archive-ee.com » EE » L » LAUATENNIS.EE

Total: 417

Choose link from "Titles, links and description words view":

Or switch to "Titles and links view".
  • Võru lauatennisesarja teine etapp, video etapist | WWW.LAUATENNIS.EE
    jällegi selle üle et kõik neist olid Lõuna Eesti mängijad Seekord mängiti kaks miinus süsteemis Esimeseks võitles ennast Tartu SS Kalevi klubiliige Meelis Pae Teine oli Harry Vesi Värskast ning kolmas Võru LTS mängumees Indrek Penk Parima naise tiilti omistas Ülle Rauk Võistluse osas oli ka paarismäng millest võttis osa kaheksa paari Finaali jõudsid neist Pirnpuu Parhomik ja Penk Michelson Väga napi võidu võtsid neist esimesed Üldkokkuvõttes on kõik veel lahtine Parimad on praegu sama punktisummaga Meelis Pae ja Harri Vesi Kohe kannul on neil punktiga maas olev Rainer Michelson Seega viimane etapp otsustab kõik Viimasel etapil selgitatakse ka Võrumaa meistrid Ootame kõiki huvilisi viimasele meistrivõistluste etapile mis toimub 21 04 Video etapist http www youtube com watch v 9LAhC2Fg9pM tulemused pdf Kasutaja AGNAR PIRNPUU ajaveeb Kommenteerimiseks logi sisse PALJU ÕNNE GREETA MARIA ULMRE 12 ILJA TROFIMOV 10 LEV ROJAK 9 VÕISTLUSED 2016 02 07 Kadettide individuaalsed MV Narva Puškini 25B 2016 02 13 Haapsalu XV GP 4 etapp EMSL Jõud meistrivõistlused Wiedemanni 15 Haapsalu 2016 02 14 Juunioride individuaalsed MV Aseri Vabaajakeskus 2016 02 20 LTK Kalev Open 3 etapp Jüri Spordihoone 2016 02 21 ELTL STIGA Laste GP 6 etapp Jüri Sprodihoone 2016 02 27 32 Sakala karikasari

    Original URL path: http://lauatennis.ee/web/node/451 (2016-02-07)
    Open archived version from archive


  • Võru lauatennisesarja esimene etapp. | WWW.LAUATENNIS.EE
    Põlvamaalt pärit Voldemar Vesi kes võitis grupi esimese asetusega Meelis Pae d Samuti mängis Vesi hästi ka finaalgrupis kus võitis oma venda Harri Vesi kes on lauatennist mänginud juba aastakümneid Finaalis mängisid omavahel Reet Juurik ja Rain Mait Roomet võitis neist viimane kes ei kaotanud võistluse käigus ühtegi setti Kolmandaks võitles ennast Võru LTS klubi all mängiv Rainer Michelson kes võitis kohamängus Värskast pärit Harri Vesi Väga head mängu näitas ka Võru mees Timo Tammik kes saavutas üldkokkuvõttes viienda koha Auhinnatud said järgmised mängijad meesteklassi esimene Rain Mait Roomet teine Rainer Michelson ja kolmas Harri Vesi Naisteklassis esimene Reet Juurik teine Elle Õun ja kolmas Ülle Rauk Tänu Võru puidufirmale ANRO PT OÜ on välja pandud iga etapi kõige kaugemale tulijale 50EUR väärtuses Favora kinkekaarte Sel etapil läks eriauhind Elle Õunale Tallinnast Peakohtunikule ja korraldajale oli sellises hulgas mängijate talitsemine esimene hea kogemus ja järgmiseks etapiks saab omad korrektuurid teha Kõikidele võistlejatele teadmiseks järgmised etapid toimuvad kindlasti kaks miinus süsteemis mis tagab lühema võistluspäeva ja parema korralduse Järgmine etapp juba 30 03 2013 Võistlusest tehti ka lühivideo http youtu be pWOHbZNfwBc tabel alagrupid ja finaalid xls Kasutaja AGNAR PIRNPUU ajaveeb Kommenteerimiseks logi sisse PALJU ÕNNE GREETA MARIA ULMRE 12 ILJA

    Original URL path: http://lauatennis.ee/web/node/401 (2016-02-07)
    Open archived version from archive

