archive-ee.com » EE » L » LAUATENNIS.EE

Total: 417

Choose link from "Titles, links and description words view":

Or switch to "Titles and links view".
  • Läänemaa lauatennisemeistrid on Karin Talving ja Aaro Õismets | WWW.LAUATENNIS.EE
    Võitis Aaro 3 1 Mängus kolmandale kohale alistas Dirk Schöbe 3 0 Mihkel Puhmi Naistest võitis esikoha Karin Talving järgnesid Janely Vestli ja Karin Saviots Paremad kadetid oli Kerli Ristikivi ja Kaaro Saatmäe paremad minikadetid Katrina Talving ja Keiro Ristikivi kõige noorematest 2005 olid teistest ees Trinity Õismets ja Joonas Vestli Kõikide paarismängude finaalides jätkus põnevust lõpuni Õismets Vestli alistasid 3 1 paari Dirk Schöbe Heikki Sool Kolmanda koha mängus said Eduard Brok ja Jaanus Saviots jagu 3 0 noortest Kaaro Saatmäe Allex Rummel Naiste paaridest võitsid esikoha Janely Vestli Karin Saviots teiseks jäis Karin ja Katrina Talving ning kolmandaks Maria Võrklaev Trinity Õismets Segapaaride finaalis kordasid eelmise aasta võitu Karin Talving Aaro Õismets kes võitsid finaalis 3 1 Janely ja Toomas Vestli 3 1 Kolmanda koha mängus olid Katrina Talving Dirk Schöbe 3 2 võidukad Maria Võrklaev Heikki Sool üle Kasutaja Heikki Sool ajaveeb Kommenteerimiseks logi sisse PALJU ÕNNE GREETA MARIA ULMRE 12 ILJA TROFIMOV 10 LEV ROJAK 9 VÕISTLUSED 2016 02 07 Kadettide individuaalsed MV Narva Puškini 25B 2016 02 13 Haapsalu XV GP 4 etapp EMSL Jõud meistrivõistlused Wiedemanni 15 Haapsalu 2016 02 14 Juunioride individuaalsed MV Aseri Vabaajakeskus 2016 02 20 LTK Kalev Open 3 etapp

    Original URL path: http://lauatennis.ee/web/node/1154 (2016-02-07)
    Open archived version from archive


  • Kasutaja Heikki Sool ajaveeb | WWW.LAUATENNIS.EE
    Haapsalus mängiti kolme päevaga üle tuhande mängu Korraldajale ja eelkõige esmakordsele peakohtunikule oli Albert Kanepi 9 memoriaal koos oma alavõistlustega suureks proovikiviks Madis Koit sai suurepäraselt võistluste ohjamisega hakkama ning teenis ära nii korraldaja kui ka välistreenerite kiituse Loe lähemalt Haapsalus mängiti kolme päevaga üle tuhande mängu kohta Kommenteerimiseks logi sisse K 11 11 2015 20 34 Heikki Sool Kanepi 9 mälestusvõistlused Haapsalus juba eeloleval nädalavahetusel Paistab et paljud ei suuda hästi orienteeruda Kanepi võistlustega seoses olevates juhendites Püüan selgust tuua Asi nimelt selles et ühise nime Albert Kanepi mälestusvõistlused all toimuvad mitmed eri klassides võistlused 1 Estonian junior and cadet OPEN mis on ühtlasi ITTF reitinguturniir noortele 2 Eesti Karikavõistluste Haapsalu etapp naistele ja meestele on samas ka Haapsalu GP I etapiks 3 ELTL laste GP Haapsalu etapp ning 4 Haapsalu GP kus lisaks NÜ ja MÜ on veel Rahvaliiga kus saavad võistelda need kes ei mahu 250 parema mees või 50 parema naislauatennisisti hulka Toimub ka igamehe paarismäng naistele ja meestele Juunioride ja kadettide võistkondlikul ja individuaalsel turniiril paigutatakse võistkonnad mängijad 3 4 mängijaga alagruppidesse kust esimesed kaks pääsevad finaalringi ja kolmas neljas jätkavad lohutusturniiril väljalangemissüsteemis Kõigil teistel turniiridel mängitakse kahemiinuse süsteemis kõikide kohtade väljamängimsega Võistlussaalis on 24 lauda neist 16 Donic PERSSON25 ja 8 Joola Duomat eelistus on DHS valge plastikpallil Esmakordselt on kohal ka hiinlannad kellel Azerbaidžaani kodakondsus Interneti otseülekannetel kasutatakse kuut kaamerat ja see tähendab seda et samaaegselt oma võimalik jälgida 6 erinevat mängu Võistluste peakohtunik on Madis Koit ja võistluste pealik Heikki Sool Otseülekanne aadressil otse hk tlu ee Loe lähemalt Kanepi 9 mälestusvõistlused Haapsalus juba eeloleval nädalavahetusel kohta Kommenteerimiseks logi sisse T 13 10 2015 12 11 Heikki Sool Pronksmedal euroopa veteranide mängudelt Laupäeval Prantsusmaal Nizzas lõppenud euroopa veteranide mängudel European Masters Games võitsid Kalju Kalda ja Heikki Sool meespaarismängus pronksmedalid Kuld ja hõbe läksid Venemaale Loe lähemalt Pronksmedal euroopa veteranide mängudelt kohta Kommenteerimiseks logi sisse K 02 09 2015 15 02 Heikki Sool Noorte EM Bratislavas Loe lähemalt Noorte EM Bratislavas kohta Kommenteerimiseks logi sisse K 12 08 2015 13 01 Heikki Sool Ivo Veerg sooritas eksami Taas sai meie treenerite pere täiendust ja nimelt sooritas Keila mees Ivo Veerg edukalt abitreeneri eksami Palun võtke minuga ühendust kes soovivad läbida üldainete infot saate EOK kodulehelt alalõigus TREENERID ja sealt leiate ka lauatennisealaseid koolitusi Loe lähemalt Ivo Veerg sooritas eksami kohta Kommenteerimiseks logi sisse R 31 07 2015 13 12 Heikki Sool Kokkuvõte universiaadist Olen meie kodulehe lugejaile võlgu universiaadivõistkonna tulemused ja ka hinnangu Eesti lauatennisekoondise esinemine suveuniversiaadil oli hea Suuri ärakukkumisi polnud Meeskonna ja meespaari Libene Siispool 9 koht on meie jaoks hinnatav tulemus Loe lähemalt Kokkuvõte universiaadist kohta Kommenteerimiseks logi sisse N 09 07 2015 11 34 Heikki Sool Universiaadil edukas päev Täna algasid universiaadil üksikmängude alagrupid Kristiina SEITON sai kaks 3 0 võitu ning homne vastane on väga tugev rumeenlanna Ana Roxana Istrate Getter Põru sai ühe võidu ja kaotuse ning kohtub homme filipiinlannaga Loe lähemalt Universiaadil edukas päev kohta Kommenteerimiseks logi sisse N 09 07 2015 06 01 Heikki

