archive-ee.com » EE » L » LAUATENNIS.EE

Total: 417

Choose link from "Titles, links and description words view":

Or switch to "Titles and links view".
  • Võrumaa metrivõistlused lauatennises | WWW.LAUATENNIS.EE
    uudiseid et väga paljud Võrumaa staarmängijad ei saa võistlusele tulla Lisaks oli väga kahtlane seis noorte osas meie kaks klubi noorliiget ei saanud samuti sünnipäeva tõttu võistlusest osa võtta Seega veel päev ennem mõtlesin et saal jääb ikka väga tühjaks eriti noorte osas Natuke alla tunni ennem võistluse algust olid kohal paar meie põhimängijat ning pool tundi ennem juhtus midagi uskumatut Noori hakkas sisse voolama igast uksest kokku tuli neid platsile 17 Esikoha saavutas artikli kirjutanu kes alistas finaalis Välek Vitali Parhomiku 3 1 Kolmandaks tuli Urmas Paidre kel paar päeva ennem võistlust olid terviseprobleemid ning võistlema tuli vaid teiste pinksimeeste sundival soovil Tema mäng on ehtne näide kuidas võita teisi läbimõeldud servi ning pealtnäha lihtsa kaitsemänguga Paarismängu võitsid Madis Tsäko koos Välek Vitali Parhomikuga Täpsemad tulemused leiab tulemuste tabelist Võru maakonna meistrivõistlused 2015 tulemused pdf Kasutaja AGNAR PIRNPUU ajaveeb Kommenteerimiseks logi sisse PALJU ÕNNE GREETA MARIA ULMRE 12 ILJA TROFIMOV 10 LEV ROJAK 9 VÕISTLUSED 2016 02 07 Kadettide individuaalsed MV Narva Puškini 25B 2016 02 13 Haapsalu XV GP 4 etapp EMSL Jõud meistrivõistlused Wiedemanni 15 Haapsalu 2016 02 14 Juunioride individuaalsed MV Aseri Vabaajakeskus 2016 02 20 LTK Kalev Open 3 etapp Jüri Spordihoone 2016 02 21

    Original URL path: http://lauatennis.ee/web/node/982 (2016-02-07)
    Open archived version from archive


  • Võru rahvusvaheline lauatennisevõistlus 2015 | WWW.LAUATENNIS.EE
    rahvast jättis võistlustele tulemata siis Võru lauatennisevõistlustel on kasvuruumi veel kõvasti Kahjuks seab väga kõrge saalirent piirid ette võistluste korraldamisel seega oleme plaaniks võtnud korraldada kaks kolm suuremat võistlust hooajal Nüüd aga võistlustest endast Juba poolteist tundi ennem võistlust hakkas vaikselt eri ustest mängijaid sisse voorima kõigil kes saali astusid läks nägu rõõmsaks ning lisaks pinksijuttudele räägiti ilmselt kogu maailma jutud ära Eestlastest tugevaimaks oli ELTL reitinguga 46 Tartu mängija Mart Pae kui saali tulid venelased oli selge et koju võitju jätta on üpriski raske Nii juhtuski poolfinaalis kukkus miinusringi Mart Pae teisest poolfinaalist pääses aga edasi Andres Hõrak Tartu kes finaalis pidi alla vanduma Vitali Šudegovile Kolmanda koha saavutas Pihkva oblasti mängija Mihail Timofejev Paarismängu võit jäeti aga Eesti selle eest kandsid hoolt Andres Hõrak Rain Mait Roomet Kokku osales võistlustel 12 paari Kogu võistluste korralduses andsid suure panuse Võru LTS Välek Vitali Parhomik Rainer Michelson ja Indrek Penk ning peakohtunik Aleksandr Kirpu Meid toetasid OÜ Piirjoon ning Kultuurkapital Samuti järgisime Kadrina eeskuju söögi näol Tänu Eesti Pagarile oli igal võistlejal tükk tegemist et kohtu liiga täis ei sööks Lisaks said üldvõitjad ning kõikide klasside medaliomanikud lisaks koogi Võistluse võitis Vitali Šudegov Venemaa teise koha sai Andres Hõrak Tartu LTK PiPo ja kolmanda koha Mihail Timofejev Venemaa Eriklassides parimad Vet40 Sergei Teraškevitš Venemaa Vet60 Rain Roomet Valga LTKK Parim välismängija Konstantin Krasnov Venemaa Parim noor Oskar Pukk Tartu SS Kalev Parim naine Auli Pukk Tartu Parim reitinguta mängija Peep Tiits Tallinn Parimad paarismängijad Andres Hõrak Rain Roomet Üksimängu tabel Paarismängu tabel Paremusjärjestus Auhinnatud mängijad Kasutaja AGNAR PIRNPUU ajaveeb Kommenteerimiseks logi sisse PALJU ÕNNE GREETA MARIA ULMRE 12 ILJA TROFIMOV 10 LEV ROJAK 9 VÕISTLUSED 2016 02 07 Kadettide individuaalsed MV Narva Puškini 25B 2016 02 13 Haapsalu XV GP 4 etapp EMSL Jõud meistrivõistlused Wiedemanni 15 Haapsalu 2016 02

