LAUATENNIS.EE
    2015 K 04 11 2015 19 20 OLEG SAFONOV Pärnumaa seeriavõistluse III etapp toimub 07 11 2015 algusega kell 10 00 Pärnu Jaagupi Spordihoones Pärnu Jaagupi Kooli 3a Saal avatakse kell 9 00 ja võistlejaid registreeritakse kella 9 45 ni Osavõtumaks täiskasvanutele 5 eurot ning õpilastele ja üliõpilastele 2 eurot Hetkel juhib sarja Aleksei Nikonorov talle järgnevad Sergei Danilov ja Urmas King Kuna toimunud on ainult kaks etappi siis kindlat pole veel midagi Ka neil kes pole esimesel kahel etapil osalenud on võimalus võidelda kõrgete kohtade eest ja seda nii absoluutarvestuses kui ka oma võistlusklassis Reket kotti ja laupäeval Pärnu Jaagupisse Üldarvestus peale II etappi pdf Kasutaja OLEG SAFONOV ajaveeb Kommenteerimiseks logi sisse PALJU ÕNNE GREETA MARIA ULMRE 12 ILJA TROFIMOV 10 LEV ROJAK 9 VÕISTLUSED 2016 02 07 Kadettide individuaalsed MV Narva Puškini 25B 2016 02 13 Haapsalu XV GP 4 etapp EMSL Jõud meistrivõistlused Wiedemanni 15 Haapsalu 2016 02 14 Juunioride individuaalsed MV Aseri Vabaajakeskus 2016 02 20 LTK Kalev Open 3 etapp Jüri Spordihoone 2016 02 21 ELTL STIGA Laste GP 6 etapp Jüri Sprodihoone 2016 02 27 32 Sakala karikasari 5 etapp Vaksali 4 Viljandi 2016 02 28 Tartu Karikasari 6 hooaeg 4 etapp Turu 8

    Original URL path: http://lauatennis.ee/web/node/1092 (2016-02-07)
    Open archived version from archive

  • Suure-Jaani karikasarja 1. etapi võitis Artjom Putškov! | WWW.LAUATENNIS.EE
    võistlusele kus osales koguni 117 mängijat kogunes laupäeva hommikul Suure Jaani Gümnaasiumi spordisaali mõõtu võtma tubli 48 osavõtjat Kõrgetasemelise võistluse poolfinaalidesse mängisid end välja Artjom Putškov Jevgeni Buzak ja Urmas King Mihkel Pae Finaali jõudsid seekord kogenumad mehed ja esikohamängust väljus võitjana Artjom Putškov 1 etapi esikolmik seega järgmine Artjom Putškov Maardu LTK Urmas King Pärnu LTK Vint 90 Jevgeni Buzak Maardu LTK Eriklasside parimad Veteranid 40 Kert Villems 5 koht Veteranid 60 Peeter Sumre 15 koht Naised Irina Akimkina 11 koht Poisid 18 a Timo Siim 14 koht Tüdrukud 13 a Eiriin Jõgeva 40 koht Poisid 13 a Aaro Põder 46 koht Parim Suure Jaani valla mängija Kalev Sengbusch 9 koht Suure Jaani karikasarja 2 etapp toimub juba 22 novembril 2015 Tere tulemast Suure Jaani Lehola 2005 Suure Jaani 1 etapi mängutabel Kasutaja Antti Evert ajaveeb Kommenteerimiseks logi sisse PALJU ÕNNE GREETA MARIA ULMRE 12 ILJA TROFIMOV 10 LEV ROJAK 9 VÕISTLUSED 2016 02 07 Kadettide individuaalsed MV Narva Puškini 25B 2016 02 13 Haapsalu XV GP 4 etapp EMSL Jõud meistrivõistlused Wiedemanni 15 Haapsalu 2016 02 14 Juunioride individuaalsed MV Aseri Vabaajakeskus 2016 02 20 LTK Kalev Open 3 etapp Jüri Spordihoone 2016 02 21 ELTL STIGA Laste

    Original URL path: http://lauatennis.ee/web/node/1091 (2016-02-07)
    Open archived version from archive

