archive-ee.com » EE » L » LAUATENNIS.EE

Total: 417

Choose link from "Titles, links and description words view":

Or switch to "Titles and links view".
  • Haapsalus võitsid Valeria Sarõtševa ja Antti Luigemaa | WWW.LAUATENNIS.EE
    ja Antti Luigemaa K 23 12 2015 14 32 Heikki Sool Osalejaid oli vähevõitu kuid põnevust jätkus küllaga Meeste turniiri võitis Antti Luigemaa kes alistas finaalis Kristjan Kanti Kolmanda koha mängus võitis Andrus Steinbach Heino Kruusementi Naiste kindel võitja oli Valeria Sarõtševa teiseks jäi Karin Talving ja kolmandaks Marika Kotka Igamehe paarismängu võitsid Kristjan Kant Mihkel Puhm ja naistest Marika Kotka Karin Talving Järgmine etapp toimub 17 jaanuaril Üldtabel Mehed alagrupid pdf Mehed finaaltabel pdf Mehed lohutusturniir miinus pdf Mehed lohutusturniir pluss pdf Meespaarismäng pdf Naised pdf Naispaarismäng pdf Rahvaliiga plussring pdf Rahvaliiga kohad 3 16 pdf Rahvaliiga kohad 17 32 pdf Kasutaja Heikki Sool ajaveeb Kommenteerimiseks logi sisse PALJU ÕNNE GREETA MARIA ULMRE 12 ILJA TROFIMOV 10 LEV ROJAK 9 VÕISTLUSED 2016 02 07 Kadettide individuaalsed MV Narva Puškini 25B 2016 02 13 Haapsalu XV GP 4 etapp EMSL Jõud meistrivõistlused Wiedemanni 15 Haapsalu 2016 02 14 Juunioride individuaalsed MV Aseri Vabaajakeskus 2016 02 20 LTK Kalev Open 3 etapp Jüri Spordihoone 2016 02 21 ELTL STIGA Laste GP 6 etapp Jüri Sprodihoone 2016 02 27 32 Sakala karikasari 5 etapp Vaksali 4 Viljandi 2016 02 28 Tartu Karikasari 6 hooaeg 4 etapp Turu 8 Tartu 2016 02 28

    Original URL path: http://lauatennis.ee/web/node/1131 (2016-02-07)
    Open archived version from archive


  • Luksemburgis seminaril | WWW.LAUATENNIS.EE
    professor Suur on tema osa ka selliste olümpiavõitjate ja maailmameistrite arenemisel nagu Teng Yi Wang Tao Yan Sen Wang Liqin Wang Nan Li Yu Seminari avamisel tervitasid meid Luksemburgi Lauatennise Assotsiatsiooni president ja Shanghai Lauatennisekeskuse prisedent Shi Zhihao ITTF ja CTTA viitsepresident Eksootilisemad osavõtjaid olid Lõuna Aafrikast Puertorikost Singapurist Kanadast Jaapanist Loengu teemadeks olid lauatennise arengu viis etappi Hiina lauatennise areng ning põhiteemaks lauatennise mängutehnika ja kuidas edasi liikuda suundumused Hiina teadlased on pikalt uurinud et miks eurooplased on aeglased kui nende lauatennisistid ja jõudnud järeldusele et põhjuseks see et hiinlased löövad tõusvat palli eurooplased aga langevad palli Palju räägiti ka noorte distsipliinist mis hiinlastel on paigas kuid eurooplastel pea olematu Püüan lähitulevikus materjalid avaldada ka Eesti keeles Meeldivaks üllatuseks oli see et ITTF toetas iga riigi kahe treeneri osalemist tasudes majutuse ja toitlustuse eest Kokkuvõttes oli väga kasulik ja arendav seminar ning tekitas palju uusi mõtteid Kasutaja Heikki Sool ajaveeb Kommenteerimiseks logi sisse PALJU ÕNNE GREETA MARIA ULMRE 12 ILJA TROFIMOV 10 LEV ROJAK 9 VÕISTLUSED 2016 02 07 Kadettide individuaalsed MV Narva Puškini 25B 2016 02 13 Haapsalu XV GP 4 etapp EMSL Jõud meistrivõistlused Wiedemanni 15 Haapsalu 2016 02 14 Juunioride individuaalsed MV Aseri Vabaajakeskus 2016 02

    Original URL path: http://lauatennis.ee/web/node/1121 (2016-02-07)
    Open archived version from archive

