archive-ee.com » EE » L » LAUATENNIS.EE

Total: 417

Choose link from "Titles, links and description words view":

Or switch to "Titles and links view".
  • Eesti kadettide individuaalsed meistrivõistlused 07.02 Narvas | WWW.LAUATENNIS.EE
    juhend 1 doc ELTL Noorte Individuaalsete MV registreerimisvorm 1 0 xls Registreerimine EMV kadetid 07 02 2016 Narvas pdf Kasutaja VLADIMIR PETROV ajaveeb Kommenteerimiseks logi sisse PALJU ÕNNE GREETA MARIA ULMRE 12 ILJA TROFIMOV 10 LEV ROJAK 9 VÕISTLUSED 2016 02 07 Kadettide individuaalsed MV Narva Puškini 25B 2016 02 13 Haapsalu XV GP 4 etapp EMSL Jõud meistrivõistlused Wiedemanni 15 Haapsalu 2016 02 14 Juunioride individuaalsed MV Aseri Vabaajakeskus

    Original URL path: http://lauatennis.ee/web/node/1152 (2016-02-07)
    Open archived version from archive


  • Kasutaja VLADIMIR PETROV ajaveeb | WWW.LAUATENNIS.EE
    P 2007 1 Toming Jan Kenneth LTK Kalev 2 Bragin Ivan LTK Maardu 3 Rojak Vladimir LTK Narova T 2005 Loe lähemalt Tulemused ELTL Laste GP 19 12 2015 Narva kohta Kommenteerimiseks logi sisse L 19 12 2015 08 34 VLADIMIR PETROV Eesti Lauatenniseliidu karikasari hooajal 2015 2016 II etapp 20 12 2015 Narvas ja Laste GP 19 12 2015 Juhend Ajakava 19 12 ja 20 12 2015a Lisatud ajakava Loe lähemalt Eesti Lauatenniseliidu karikasari hooajal 2015 2016 II etapp 20 12 2015 Narvas ja Laste GP 19 12 2015 Juhend Ajakava 19 12 ja 20 12 2015a kohta Kommenteerimiseks logi sisse P 29 11 2015 15 12 VLADIMIR PETROV BALTECO Eesti võistkondlike MV teine mängupäev Naised Aseris TULEMUSED Loe lähemalt BALTECO Eesti võistkondlike MV teine mängupäev Naised Aseris TULEMUSED kohta Kommenteerimiseks logi sisse N 08 01 2015 23 56 VLADIMIR PETROV Tulemused EESTI noorte kadettide võistkondlikud 11 01 2015 Narvas Loe lähemalt Tulemused EESTI noorte kadettide võistkondlikud 11 01 2015 Narvas kohta Kommenteerimiseks logi sisse R 19 12 2014 18 35 VLADIMIR PETROV Tulemused Roman Vassiljevi mälestusvõistlused ELTL karikasarja II etapp 20 12 2014 Narvas ELTL Laste GP 21 12 2014 Tulemused 20 12 2014 Roman Vassiljevi Mälestusvõistlused Mehed 1 Nikonorov Aleksei Maardu LTK 2 Petrov Sergei LTK Narova 3 Hiisku Artjom LTK Narova Narva PSK Naised 1 Tatjana Tsistjakova Aseri SK Loe lähemalt Tulemused Roman Vassiljevi mälestusvõistlused ELTL karikasarja II etapp 20 12 2014 Narvas ELTL Laste GP 21 12 2014 kohta Kommenteerimiseks logi sisse P 22 12 2013 19 22 VLADIMIR PETROV Tulemused ELTL Laste GP Narva Jõuluturniir 22 12 2013 Narva P 1999 1 Oleg Migunov Maardu LTK 2 Nikolai Slastihin S Peterburg 3 Aleksandr Polistsuk LTK Narova Narva PSK T 1999 1 Reelika Hanson 2 Anna Volosina S Peterburg 3 Valeria Sarõtševa Pärnu P 2001

    Original URL path: http://lauatennis.ee/web/blog/89 (2016-02-07)
    Open archived version from archive

  • Kasutajakonto | WWW.LAUATENNIS.EE
    ULMRE 12 ILJA TROFIMOV 10 LEV ROJAK 9 VÕISTLUSED 2016 02 07 Kadettide individuaalsed MV Narva Puškini 25B 2016 02 13 Haapsalu XV GP 4 etapp EMSL Jõud meistrivõistlused Wiedemanni 15 Haapsalu 2016 02 14 Juunioride individuaalsed MV Aseri Vabaajakeskus 2016 02 20 LTK Kalev Open 3 etapp Jüri Spordihoone 2016 02 21 ELTL STIGA Laste GP 6 etapp Jüri Sprodihoone 2016 02 27 32 Sakala karikasari 5 etapp Vaksali