  • Suure-Jaani valla lauatennise karikasarja 13. hooaeg stardib sel laupäeval | WWW.LAUATENNIS.EE
    Gümnaasiumi spordisaalis algusega kell 10 00 Võistlusele registreerimine algab 1 tund enne võistlust kohapeal kl 9 00 ja lõpeb 10 minutit enne turniiri algust kl 9 50 Osavõtumaks täiskasvanud 7 õpilased 3 Igal etapil ja hooaja kokkuvõttes autasustatakse parimaid mängijad järgmiselt üldarvestuse 3 paremat I koht II koht ja III koht eriklasside parim veteranid 40 sündinud vahemikus 1956 1975 a veteranid 60 sündinud 1955 a ja varem naised T 18 ja P 18 sündinud 1997 2000 a T 13 ja P 13 sündinud 2001 a ja hiljem Suure Jaani valla parim mängija Iga eriklassi parimale auhind etapi võitjale rahaline auhind 100 Tulemused ja info www lehola2005 ee www facebook com lehola2005 Võistluste peakohtunik Antti Evert tel 53 976 893 antti lehola2005 ee Tere tulemast Suure Jaani Lehola 2005 Juhend Kasutaja Antti Evert ajaveeb Kommenteerimiseks logi sisse PALJU ÕNNE GREETA MARIA ULMRE 12 ILJA TROFIMOV 10 LEV ROJAK 9 VÕISTLUSED 2016 02 07 Kadettide individuaalsed MV Narva Puškini 25B 2016 02 13 Haapsalu XV GP 4 etapp EMSL Jõud meistrivõistlused Wiedemanni 15 Haapsalu 2016 02 14 Juunioride individuaalsed MV Aseri Vabaajakeskus 2016 02 20 LTK Kalev Open 3 etapp Jüri Spordihoone 2016 02 21 ELTL STIGA Laste GP 6 etapp Jüri

    Original URL path: http://lauatennis.ee/web/node/1084 (2016-02-07)
    Open archived version from archive

  • Maardu LTK noormängijad osalesid turniiril St. Peterburis | WWW.LAUATENNIS.EE
    turniiril St Peterburis Antud võistlusel osalesid mängijad üle kogu Venemaa Saksamaalt Moldovast ja Eestist Kõige paremad tulemused tulid 2001 2002 a sündinud tüdrukute seas Antud võistlusklassis osales 45 mängijat ning turniiril mängiti alguses alagruppides ning esimesed kaks asetust jõudsid esimesse finaali kes grupist ülesse ei pääsenud mängisid teises finaalis Alina Jagnenkova antud võistlusel väga head taset ning jõudis poolfinaalini kus pidi tunnistama 1 3 kaotuse seega kokkuvõttes jagas 3 4 kohta Teine paremuselt meie mängija oli Karina Grigorjan kes kaotas veerandfinaalis ning saavutas kokkuvõttes 8 koha Samuti pääses alagrupist edasi Sofia Geroiskaja kes sai kokkuvõttes 18 koha Meie mängijatest ei jõudnud esimesse finaali Sofia Sevalkina kes edasi näitas südikat mängu ning saavutas lohutusturniiril 3 koha Kõigi antud sportlaste treeneriks ja juhendajaks on Marina Verengof Võistlustabel Kasutaja ANDRES LOFITSKI ajaveeb Kommenteerimiseks logi sisse PALJU ÕNNE GREETA MARIA ULMRE 12 ILJA TROFIMOV 10 LEV ROJAK 9 VÕISTLUSED 2016 02 07 Kadettide individuaalsed MV Narva Puškini 25B 2016 02 13 Haapsalu XV GP 4 etapp EMSL Jõud meistrivõistlused Wiedemanni 15 Haapsalu 2016 02 14 Juunioride individuaalsed MV Aseri Vabaajakeskus 2016 02 20 LTK Kalev Open 3 etapp Jüri Spordihoone 2016 02 21 ELTL STIGA Laste GP 6 etapp Jüri Sprodihoone 2016 02 27

    Original URL path: http://lauatennis.ee/web/node/1081 (2016-02-07)
    Open archived version from archive



  •