  • Üliõpilaste lauatennisemeistrid on Olesja Ketško ja Toomas Libene | WWW.LAUATENNIS.EE
    kuues Toomas Libene TTÜ ja üheteistkümnes Erik Lindmäe TLÜ Neile pakkus konkurentsi TTÜ s õppiv hiinlane Le Liu kes kõik ka jõudsid poolfinaali Esimeses poolfinaalis oli Libene 3 0 parem Toivo Sepast Olustvere Teenindus ja Majanduskool ja teises Erik Lindmäe sama tulemusega Le Liust Kui alagrupis sai Toomas Libene 3 2 jagu Erik Lindmäest siis finaalis tuli võit ja meistritiitel tulemusega 3 1 Kolmanda koha kohtumises oli Le Liu 3 0 parem Toivo Sepast Naistest oli selge favoriit Eesti edetabeli kolmas Olesja Ketško TLÜ Poolfinaalis alistas ta 3 0 eelmise aasta üliõpilasmeistri ja edetabeli 12 Kristiina Seitoni TTK Teises poolfinaalis oli sama tulemusega Anna Romanenko TÜ Narva Kolledž parem Marion Tammest Tallinna Reaalkool Finalis sai Kletško 3 1 jagu Romanenkost ja tuli selle aasta üliõpilasmeistriks Kolmanda koha kohtumises oli Seiton 3 0 parem Tammest Harrastusliigas olid parimad Kristel Talv SKA ja Harri Bendi TTÜ Ants Veetõusme Kasutaja Heikki Sool ajaveeb Kommenteerimiseks logi sisse PALJU ÕNNE GREETA MARIA ULMRE 12 ILJA TROFIMOV 10 LEV ROJAK 9 VÕISTLUSED 2016 02 07 Kadettide individuaalsed MV Narva Puškini 25B 2016 02 13 Haapsalu XV GP 4 etapp EMSL Jõud meistrivõistlused Wiedemanni 15 Haapsalu 2016 02 14 Juunioride individuaalsed MV Aseri Vabaajakeskus 2016 02 20

    Original URL path: http://lauatennis.ee/web/node/1107 (2016-02-07)
    Open archived version from archive

  • Pühapäeval üliõpilaste meistrivõistlused | WWW.LAUATENNIS.EE
    kõik need kes on tähtaegselt registreerunud kohapeal registreerumisel tuleb tasuda 2 eurot Lauatennis 2015 juhend pdf Kasutaja Heikki Sool ajaveeb Kommenteerimiseks logi sisse PALJU ÕNNE GREETA MARIA ULMRE 12 ILJA TROFIMOV 10 LEV ROJAK 9 VÕISTLUSED 2016 02 07 Kadettide individuaalsed MV Narva Puškini 25B 2016 02 13 Haapsalu XV GP 4 etapp EMSL Jõud meistrivõistlused Wiedemanni 15 Haapsalu 2016 02 14 Juunioride individuaalsed MV Aseri Vabaajakeskus 2016 02 20

    Original URL path: http://lauatennis.ee/web/node/1103 (2016-02-07)
    Open archived version from archive

  • Haapsalus mängiti kolme päevaga üle tuhande mängu | WWW.LAUATENNIS.EE
    ikka aitama ta lõpuks siiski nõustus oma lastega tulema Haapsallu Seekord oli tema jaoks kõik suurepärane ning järgmisel aastal on ta kindlasti kohal Suurepäraselt toimis ka interneti ülekanne ning keskmiselt vaatas iga tund kogu võistluspäeval üle 150 huvilise Huvitav oli ka hiinlasi meie mail näha ja mängida nad oskasid kuid õnneks siiski mitte nii hästi kui meie Kätlin Latt kes alistas finaalis 3 2 Simeng Dengi Airi Avameri võitis kolmanda koha mängus teist hiinlannat Shuyi Zhou Meeste üksikmängu poolfinaalis tegi Rivo Saaremäe Aleksandr Lušini vastu sama triki mis Sass tema vastu on mitu korda teinud s t jäi taha settidega 0 2 ja siis võitis kolm setti ja oligi finaalis ning seda isase möiret oli kuulda ehk mitme kvartali kaugusele Finaalis pidi ta küll alla vanduma meil turniirivõitudega harjunud Aleksei Nikonorovile Paremusjärjestus 2 pdf Mehed singles plus A pdf Mehed singles plus B pdf Men singles 3 32 pdf Men singles 33 48 pdf Men singles 49 64 pdf Men singles minus pdf Women singles plus pdf Women singles 3 16 pdf Women singles 17 32 pdf Kasutaja Heikki Sool ajaveeb Kommenteerimiseks logi sisse PALJU ÕNNE GREETA MARIA ULMRE 12 ILJA TROFIMOV 10 LEV ROJAK 9 VÕISTLUSED 2016 02 07