    Original URL path: http://lauatennis.ee/web/user/login?destination=node/1152%23comment-form (2016-02-07)
    Open archived version from archive

  • Lauatennisekeskuse/Manniks.Com karikasraja liidrid võrdustasid üldkokkuvõttepunktid | WWW.LAUATENNIS.EE
    vahel mille võtis Aleksei 3 0 on mõlemal üldkokkuvõttes võrdne punktiseis Etapi kolmandat kohta jahtisid Sergei Danilov ja Kristjan Kant Võitjana 3 0 väljus duellist Sergei Danilov Kristjan Kandil oli kaitse vastu probleeme juba plussringis kaotades üllatuslikult Taavi Raidmetsale 0 3 Samas tegi Kristjan hea mängu eelmise etapi võitja Artjom Putškovi vastu võites Artjomi 3 1 Hea tulemuse tegi ka Varmo Onton kes platseerus kuuendaale kohale olles paigutadud kümnendana Naiste parim oli Anita Lissovenko Rahvaklassis võidutses Allan Salla kes oli finaalmängus parem Valdek Putkemaast 3 0 Kolmas koht läks Vassili Jakovlevile kes võttis pjedestaalikoha Janek Toomikaselt Vt autasustatuid ja turniiritabeleid lisatud faildiest Tänan rohke osavõut eest Marko Männik Auhinnatud 3et pdf Meistriklass tabel 3et pdf Rahvaklass tabel 3et pdf Lasteklass 3et pdf Paremus 3et pdf Kasutaja Marko Männik ajaveeb PALJU ÕNNE GREETA MARIA ULMRE 12 ILJA TROFIMOV 10 LEV ROJAK 9 VÕISTLUSED 2016 02 07 Kadettide individuaalsed MV Narva Puškini 25B 2016 02 13 Haapsalu XV GP 4 etapp EMSL Jõud meistrivõistlused Wiedemanni 15 Haapsalu 2016 02 14 Juunioride individuaalsed MV Aseri Vabaajakeskus 2016 02 20 LTK Kalev Open 3 etapp Jüri Spordihoone 2016 02 21 ELTL STIGA Laste GP 6 etapp Jüri Sprodihoone 2016 02 27 32 Sakala karikasari

    Original URL path: http://lauatennis.ee/web/node/1156 (2016-02-07)
    Open archived version from archive

