archive-ee.com » EE » L » LAUATENNIS.EE

Total: 417

Choose link from "Titles, links and description words view":

Or switch to "Titles and links view".
  • Erik Lindmäe esimesel etapil esimene | WWW.LAUATENNIS.EE
    pani kinni Erik Lindmäe Erik Lindmäe alistas pingelises mängus 3 2 Aleksei Nikonorovi kes on olnud ka kahe viimase aasta karikavõitja Kolmandat neljandat kohta läksid päeva viimases mängus välja mängima Carlo Accorsi ja Sergei Danilov Muidu pikaks kõigutamiseks kujunenud märngu ilmestas vaid mängijate naljakas võtmes esitletud eneseiroonia Kui Carlo läks juhtima 2 1 siis Sergei võttis omaks ründavama stiili ja premeeris end võiduga 3 2 Eriauhinnad reitinguklassides M30 Anatoli LANS M100 Oskar PUKK M200 Dmitri RAKEL M300 Ärni MÜÜR N10 Elle ÕUN N40 Annigrete SUIMETS Rahvaklassi võitis Ivar Leontjev teise koha saavutas Nikolai Danilov ja kolmandale kohale platseerus Kristjan Kärner Parim meeskadett oli Toomas Sims ja parim reitinguta mängija Enrico Barone Auhinnatud Meistriklass tabel Rahavaklass tabel Lasteklass tabel Punktiarvestus Kasutaja Marko Männik ajaveeb Kommenteerimiseks logi sisse PALJU ÕNNE GREETA MARIA ULMRE 12 ILJA TROFIMOV 10 LEV ROJAK 9 VÕISTLUSED 2016 02 07 Kadettide individuaalsed MV Narva Puškini 25B 2016 02 13 Haapsalu XV GP 4 etapp EMSL Jõud meistrivõistlused Wiedemanni 15 Haapsalu 2016 02 14 Juunioride individuaalsed MV Aseri Vabaajakeskus 2016 02 20 LTK Kalev Open 3 etapp Jüri Spordihoone 2016 02 21 ELTL STIGA Laste GP 6 etapp Jüri Sprodihoone 2016 02 27 32 Sakala karikasari 5 etapp Vaksali

    Original URL path: http://lauatennis.ee/web/node/1035 (2016-02-07)
    Open archived version from archive


  • Manniks.Com/Lauatennisekeskuse seeriavõistlus alustab eeloleval laupäeval | WWW.LAUATENNIS.EE
    NB 29 augustil Tallinnas liiklus piiratud LOE SIIT Juhend Etapid 29 08 2015 21 11 2015 06 02 2016 12 03 2016 21 05 2015 Kohtunik Aleksandr Kirpu NR Tere tulemast Kasutaja Marko Männik ajaveeb Kommenteerimiseks logi sisse PALJU ÕNNE GREETA MARIA ULMRE 12 ILJA TROFIMOV 10 LEV ROJAK 9 VÕISTLUSED 2016 02 07 Kadettide individuaalsed MV Narva Puškini 25B 2016 02 13 Haapsalu XV GP 4 etapp EMSL Jõud

    Original URL path: http://lauatennis.ee/web/node/1034 (2016-02-07)
    Open archived version from archive

  • ELTL 2014/2015 karikasarja finalistid: Aleksei Nikonorov ja Kätlin Latt | WWW.LAUATENNIS.EE
    tabel 5et pdf Meistriklass tabel 5et pdf Paremusjarjestus Meistriklass pdf Paremusjarjestus RAHVAKLASS ja LASTEKLASS pdf Rahvaklass tabel 5et pdf Kasutaja Marko Männik ajaveeb Kommenteerimiseks logi sisse PALJU ÕNNE GREETA MARIA ULMRE 12 ILJA TROFIMOV 10 LEV ROJAK 9 VÕISTLUSED 2016 02 07 Kadettide individuaalsed MV Narva Puškini 25B 2016 02 13 Haapsalu XV GP 4 etapp EMSL Jõud meistrivõistlused Wiedemanni 15 Haapsalu 2016 02 14 Juunioride individuaalsed MV Aseri Vabaajakeskus