    Original URL path: http://lauatennis.ee/web/node/924 (2016-02-07)
    Open archived version from archive

  • Paarismänguturniir Võrus | WWW.LAUATENNIS.EE
    20 AGNAR PIRNPUU 04 10 2014 paarismängu võistlused Võrus Kutsume kõiki osalema natuke teistsugusel pinksivõistlusel Paljudele meeldib paare mängida kuid võistlusi kus saaks antud oskust rakendada on väga vähe Seega korraldame eelsoojenduseks Võrumaa lauatennisesarjale paarismängu võistluse Üksikmängu sama võistluse raames ei toimu Võistlus toimub alagrupp ehk truniirisüsteemil et tagada korralik spordipäev ning koguda kogemusi paarismängus Kel puudub paariline võib ühendust võtta korraldajaga äkki saab lahtised otsad omavahel kokku viia NB võistlus on eelregisteerimisega ning kõik ülejäänu info leiate juhendist Praeguseks on juba teada andunud osalemisest järgmised paarid Agnar Pirnpuu Välek Vitali Parhomik Rainer Michelson Indrek Penk Agnar Pirnpuu Võru LTS Juhend Võrumaa paarismäng 2014 doc Kasutaja AGNAR PIRNPUU ajaveeb Kommenteerimiseks logi sisse PALJU ÕNNE GREETA MARIA ULMRE 12 ILJA TROFIMOV 10 LEV ROJAK 9 VÕISTLUSED 2016 02 07 Kadettide individuaalsed MV Narva Puškini 25B 2016 02 13 Haapsalu XV GP 4 etapp EMSL Jõud meistrivõistlused Wiedemanni 15 Haapsalu 2016 02 14 Juunioride individuaalsed MV Aseri Vabaajakeskus 2016 02 20 LTK Kalev Open 3 etapp Jüri Spordihoone 2016 02 21 ELTL STIGA Laste GP 6 etapp Jüri Sprodihoone 2016 02 27 32 Sakala karikasari 5 etapp Vaksali 4 Viljandi 2016 02 28 Tartu Karikasari 6 hooaeg 4 etapp Turu 8 Tartu

    Original URL path: http://lauatennis.ee/web/node/774 (2016-02-07)
    Open archived version from archive

  • lapsed vallutasid Võrus lauatennisesaali. | WWW.LAUATENNIS.EE
    päeva jooksul oli oma silmaga näha Laager andis palju uusi ideid ja vaateid tulevikuks Plaan on samalaadseid üritusi nii täiskasvanutele kui lastele edaspidi ka korraldada Kindlasti on näha uuel hooajal ka Võru noori pinksivõistlustel Kasutaja AGNAR PIRNPUU ajaveeb Kommenteerimiseks logi sisse PALJU ÕNNE GREETA MARIA ULMRE 12 ILJA TROFIMOV 10 LEV ROJAK 9 VÕISTLUSED 2016 02 07 Kadettide individuaalsed MV Narva Puškini 25B 2016 02 13 Haapsalu XV GP 4

    Original URL path: http://lauatennis.ee/web/node/518 (2016-02-07)
    Open archived version from archive

  • Võru LTS lõpetas hooaega TOP10 võistlusega. | WWW.LAUATENNIS.EE
    hommikul et üks tugevamaid mängijaid Indrek Penk peab ennast seljavalu tõttu tagasi hoidma Kuni viimaste mängudeni polnud veel teada milline esikolmik välja hakkab nägema seega oli iga sett ja punkt nagu ikka ülioluline Viimaseks jäeti kohtumine kus mõlemal mängijal Rainer Michelson ja Agnar Pirnpuu oli kaotatud üks mäng võitjale seega esikoht Nii imelik kui ka tunnistada pole enda tehtud rändkarikas tuli tagasi koju viia Agnar võitis Raineri väga napilt 3 2 Kolmandaks võitles ennast lõpus väga aktiivset ja tugevat mängu näidanud Vitali Parhomik Kaua kestnud ja väga pikale veninud hooaeg sai läbi See muidugi ei tähenda et me kodus telekat vaataks Kõva trenn kestab suvi läbi et näidata järgneval hooajal paremaid tulemusi Samuti käib juba ettevalmistus Võru lauatennisesarjaks Läbi räägitakse lätlaste ja venelastega et üksteisel hakata külas käima on meile ja neile ju kõige lähemad võistlussarjad kohe üle piiri Aluksne Võru Pihkva Videokokkuvõte juba tuntuks saanud Rainer Michelsoni poolt http www youtube com watch v U6sKUfnNSbY Vindirohket suve kõigile soovib Võru LTS Võru TOP10 2013 pdf Kasutaja AGNAR PIRNPUU ajaveeb Kommenteerimiseks logi sisse PALJU ÕNNE GREETA MARIA ULMRE 12 ILJA TROFIMOV 10 LEV ROJAK 9 VÕISTLUSED 2016 02 07 Kadettide individuaalsed MV Narva Puškini 25B 2016 02 13 Haapsalu XV