    Original URL path: http://lauatennis.ee/web/blog/20 (2016-02-07)
    Open archived version from archive

  • Kasutajakonto | WWW.LAUATENNIS.EE
    ULMRE 12 ILJA TROFIMOV 10 LEV ROJAK 9 VÕISTLUSED 2016 02 07 Kadettide individuaalsed MV Narva Puškini 25B 2016 02 13 Haapsalu XV GP 4 etapp EMSL Jõud meistrivõistlused Wiedemanni 15 Haapsalu 2016 02 14 Juunioride individuaalsed MV Aseri Vabaajakeskus 2016 02 20 LTK Kalev Open 3 etapp Jüri Spordihoone 2016 02 21 ELTL STIGA Laste GP 6 etapp Jüri Sprodihoone 2016 02 27 32 Sakala karikasari 5 etapp Vaksali

    Original URL path: http://lauatennis.ee/web/user/login?destination=node/1154%23comment-form (2016-02-07)
    Open archived version from archive

  • Mustvee VIII karikasari - 4. etapi tulemused | WWW.LAUATENNIS.EE
    tulemused leiad SIIT Hooaja viimane etapp toimub 20 märtsil siis kavas ka eraldi sega ja naispaarismäng Kasutaja Aleksandr Kirpu ajaveeb Kommenteerimiseks logi sisse PALJU ÕNNE GREETA MARIA ULMRE 12 ILJA TROFIMOV 10 LEV ROJAK 9 VÕISTLUSED 2016 02 07 Kadettide individuaalsed MV Narva Puškini 25B 2016 02 13 Haapsalu XV GP 4 etapp EMSL Jõud meistrivõistlused Wiedemanni 15 Haapsalu 2016 02 14 Juunioride individuaalsed MV Aseri Vabaajakeskus 2016 02 20

    Original URL path: http://lauatennis.ee/web/node/1153 (2016-02-07)
    Open archived version from archive