    Original URL path: http://lauatennis.ee/web/node/1016 (2016-02-07)
    Open archived version from archive

  • ELTL karikasarja finaal/Manniks.Com karikasarja finaal | WWW.LAUATENNIS.EE
    ELTL karikasarja finaaletapp Lautennisekeskuse Manniks Com karikasarja raames Pärnu Mmnt 139c Tallinn Sparta Spordiklubi Võistlusklassid Meistriklass Rahvaklass reiting 400 ja reitinguta Lasteklass sündind 2003 a ja nooremad kes ei ole reiingus ELTL karikasarja raames on lisaauhinnad meistirklassis juunioride ja veteranide arvestuses ning kolmele premale mehele ja naisele Kes pole varem Lautennisekeskuse Manniks Com karikavõistlusest hooajal osa võtnud palun eelregistreeruda aadresslil aleksandr kirpu poltsamaa edu ee Võistluse peakohtunik Aleksandr Kirpu ELTL karikasarja juhend Lauatennisekeskus Manniks Com karikasarja juhend ELTL Karikasarja juhivad meestest Aleksei Nikonorov Rivo Saaremäe ning Sergei Danilov Naistest juhivad Kätlin Latt Valera Petrova ja Airi Avameri kokkuõte peale 5 etappi Lauatennisekeskus Manniks Com karikasarja Meistriklassi kokkuvõtet juhivad Aleksei Nikonorov Erik Lindmäe ja Sergei Danilov kokkuvõte peale 4 etappi Kasutaja Marko Männik ajaveeb Kommenteerimiseks logi sisse PALJU ÕNNE GREETA MARIA ULMRE 12 ILJA TROFIMOV 10 LEV ROJAK 9 VÕISTLUSED 2016 02 07 Kadettide individuaalsed MV Narva Puškini 25B 2016 02 13 Haapsalu XV GP 4 etapp EMSL Jõud meistrivõistlused Wiedemanni 15 Haapsalu 2016 02 14 Juunioride individuaalsed MV Aseri Vabaajakeskus 2016 02 20 LTK Kalev Open 3 etapp Jüri Spordihoone 2016 02 21 ELTL STIGA Laste GP 6 etapp Jüri Sprodihoone 2016 02 27 32 Sakala karikasari 5 etapp Vaksali

    Original URL path: http://lauatennis.ee/web/node/1015 (2016-02-07)
    Open archived version from archive

  • QOROS 2015 World Table Tennis Championships 26.04.2015 - 03.05.2015, Suzhou, CHN | WWW.LAUATENNIS.EE
    05 30 26 4 2015 Table 9 1031 LUSIN Aleksandr EST 1060 MARTINKUS Valdas LTU VS 1039 HOLIKOV Elmurod UZB 626 LEVCHENKO Gennadiy UZB 06 00 26 4 2015 Table 1 806 KAROVA Anelia BUL 808 ZAMFIROVA Elitsa BUL VS 819 AVAMERI Airi EST 332 LATT Katlin EST 07 15 26 4 2015 Table 3 1031 LUSIN Aleksandr EST vs 1049 GUDMUNDSSON Dadi Freyr ISL 08 00 26 4 2015 Table 16 816 SHOIFER Neli ISR vs 819 AVAMERI Airi EST 09 45 26 4 2015 Table 27 332 LATT Katlin EST vs 860 HIRICI Cristina ROU 12 45 26 4 2015 Table 7 1019 VAINULA Vallot EST vs 1069 BAJRACHARYA Purshottam NEP 12 45 26 4 2015 Table 4 1020 SMIRNOV Aleksandr EST vs 1074 LI Julio PER 13 30 26 4 2015 Table 32 204 LUO Anqi CAN vs 819 AVAMERI Airi EST 14 15 26 4 2015 Table 2 332 LATT Katlin EST vs 849 NIMAL Fathimath MDV 15 00 26 4 2015 Table 9 1020 SMIRNOV Aleksandr EST 1019 VAINULA Vallot EST vs 765 BABEKIDIO Grace CGO 432 LAWAL Abiodun CGO 27 04 2015 05 15 27 4 2015 Table 27 321 LOW Katherine CHI vs 332 LATT Katlin EST 06 45 27 4 2015 Table 26 1019 VAINULA Vallot EST vs 346 WEBER Lionel SUI 06 45 27 4 2015 Table 29 1020 SMIRNOV Aleksandr EST vs 334 KHANIN Aliaksandr BLR 06 45 27 4 2015 Table 3 240 SAKA Suraju CGO vs 1031 LUSIN Aleksandr EST NETU meeting 07 00 09 00 27 04 2015 28 04 2015 ITTF Annual General Meeting 04 00 28 04 2015 29 04 2015 ETTU Extraordinary Congress 05 00 29 04 2015 Kasutaja Marko Männik ajaveeb PALJU ÕNNE GREETA MARIA ULMRE 12 ILJA TROFIMOV 10 LEV ROJAK 9