    Original URL path: http://lauatennis.ee/web/node/499 (2016-02-07)
    Open archived version from archive

  • Lõppes Võru karikasari | WWW.LAUATENNIS.EE
    Rainer Michelson võitis neist esimene 3 0 Teises poolfinaalis said kokku Agnar Pirnpuu Kalev Sengbusch võit tuli lihtsalt koju jätta ja napp võit 3 2 saigi võetud Finaalis tuli aga tunnistada Liisi paremat mängukogemust võit temale 3 2 Kolmandat kohta ei lasknud Võrust välja Rainer Michelson kes näitas väga kindlat mängu ja võitis Kalev Sengbuschi 3 0 Sellega kindlustas Rainer endale ka üldvõidu Tihe rebimine käis ka klassisis kõige kaugeim tulija võit läks napult Pärnu ja neile küttekaardid 50Eur väärtuses Selgitati ka parimad paarismängijad võitsid Indrek Penk Rainer Michelson kes finaalis võitsid Kalev Sengbuschi ja Risto Romanit Parimateks Võrumaa mängijateks tulid meesteklassis Agnar Pirnpuu naistes Ülle Rauk parim noor poiss Randy Nagel ja noor tüdruk Helena Kink Video antud võistlusest http www youtube com watch v HMaGvil8x 8 Võrumaa karikasari sai loodud tänu tublidele Võru LTS pinksihulludele kes tõid Võrumaale kolmel etapil kokku 65 erinevat mängijat Kaasa aitasid Anro Puit eriauhindadega Meelis Pae korraldamisega ning Võrumaa Spordiliit maakonna meistrivõistlustega Järgmiseks aastaks plaanitakse juba rohkem etappe paremat auhinnalauda ja reitingusse minevaid tulemusi Kolmas MV etapp ja üldkokkuvõte pdf Kasutaja AGNAR PIRNPUU ajaveeb Kommenteerimiseks logi sisse PALJU ÕNNE GREETA MARIA ULMRE 12 ILJA TROFIMOV 10 LEV ROJAK 9 VÕISTLUSED 2016 02 07

    Original URL path: http://lauatennis.ee/web/node/477 (2016-02-07)
    Open archived version from archive

  • Võru-Valga sõpruskohtumine | WWW.LAUATENNIS.EE
    ennem Võru karikasarja viimast etappe meie mehed ei puhanud töönädalast vaid pidasid traditsioonilise Valga Võru sõpruskohtumise Eelmise kohtumise võitis Võru suure eduga ja siia olid jõudnud jutud et välja aetakse kõige kangemad pinksiässad kes Valga klubiga seotud Natuke aega sooja tehe märkasime aknast et ümber maja jalutab Rain Mait Roomet otsides sissepääsu Kartused olid läinud tõeks ja oli ette teada raskeid mänge Peale esimest vooru kus Võru mehed võitsid kõik mängud hakkas võit juba reaalsemana tunduma Lõpptulemuseks jäigi 13 9 ja rändkarikas jäi seekord koju Kohtumine polnud sellega veel lõppenud söödi joodi ja seejärel sauna ja kuuma lava pealt otse basseini Niimoodi mitu tundi järjest Järgmine kord kohtutakse juba Valgas Kasutaja AGNAR PIRNPUU ajaveeb Kommenteerimiseks logi sisse PALJU ÕNNE GREETA MARIA ULMRE 12 ILJA TROFIMOV 10 LEV ROJAK 9 VÕISTLUSED 2016 02 07 Kadettide individuaalsed MV Narva Puškini 25B 2016 02 13 Haapsalu XV GP 4 etapp EMSL Jõud meistrivõistlused Wiedemanni 15 Haapsalu 2016 02 14 Juunioride individuaalsed MV Aseri Vabaajakeskus 2016 02 20 LTK Kalev Open 3 etapp Jüri Spordihoone 2016 02 21 ELTL STIGA Laste GP 6 etapp Jüri Sprodihoone 2016 02 27 32 Sakala karikasari 5 etapp Vaksali 4 Viljandi 2016 02 28 Tartu Karikasari 6 hooaeg

    Original URL path: http://lauatennis.ee/web/node/476 (2016-02-07)
    Open archived version from archive

  • Võrumaa lahtised meistrivõistlused lauatennises | WWW.LAUATENNIS.EE
    jagatakse üldkokkuvõttes parimale kolmele rahaline auhind ning meened Erinevates võistlusklassides meened kolmele parimale naised noored pluss40 pluss60 Samuti on Anro Puidu poolt eriauhind kõige kaugemale tulijale 50EUR eriauhind Agnar Pirnpuu uldkokkuvõte kirjana xls Kasutaja AGNAR PIRNPUU ajaveeb Kommenteerimiseks logi sisse PALJU ÕNNE GREETA MARIA ULMRE 12 ILJA TROFIMOV 10 LEV ROJAK 9 VÕISTLUSED 2016 02 07 Kadettide individuaalsed MV Narva Puškini 25B 2016 02 13 Haapsalu XV GP 4 etapp

    Original URL path: http://lauatennis.ee/web/node/463 (2016-02-07)
    Open archived version from archive



  •