  • Kasutaja Aleksandr Kirpu ajaveeb | WWW.LAUATENNIS.EE
    Matti Kallaspooliku mälestusvõistlused TULEMUSED Pühapäeval 25 oktoobril 2015 toimus 32 Sakala karikasarja 2 etapp Võistlusel osales 70 mängijat Eestist Lätist Leedust ja Soomest Loe lähemalt 32 Sakala karikasarja 2 etapp Matti Kallaspooliku mälestusvõistlused TULEMUSED kohta Kommenteerimiseks logi sisse P 18 10 2015 21 10 Aleksandr Kirpu 32 Sakala karikasarja 2 etapp Matti Kallaspooliku mälestusvõistlused Pühapäeval 25 oktoobril 2015 toimub 32 Sakala karikasarja 2 etapp Matti Kallaspooliku mälestusvõistlused Võistluspäev algab kell 10 00 Võistlusele registreerimine lõppeb võistluspaigas kell 9 45 hilinejaid ei registreerita Võistluse kutse Invitation Loe lähemalt 32 Sakala karikasarja 2 etapp Matti Kallaspooliku mälestusvõistlused kohta Kommenteerimiseks logi sisse P 11 10 2015 19 19 Aleksandr Kirpu Mustvee VIII karikasari 1 etapi tulemused Pühapäeval 11 oktoobril 2015 toimus Mustvee 8 hooaja avaetapp Võistlus toimus renoveeritud tingimustega saalis Etapil osales 45 lauatennise huvilist üle Eesti Loe lähemalt Mustvee VIII karikasari 1 etapi tulemused kohta Kommenteerimiseks logi sisse P 04 10 2015 17 12 Aleksandr Kirpu ELTL Stiga Laste GP 2 etapp Nõmme GP Laupäeval 10 oktoobril 2015 toimub ELTL Stiga Laste GP 2 etapp Tallinnas Forelli 12 Tallinn Lisatud Laste GP osalejate nimekiri ja ajakava Pühapäeval 11 oktoobril 2015 toimub Rahvusvahelise Nõmme GP teine mängupäev INVITATION Loe lähemalt ELTL Stiga Laste GP 2 etapp Nõmme GP kohta Kommenteerimiseks logi sisse P 27 09 2015 21 12 Aleksandr Kirpu XXXII Sakala karikasarja 1 etapi tulemused RIS Ehitus AS auhinnavõistlused Pühapäeval 27 septembril 2015 toimus Viljandis 32 Sakala karikasarja 1 etapp mis mängiti RIS Ehitus AS auhindadele Võistlusel osales 112 mängijat Leedust Lätist Soomest Venemaalt ja Eestist Loe lähemalt XXXII Sakala karikasarja 1 etapi tulemused RIS Ehitus AS auhinnavõistlused kohta Kommenteerimiseks logi sisse L 26 09 2015 19 14 Aleksandr Kirpu 25 Sakala GP tulemused Results Laupäeval 26 septembril 2015 toimus Viljandis Rahvusvaheline Sakala GP turniir Võistlusel osalesid mängijad Leedust Lätist Venemaalt Soomest

    Original URL path: http://lauatennis.ee/web/blog/27 (2016-02-07)
    Open archived version from archive

  • Kasutajakonto | WWW.LAUATENNIS.EE
    ULMRE 12 ILJA TROFIMOV 10 LEV ROJAK 9 VÕISTLUSED 2016 02 07 Kadettide individuaalsed MV Narva Puškini 25B 2016 02 13 Haapsalu XV GP 4 etapp EMSL Jõud meistrivõistlused Wiedemanni 15 Haapsalu 2016 02 14 Juunioride individuaalsed MV Aseri Vabaajakeskus 2016 02 20 LTK Kalev Open 3 etapp Jüri Spordihoone 2016 02 21 ELTL STIGA Laste GP 6 etapp Jüri Sprodihoone 2016 02 27 32 Sakala karikasari 5 etapp Vaksali

    Original URL path: http://lauatennis.ee/web/user/login?destination=node/1153%23comment-form (2016-02-07)
    Open archived version from archive

  • Eesti minikadettide individuaalsed meistrivõistlused 06.02 Aseris | WWW.LAUATENNIS.EE
    siit uudise lõpust Võistluse peakohtunik on Madis Koit ELTL Noorte Individuaalsete MV registreerimisvorm 1 xls ELTL Noorte Individuaalsed MV 2016 juhend 1 doc Registreerimine EMV minikadetid xls Kasutaja MADIS KOIT ajaveeb Kommenteerimiseks logi sisse PALJU ÕNNE GREETA MARIA ULMRE 12 ILJA TROFIMOV 10 LEV ROJAK 9 VÕISTLUSED 2016 02 07 Kadettide individuaalsed MV Narva Puškini 25B 2016 02 13 Haapsalu XV GP 4 etapp EMSL Jõud meistrivõistlused Wiedemanni 15 Haapsalu

    Original URL path: http://lauatennis.ee/web/node/1150 (2016-02-07)
    Open archived version from archive

  • Kasutajakonto | WWW.LAUATENNIS.EE
    ULMRE 12 ILJA TROFIMOV 10 LEV ROJAK 9 VÕISTLUSED 2016 02 07 Kadettide individuaalsed MV Narva Puškini 25B 2016 02 13 Haapsalu XV GP 4 etapp EMSL Jõud meistrivõistlused Wiedemanni 15 Haapsalu 2016 02 14 Juunioride individuaalsed MV Aseri Vabaajakeskus 2016 02 20 LTK Kalev Open 3 etapp Jüri Spordihoone 2016 02 21 ELTL STIGA Laste GP 6 etapp Jüri Sprodihoone 2016 02 27 32 Sakala karikasari 5 etapp Vaksali

    Original URL path: http://lauatennis.ee/web/user/login?destination=node/1150%23comment-form (2016-02-07)
    Open archived version from archive



  •