  • Kasutaja Marko Männik ajaveeb | WWW.LAUATENNIS.EE
    võideti 3 0 ja aserid 3 1 Nende võistkondade üle oodatigi kindalt võitu Naiskond saavutas üldkokkuvõttes 29 koha Loe lähemalt Eesti tagas lauatennise EM il viimaste võitudega püsimajäämise teise divisjoni kohta P 27 09 2015 17 14 Marko Männik Ekaterinburgis muutusteta Vainula Kui ühtegi setti kätte ei saa siis võita pole võimalik Kohamängude esimeses ringis jätkas Eesti kaotuse lainel Naised kaotasid mõlemapoolsete võimalustega mängudes Bulgaariale 0 3 Mehed võtsid samuti vastu kaotuse 0 3 Sloveenialt Loe lähemalt Ekaterinburgis muutusteta Vainula Kui ühtegi setti kätte ei saa siis võita pole võimalik kohta L 26 09 2015 23 47 Marko Männik Lauatennise EM 2015 Ekaterinburg RUS Vallot Vainula alagrupist on barankad kätte saadud Eesti kaotas teisel mägupäeval kõik alagupimängud 0 3 Naised kaotasid Šveitsile Hispaaniale ning mehed Itaaliale Sellega on allagrupimängud läbi ja peatreener Vallot Vainula sõnul barankad kätte saadud 27 09 2015 alustatakse mänge kohtadele 25 32 Loe lähemalt Lauatennise EM 2015 Ekaterinburg RUS Vallot Vainula alagrupist on barankad kätte saadud kohta Kommenteerimiseks logi sisse R 25 09 2015 15 25 Marko Männik EM Ekaterinburg 25 09 04 10 2015 Ekaterinburgis RUS 25 09 2015 alanud Liebherr Euroopa võistkondlikud meistrivõistlused lauatennises algasid Eesti mees ja naiskonnale kaotustega Loe lähemalt EM Ekaterinburg 25 09 04 10 2015 kohta Kommenteerimiseks logi sisse L 29 08 2015 23 58 Marko Männik Erik Lindmäe esimesel etapil esimene Lauatennisekeskuse Manniks Com karikasarja hooaja esimese võistluse meistriklassis pani kinni Erik Lindmäe Erik Lindmäe alistas pingelises mängus 3 2 Aleksei Nikonorovi kes on olnud ka kahe viimase aasta karikavõitja Loe lähemalt Erik Lindmäe esimesel etapil esimene kohta Kommenteerimiseks logi sisse N 27 08 2015 00 23 Marko Männik Manniks Com Lauatennisekeskuse seeriavõistlus alustab eeloleval laupäeval Manniks Com Lauatennisekeskuse seeriavõistlus alustab Tallinnas eeloleval laupäeval 29 08 2015 Tavapäraselt võistluste algus Pärnu mnt 139C Sparta 10 00 ja saal avatakse kl 09 00 Registreerumine kohapeal enne 09 45 Tõõtab kohvik sauna võimalus parkimine tasuta NB 29 augustil Tallinnas liiklus piiratud LOE SIIT Loe lähemalt Manniks Com Lauatennisekeskuse seeriavõistlus alustab eeloleval laupäeval kohta Kommenteerimiseks logi sisse P 24 05 2015 15 25 Marko Männik ELTL 2014 2015 karikasarja finalistid Aleksei Nikonorov ja Kätlin Latt Loe lähemalt ELTL 2014 2015 karikasarja finalistid Aleksei Nikonorov ja Kätlin Latt kohta Kommenteerimiseks logi sisse R 22 05 2015 03 30 Marko Männik ELTL karikasarja finaal Manniks Com karikasarja finaal Laupäeval 23 05 2015 toimub ELTL karikasarja finaaletapp Lautennisekeskuse Manniks Com karikasarja raames Pärnu Mmnt 139c Tallinn Sparta Spordiklubi Võistlusklassid Meistriklass Rahvaklass reiting 400 ja reitinguta Loe lähemalt ELTL karikasarja finaal Manniks Com karikasarja finaal kohta Kommenteerimiseks logi sisse N 30 04 2015 18 01 Marko Männik QOROS 2015 World Table Tennis Championships 26 04 2015 03 05 2015 Suzhou CHN LINGID Loe lähemalt QOROS 2015 World Table Tennis Championships 26 04 2015 03 05 2015 Suzhou CHN kohta L 18 04 2015 22 26 Marko Männik Balteco Eesti võistkondlike mv meistrid on Maardu LTK mehed ja LTK Kalev TTÜ naised ELTL pildialbum Loe lähemalt Balteco Eesti võistkondlike mv meistrid on Maardu LTK mehed ja LTK

    Original URL path: http://lauatennis.ee/web/blog/1 (2016-02-07)
    Open archived version from archive

  • Eesti minikadettide meistrid on Arseni Farforovski ja Kristina Andrejeva | WWW.LAUATENNIS.EE
    02 toimus Aseris Eesti minikadettide individuaalsed meistrivõistlused Võistlusest võttis osa 19 poissi ning 16 tüdrukut Poiste finaalis kohtusid ootuspäraselt Pärnu mängija Madis Moos ning Arseni Farforovski Narvast Seekord võttis kuldse medali endale Arseni tulemusega 3 1 Kolmanda koha võitles välja Maardu LTK sportlane Andrei Maltizov Tüdrukute finaal oli aga väga põnev ning publikule täie raha eest Aseri tütdruk Kristina Andrejeva jäi otsustavas viiendas setis Narvalase Anastassia Melnikova vastu 10 4 kaotusseisu kuid võttis ennast kokku ning võitis selle seti 12 10 ning selle eest ka esimene koht Pronksise autasu võitles välja Linda Pihelgas Poisid Plussring pdf Poisid Miinusring pdf Poisid Kohad 5 16 pdf Poisid Kohad 17 24 pdf Tüdrukud Plussring pdf Tüdrukud Kohad 3 16 pdf Kasutaja MADIS KOIT ajaveeb Kommenteerimiseks logi sisse PALJU ÕNNE GREETA MARIA ULMRE 12 ILJA TROFIMOV 10 LEV ROJAK 9 VÕISTLUSED 2016 02 07 Kadettide individuaalsed MV Narva Puškini 25B 2016 02 13 Haapsalu XV GP 4 etapp EMSL Jõud meistrivõistlused Wiedemanni 15 Haapsalu 2016 02 14 Juunioride individuaalsed MV Aseri Vabaajakeskus 2016 02 20 LTK Kalev Open 3 etapp Jüri Spordihoone 2016 02 21 ELTL STIGA Laste GP 6 etapp Jüri Sprodihoone 2016 02 27 32 Sakala karikasari 5 etapp Vaksali 4 Viljandi

