archive-ee.com » EE » L » LAUATENNIS.EE

Total: 417

Choose link from "Titles, links and description words view":

Or switch to "Titles and links view".
  • VÕISTKONDLIKE MEISTRIVÕISTLUSTE KOLMAS PÄEV | WWW.LAUATENNIS.EE
    xls EVMV Naised 3 päevN xls Kasutaja TOOMAS KOOKLA ajaveeb Kommenteerimiseks logi sisse PALJU ÕNNE GREETA MARIA ULMRE 12 ILJA TROFIMOV 10 LEV ROJAK 9 VÕISTLUSED 2016 02 07 Kadettide individuaalsed MV Narva Puškini 25B 2016 02 13 Haapsalu XV GP 4 etapp EMSL Jõud meistrivõistlused Wiedemanni 15 Haapsalu 2016 02 14 Juunioride individuaalsed MV Aseri Vabaajakeskus 2016 02 20 LTK Kalev Open 3 etapp Jüri Spordihoone 2016 02 21

    Original URL path: http://lauatennis.ee/web/node/907 (2016-02-07)
    Open archived version from archive


  • Viru Cup 2014 | WWW.LAUATENNIS.EE
    09 2014 20 48 TOOMAS KOOKLA Tallinnas Kristiine Spordihallis lõppesid Viru Cupi lauatennisevõistlused Võitjad selgusid naisüksikmängus seitsmes meeste vanuseklassis ja viies paarismänguliigis M80ind jpg N alagrupp1 jpg N algrupp2 jpg VIRU CUP 2014 M40f pdf VIRU CUP 2014 M50f pdf VIRU CUP 2014 M60f pdf VIRU CUP 2014 M65f pdf VIRU CUP 2014 M70f pdf VIRU CUP 2014 M75 f pdf VIRU CUP 2014 paarismängud M 40 pdf VIRU CUP 2014 paarismängud M50 pdf VIRU CUP 2014 paarismängudM60 pdf VIRU CUP 2014 paarismängudM70 pdf Alagrupid M40 2014 pdf Alagrupid M50 2014 pdf Alagrupid M60 2014 pdf Alagrupid M65 2014 pdf Alagrupid M70 2014 pdf Kasutaja TOOMAS KOOKLA ajaveeb Kommenteerimiseks logi sisse PALJU ÕNNE GREETA MARIA ULMRE 12 ILJA TROFIMOV 10 LEV ROJAK 9 VÕISTLUSED 2016 02 07 Kadettide individuaalsed MV Narva Puškini 25B 2016 02 13 Haapsalu XV GP 4 etapp EMSL Jõud meistrivõistlused Wiedemanni 15 Haapsalu 2016 02 14 Juunioride individuaalsed MV Aseri Vabaajakeskus 2016 02 20 LTK Kalev Open 3 etapp Jüri Spordihoone 2016 02 21 ELTL STIGA Laste GP 6 etapp Jüri Sprodihoone 2016 02 27 32 Sakala karikasari 5 etapp Vaksali 4 Viljandi 2016 02 28 Tartu Karikasari 6 hooaeg 4 etapp Turu 8 Tartu 2016

    Original URL path: http://lauatennis.ee/web/node/776 (2016-02-07)
    Open archived version from archive

  • Eesti - Soome veteranide maavõistlus ja Viru Cup 2014 | WWW.LAUATENNIS.EE
    M 60 jpg M55 jpg M65 jpg M70 jpg M75 jpg M80 jpg NAISED jpg Kasutaja TOOMAS KOOKLA ajaveeb Kommenteerimiseks logi sisse PALJU ÕNNE GREETA MARIA ULMRE 12 ILJA TROFIMOV 10 LEV ROJAK 9 VÕISTLUSED 2016 02 07 Kadettide individuaalsed MV Narva Puškini 25B 2016 02 13 Haapsalu XV GP 4 etapp EMSL Jõud meistrivõistlused Wiedemanni 15 Haapsalu 2016 02 14 Juunioride individuaalsed MV Aseri Vabaajakeskus 2016 02 20 LTK

    Original URL path: http://lauatennis.ee/web/node/773 (2016-02-07)
    Open archived version from archive

  • Eesti Võistkondlike meistrivõistluste kolmas päev | WWW.LAUATENNIS.EE
    2013 2014 3p Naised tulemused xls EVMV 2013 2014 3 p Korgliiga tulemused xls Kasutaja TOOMAS KOOKLA ajaveeb Kommenteerimiseks logi sisse PALJU ÕNNE GREETA MARIA ULMRE 12 ILJA TROFIMOV 10 LEV ROJAK 9 VÕISTLUSED 2016 02 07 Kadettide individuaalsed MV Narva Puškini 25B 2016 02 13 Haapsalu XV GP 4 etapp EMSL Jõud meistrivõistlused Wiedemanni 15 Haapsalu 2016 02 14 Juunioride individuaalsed MV Aseri Vabaajakeskus 2016 02 20 LTK Kalev

    Original URL path: http://lauatennis.ee/web/node/648 (2016-02-07)
    Open archived version from archive