  • Võru lauatennisesarja esimene etapp 10.02.2013 | WWW.LAUATENNIS.EE
    leiate juhendist Võru lauatennise seeriavõistluse juhend pdf Kasutaja AGNAR PIRNPUU ajaveeb Kommenteerimiseks logi sisse PALJU ÕNNE GREETA MARIA ULMRE 12 ILJA TROFIMOV 10 LEV ROJAK 9 VÕISTLUSED 2016 02 07 Kadettide individuaalsed MV Narva Puškini 25B 2016 02 13 Haapsalu XV GP 4 etapp EMSL Jõud meistrivõistlused Wiedemanni 15 Haapsalu 2016 02 14 Juunioride individuaalsed MV Aseri Vabaajakeskus 2016 02 20 LTK Kalev Open 3 etapp Jüri Spordihoone 2016 02

    Original URL path: http://lauatennis.ee/web/node/395 (2016-02-07)
    Open archived version from archive

  • Võru lauatennisesari | WWW.LAUATENNIS.EE
    sõiduraha tagasi Esimene etapp juba sel pühapäevaö 10 02 2013 Võru lauatennise seeriavõistluse juhend pdf Kasutaja AGNAR PIRNPUU ajaveeb Kommenteerimiseks logi sisse PALJU ÕNNE GREETA MARIA ULMRE 12 ILJA TROFIMOV 10 LEV ROJAK 9 VÕISTLUSED 2016 02 07 Kadettide individuaalsed MV Narva Puškini 25B 2016 02 13 Haapsalu XV GP 4 etapp EMSL Jõud meistrivõistlused Wiedemanni 15 Haapsalu 2016 02 14 Juunioride individuaalsed MV Aseri Vabaajakeskus 2016 02 20 LTK

    Original URL path: http://lauatennis.ee/web/node/350 (2016-02-07)
    Open archived version from archive

  • Valga-Võru vaheline sõpruskohtumine lauatennises | WWW.LAUATENNIS.EE
    peetavat Võru Valga vahelist sõpruskohtumist lauatennises võitis seekord Võru seisuga 19 3 Karikas toodi jälle koju Võru parim oli Agnar Pirnpuu kes ei kaotanud ühtegi mängu Vitali Parhomik Rainer Michelson ja Värske liige Arvi All pidid alla vanduma ühes mängus Rainer ja Arvi kaotasid nende noorimale mängijale Ilja Opalkole ja Vitali pidi alla vanduma nende veteranmängijale Uudo Blaasenile Kes on ka valitsev Eesti meister 75 klassis Lisaks Uudo Blaasenile ja Ilja Opalkole olid Valga meeskonnas veel Rene Gusek ja nende parim mees reiting 161 Dmitri Malõsev Paarismängus võitis Võru kõik kohtumised enamus mänge 3 2 ja seega üliveenev võit 19 3 Kohtumiste üldsesis on praeguseks Võru kasuks 2 1 kohtumiseni kevadel siis juba Võrus Kasutaja AGNAR PIRNPUU ajaveeb Kommenteerimiseks logi sisse PALJU ÕNNE GREETA MARIA ULMRE 12 ILJA TROFIMOV 10 LEV ROJAK 9 VÕISTLUSED 2016 02 07 Kadettide individuaalsed MV Narva Puškini 25B 2016 02 13 Haapsalu XV GP 4 etapp EMSL Jõud meistrivõistlused Wiedemanni 15 Haapsalu 2016 02 14 Juunioride individuaalsed MV Aseri Vabaajakeskus 2016 02 20 LTK Kalev Open 3 etapp Jüri Spordihoone 2016 02 21 ELTL STIGA Laste GP 6 etapp Jüri Sprodihoone 2016 02 27 32 Sakala karikasari 5 etapp Vaksali 4 Viljandi 2016 02 28

    Original URL path: http://lauatennis.ee/web/node/261 (2016-02-07)
    Open archived version from archive