    Original URL path: http://lauatennis.ee/web/node/1155 (2016-02-07)
    Open archived version from archive

  • Kasutaja MADIS KOIT ajaveeb | WWW.LAUATENNIS.EE
    Vainula kohta Kommenteerimiseks logi sisse L 09 01 2016 22 13 MADIS KOIT Selle aasta esimese Rahvapinksi etapi võitis Urmsas Sinisalu Täna 9 01 kogunes Kristiine Spordihalli vaatamata külmale ilmale mängima 97 lauatennise huvilist Loe lähemalt Selle aasta esimese Rahvapinksi etapi võitis Urmsas Sinisalu kohta Kommenteerimiseks logi sisse K 06 01 2016 16 21 MADIS KOIT Rahvapinks juba laupäeval Rahvapinksi neljas etapp leiab aset laupäeval 9 jaanuar Kristiine spordikeskuses Saal avatakse kell 9 00 ning registreerimine lõppeb 9 45 Need kes varem osalenud pole palun teha eelregistreerimine aadressil madis koit gmail com Loe lähemalt Rahvapinks juba laupäeval kohta Kommenteerimiseks logi sisse P 13 12 2015 21 30 MADIS KOIT Rahvapinksi kolmanda etapi võitis Urmas Sinisalu Selle aasta viimasele Rahvapinksi etapile tuli mängima 110 pinksihuvilist Loe lähemalt Rahvapinksi kolmanda etapi võitis Urmas Sinisalu kohta Kommenteerimiseks logi sisse K 09 12 2015 12 02 MADIS KOIT Rahvapinks jätkub pühapäeval Pühapäeval 13 12 algusega kell 10 00 toimub Rahvapinksi III etapp Uksed avatakse 9 00 ning registreerimine kestab kuni 9 45 Uutel mängijatel kes osalevad esimest korda palun teha eelregistreerimine aadressil madis koit gmail com Loe lähemalt Rahvapinks jätkub pühapäeval kohta Kommenteerimiseks logi sisse P 01 11 2015 15 15 MADIS KOIT Rahvapinksi teise etapi võitis hiinlane Eile toimunud Rahvapinksi teise etapil võttis osa 117 mängijat mis tähendab ka uut rekordit Loe lähemalt Rahvapinksi teise etapi võitis hiinlane kohta Kommenteerimiseks logi sisse K 28 10 2015 16 55 MADIS KOIT Rahvapinks jätkub juba laupäeval Rahvapinksi teine etapp leiab aset juba sel laupäeval kell 10 00 Kristiine Spordihallis Spordihall avatakse kell 9 00 ja registreerimine lõppeb 9 45 Kui tuled esimest korda on soovituslik eelregistreerida aadressil madis koit gmail com Loe lähemalt Rahvapinks jätkub juba laupäeval kohta Kommenteerimiseks logi sisse L 19 09 2015 20 54 MADIS KOIT Rahvapinksi esimese etapi võitis Itaallane Selle

    Original URL path: http://lauatennis.ee/web/blog/161 (2016-02-07)
    Open archived version from archive

  • Kasutajakonto | WWW.LAUATENNIS.EE
    ULMRE 12 ILJA TROFIMOV 10 LEV ROJAK 9 VÕISTLUSED 2016 02 07 Kadettide individuaalsed MV Narva Puškini 25B 2016 02 13 Haapsalu XV GP 4 etapp EMSL Jõud meistrivõistlused Wiedemanni 15 Haapsalu 2016 02 14 Juunioride individuaalsed MV Aseri Vabaajakeskus 2016 02 20 LTK Kalev Open 3 etapp Jüri Spordihoone 2016 02 21 ELTL STIGA Laste GP 6 etapp Jüri Sprodihoone 2016 02 27 32 Sakala karikasari 5 etapp Vaksali

    Original URL path: http://lauatennis.ee/web/user/login?destination=node/1155%23comment-form (2016-02-07)
    Open archived version from archive



  •