  • Eesti Võistkondlike Meistrivõistluste 2. päev IV liiga | WWW.LAUATENNIS.EE
    Kommenteerimiseks logi sisse PALJU ÕNNE GREETA MARIA ULMRE 12 ILJA TROFIMOV 10 LEV ROJAK 9 VÕISTLUSED 2016 02 07 Kadettide individuaalsed MV Narva Puškini 25B 2016 02 13 Haapsalu XV GP 4 etapp EMSL Jõud meistrivõistlused Wiedemanni 15 Haapsalu 2016 02 14 Juunioride individuaalsed MV Aseri Vabaajakeskus 2016 02 20 LTK Kalev Open 3 etapp Jüri Spordihoone 2016 02 21 ELTL STIGA Laste GP 6 etapp Jüri Sprodihoone 2016 02

    Original URL path: http://lauatennis.ee/web/node/605 (2016-02-07)
    Open archived version from archive

  • ELTL "Laste GP" Sarjavõistluse Nõmme GP | WWW.LAUATENNIS.EE
    xls Kasutaja TOOMAS KOOKLA ajaveeb Kommenteerimiseks logi sisse PALJU ÕNNE GREETA MARIA ULMRE 12 ILJA TROFIMOV 10 LEV ROJAK 9 VÕISTLUSED 2016 02 07 Kadettide individuaalsed MV Narva Puškini 25B 2016 02 13 Haapsalu XV GP 4 etapp EMSL Jõud meistrivõistlused Wiedemanni 15 Haapsalu 2016 02 14 Juunioride individuaalsed MV Aseri Vabaajakeskus 2016 02 20 LTK Kalev Open 3 etapp Jüri Spordihoone 2016 02 21 ELTL STIGA Laste GP 6

    Original URL path: http://lauatennis.ee/web/node/560 (2016-02-07)
    Open archived version from archive

  • Soome lauatennise veteranid Tallinnas | WWW.LAUATENNIS.EE
    mänguklassis Toomas Kookla Eesti Soome veteranid lauatennises 2013 pdf Kasutaja TOOMAS KOOKLA ajaveeb Kommenteerimiseks logi sisse PALJU ÕNNE GREETA MARIA ULMRE 12 ILJA TROFIMOV 10 LEV ROJAK 9 VÕISTLUSED 2016 02 07 Kadettide individuaalsed MV Narva Puškini 25B 2016 02 13 Haapsalu XV GP 4 etapp EMSL Jõud meistrivõistlused Wiedemanni 15 Haapsalu 2016 02 14 Juunioride individuaalsed MV Aseri Vabaajakeskus 2016 02 20 LTK Kalev Open 3 etapp Jüri Spordihoone

    Original URL path: http://lauatennis.ee/web/node/530 (2016-02-07)
    Open archived version from archive

  • Võru rahvusvahelise pinksivõistluste tulemused | WWW.LAUATENNIS.EE
    võistluspäev kus mängijad ajasid taga oma nimesid mööda kaks miinus tabeleid Peale seda nagu ikka oli saalis kuulda kellel vedas vastasega ja kellel mitte Huvitavat mängusuunda hakkas näitama Võru LTS mängumees Indrek Penk kes mängis pea iga mängu erineva reketiga Kui mees muidu mängib täiliku ründemängu nii eest kui tagantkäega siis seekord mängis ta pika nupu ja kaitsereketiga Ühes kohtumises otsustas ta kasutada Joola Beat reketit mida kasutati Pärnu Jaagupis puureketite meistrivõistluste Loomulikult oli tema tulemustest näha ka et need reketid talle just kõige paremini ei sobinud aga ise oli ta väga õnnelik mis ongi põhi eesmärk Esimeses poolfinaalis võitis Pihkvast pärit paljudele natuke üllatuslikuna Konstantin Krasnov Mart Paed Teises poolfinaalis oli Kuido Põder üle Vitali Šudegovist 3 2 Kolmanda koha mängus võttis Mart Pae võidu Agnar Pirnpuu üle seisuga 3 0 Paarismängu võit viidi Venemaale kus Vitali Šudegov ja Konstantin Krasnov olid üle Kuido Põdrast ja Mart Paest Naiste esikoha võttis Heli Põder Noorte parimaks oli Oskar Pukk pluss 40 klassis võimutses Sergei Rõtsev ning pluss60 klassis tänavune Põlvamaa meister Madis Tsäko Peale paljude huvitavate kohtumiste oli saalis väga sõbralik seltskond ning juttu jagus igale eluvaldkonnas Võistluste auhinnafondile aitasid kaasa Eesti Kultuurkapital Eesti Pagar Võru Autoaed RIS Ehitus AS Piirjoon OÜ Abi oli kõigist osavõtjates lisaks sellele et nad kohale tulid abistasid paljud ka väiksemate asjadega Kindlasti korraldame võistlusi ka järgmisel hooajal ning proovime teha omaltpoolt kõik et üks võistlus tooks kokku vähemalt sama huvitava seltskonna nagu sel hooajal Võru rahvusvahelisi lauatennisevõistlusi külastas Seni on Võru pinksivõistlused iga aastaga osavõtjaterohkemaks kujunenud ning toonud palliplatsile palju uusi ning vanu mängijaid kes miskipärast oma pinksikarjääri hetkeliselt olid lõpetanud Video mängupäevast Võru rahvusvaheline lauatenniseturniir 2015 pdf Kasutaja AGNAR PIRNPUU ajaveeb Kommenteerimiseks logi sisse PALJU ÕNNE GREETA MARIA ULMRE 12 ILJA TROFIMOV 10 LEV ROJAK 9 VÕISTLUSED 2016 02 07 Kadettide individuaalsed MV

    Original URL path: http://lauatennis.ee/web/node/1013 (2016-02-07)
    Open archived version from archive



  •