    Original URL path: http://lauatennis.ee/web/node/1101 (2016-02-07)
    Open archived version from archive

  • Kanepi 9. mälestusvõistlused Haapsalus juba eeloleval nädalavahetusel | WWW.LAUATENNIS.EE
    PALJU ÕNNE GREETA MARIA ULMRE 12 ILJA TROFIMOV 10 LEV ROJAK 9 VÕISTLUSED 2016 02 07 Kadettide individuaalsed MV Narva Puškini 25B 2016 02 13 Haapsalu XV GP 4 etapp EMSL Jõud meistrivõistlused Wiedemanni 15 Haapsalu 2016 02 14 Juunioride individuaalsed MV Aseri Vabaajakeskus 2016 02 20 LTK Kalev Open 3 etapp Jüri Spordihoone 2016 02 21 ELTL STIGA Laste GP 6 etapp Jüri Sprodihoone 2016 02 27 32 Sakala

    Original URL path: http://lauatennis.ee/web/node/1098 (2016-02-07)
    Open archived version from archive

  • Pronksmedal euroopa veteranide mängudelt | WWW.LAUATENNIS.EE
    läksid Venemaale Kasutaja Heikki Sool ajaveeb Kommenteerimiseks logi sisse PALJU ÕNNE GREETA MARIA ULMRE 12 ILJA TROFIMOV 10 LEV ROJAK 9 VÕISTLUSED 2016 02 07 Kadettide individuaalsed MV Narva Puškini 25B 2016 02 13 Haapsalu XV GP 4 etapp EMSL Jõud meistrivõistlused Wiedemanni 15 Haapsalu 2016 02 14 Juunioride individuaalsed MV Aseri Vabaajakeskus 2016 02 20 LTK Kalev Open 3 etapp Jüri Spordihoone 2016 02 21 ELTL STIGA Laste GP

    Original URL path: http://lauatennis.ee/web/node/1073 (2016-02-07)
    Open archived version from archive

  • Noorte EM Bratislavas | WWW.LAUATENNIS.EE
    3 Taanile ja Portugalile Kadettide tütarlaste võistkondi osales 34 ja meie neiud Aleksandra Kuprikova ja Sofia Geroiskaja said meie parima võistkonnana 20 koha Alagrupis võitsid tüdrukud Taani 3 1 kaotasid Itaaliale 1 3 ning 2 3 Luksemburgile Tekkinud surnud ringis tagas parim punktide suhe teisena edasipääsu kuid play offis kaotati Saksamaale 0 3 Kohamängudes võideti 3 1 Kreeka ning kaotati 1 3 Ungarile ja 2 3 Hispaaniale Kadetid poisid jäid 36 võistkondi 41 Maksim Vuhka ja Mart Luuk said alagrupis neli kaotust vahegrupis võitsid 3 2 Bulgaaria ja 3 0 Islandi ning kaotasid 0 3 Bosnia ja Hertsegovinale Kohamängudes kaotati 0 3 Gruusiale ja 2 3 Montenegrole Üksikmängus jäi Lušun 65 ja Hiisku 129 osales 153 Neidudest 124 pääsesid nii Airi Avameri kui ka Reelica Hanson põhitabelisse kuid seal tuli kohe esimeses mängus kaotused vastu ja koht mõlemil 65 Samamoodi läks ka kadettidel Aleksandra Kuprikoval 113 Maksim Vuhkal ja Mart Luuk il 133 ning koht 65 Lohutusturniiril sai Airi Avameri aga kuus võitu ning tuli esikohale Paarismängudes olid 17 omas grupis Aleksandr Lušin Alina Nikitšenko BLR Mart Luuk Maksim Vuhka Aleksandra Kuprikova Agnelina Christina Develekou GRE ning 33 Aleksandr Lušin Maksim Tšaplõgin RUS ja Airi Avameri Reelica Hanson Kasutaja Heikki

    Original URL path: http://lauatennis.ee/web/node/1038 (2016-02-07)
    Open archived version from archive



  •