  • Kasutaja AGNAR PIRNPUU ajaveeb | WWW.LAUATENNIS.EE
    parima leidmiseks muud moodust kui kõik omavahel läbi mängida Seega tuli igal meesosalejal maha pidada 11 matši Loe lähemalt Võrumaa meistrivõistlused lauatennises kohta Kommenteerimiseks logi sisse P 15 04 2012 21 44 AGNAR PIRNPUU Väimela lauatennisesarja 2011 2012 viimane etapp Pühapäeval 15 aprillil toimus Väimela Tervisekeskuses lauatennisesarja viimane etapp Neljandast etapist võttis osa 16 meest ja kaks naist Mängiti turniirisüsteemis et pakkuda kõigile võimalikult palju mänge Seekordsel etapil tuli esimeseks turniiri peakorraldaja Agnar Pirnpuu Loe lähemalt Väimela lauatennisesarja 2011 2012 viimane etapp kohta Kommenteerimiseks logi sisse P 11 03 2012 20 07 AGNAR PIRNPUU Pinksirohke nädalavahetus Võrumaal Laupäeval toimus Väimela Tervisekeskuses Valga ja Võru lauatenniseklubide vaheline sõpruskohtumine Sõpruskohtumisest on loodetavasti kujunemas traditsioon Sõpruskohtumise auks on valmistatud rändkarikas mis jääb kuni järgmise kohtumiseni võitja klubi kätte Loe lähemalt Pinksirohke nädalavahetus Võrumaal kohta Kommenteerimiseks logi sisse Lehed esimene eelmine 1 2 PALJU ÕNNE GREETA MARIA ULMRE 12 ILJA TROFIMOV 10 LEV ROJAK 9 VÕISTLUSED 2016 02 07 Kadettide individuaalsed MV Narva Puškini 25B 2016 02 13 Haapsalu XV GP 4 etapp EMSL Jõud meistrivõistlused Wiedemanni 15 Haapsalu 2016 02 14 Juunioride individuaalsed MV Aseri Vabaajakeskus 2016 02 20 LTK Kalev Open 3 etapp Jüri Spordihoone 2016 02 21 ELTL STIGA Laste GP

    Original URL path: http://lauatennis.ee/web/blog/71?page=1 (2016-02-07)
    Open archived version from archive

  • Häid pühi! | WWW.LAUATENNIS.EE
    ULMRE 12 ILJA TROFIMOV 10 LEV ROJAK 9 VÕISTLUSED 2016 02 07 Kadettide individuaalsed MV Narva Puškini 25B 2016 02 13 Haapsalu XV GP 4 etapp EMSL Jõud meistrivõistlused Wiedemanni 15 Haapsalu 2016 02 14 Juunioride individuaalsed MV Aseri Vabaajakeskus 2016 02 20 LTK Kalev Open 3 etapp Jüri Spordihoone 2016 02 21 ELTL STIGA Laste GP 6 etapp Jüri Sprodihoone 2016 02 27 32 Sakala karikasari 5 etapp Vaksali

    Original URL path: http://lauatennis.ee/web/node/1132 (2016-02-07)
    Open archived version from archive

  • BALTECO Eesti võistkondlike MV teine mängupäev / TULEMUSED! | WWW.LAUATENNIS.EE
    võistkondlike MV teine mängupäev TULEMUSED P 22 11 2015 17 01 MARGIT TAMM Teine mängupäev BALTECO Eesti võistkondlikel MV peeti 28 novembril Naiskonnad ka Aseris kõrgliiga ning esimene ja teine liiga võistlesid Haapsalus Kolmanda ja neljanda liiga mängud toimusid Tartus Foto A Kirpu N 2p prot pdf Korgliiga 2p tabel pdf Korgliiga 2p prot pdf 1L Liiga 2p tabel pdf 1L Liiga 2p prot pdf 2L Liiga 2p tabel pdf 2L Liiga 2p prot pdf 3L Liiga 2p tabel pdf 3L Liiga 2p prot pdf 4L Liiga 2p tabel pdf 4L Liiga 2p prot pdf EVMV 2015 2016 2p NAISED xls Kasutaja MARGIT TAMM ajaveeb Kommenteerimiseks logi sisse PALJU ÕNNE GREETA MARIA ULMRE 12 ILJA TROFIMOV 10 LEV ROJAK 9 VÕISTLUSED 2016 02 07 Kadettide individuaalsed MV Narva Puškini 25B 2016 02 13 Haapsalu XV GP 4 etapp EMSL Jõud meistrivõistlused Wiedemanni 15 Haapsalu 2016 02 14 Juunioride individuaalsed MV Aseri Vabaajakeskus 2016 02 20 LTK Kalev Open 3 etapp Jüri Spordihoone 2016 02 21 ELTL STIGA Laste GP 6 etapp Jüri Sprodihoone 2016 02 27 32 Sakala karikasari 5 etapp Vaksali 4 Viljandi 2016 02 28 Tartu Karikasari 6 hooaeg 4 etapp Turu 8 Tartu 2016 02 28 MM

    Original URL path: http://lauatennis.ee/web/node/1104 (2016-02-07)
    Open archived version from archive



  •