    Original URL path: http://lauatennis.ee/web/node/995 (2016-02-07)
    Open archived version from archive

  • Balteco Eesti võistkondlike mv meistrid on Maardu LTK mehed ja LTK Kalev/TTÜ naised. | WWW.LAUATENNIS.EE
    finaaalmängud xls Kasutaja Marko Männik ajaveeb Kommenteerimiseks logi sisse PALJU ÕNNE GREETA MARIA ULMRE 12 ILJA TROFIMOV 10 LEV ROJAK 9 VÕISTLUSED 2016 02 07 Kadettide individuaalsed MV Narva Puškini 25B 2016 02 13 Haapsalu XV GP 4 etapp EMSL Jõud meistrivõistlused Wiedemanni 15 Haapsalu 2016 02 14 Juunioride individuaalsed MV Aseri Vabaajakeskus 2016 02 20 LTK Kalev Open 3 etapp Jüri Spordihoone 2016 02 21 ELTL STIGA Laste GP

    Original URL path: http://lauatennis.ee/web/node/988 (2016-02-07)
    Open archived version from archive

  • Palju õnne Leonhard Kasak - 90 | WWW.LAUATENNIS.EE
    Kasutaja Marko Männik ajaveeb Kommenteerimiseks logi sisse PALJU ÕNNE GREETA MARIA ULMRE 12 ILJA TROFIMOV 10 LEV ROJAK 9 VÕISTLUSED 2016 02 07 Kadettide individuaalsed MV Narva Puškini 25B 2016 02 13 Haapsalu XV GP 4 etapp EMSL Jõud meistrivõistlused Wiedemanni 15 Haapsalu 2016 02 14 Juunioride individuaalsed MV Aseri Vabaajakeskus 2016 02 20 LTK Kalev Open 3 etapp Jüri Spordihoone 2016 02 21 ELTL STIGA Laste GP 6 etapp

    Original URL path: http://lauatennis.ee/web/node/987 (2016-02-07)
    Open archived version from archive

  • Lauatennisekeskuse/Manniks.Com neljandal etapil esikolmik muutusteta | WWW.LAUATENNIS.EE
    30 Marko Männik Finaalis olid järjekordselt vastamisi Aleksei Nikonorov ja Erik Lindmäe Matšivõit Aleksei Nikonorovile 3 1 Miinusringi parimad selgitasid 3 4 kohta Võit Sergei Danilovile 3 1 TimoTerase üle Nelja etapi kokkuvõttes säilitas esikolmik oma eelnevad positsioonid Järgmine etapp toimub 23 05 2015 ja on ühtlasi ELTL karikasarja etapp Rahvaklassi parimad 1 Anita Vahter 2 Ain Põime 3 Grigori Maltizov Lasteklassi parimad P2005 I Andrei MALTIZOV P2005 II Joonas VESTLI P2005 III Geron NOOR T2003 I Helerin KAUS P2003 I Oliver BALITSKI P2003 II Gren SAMM P2003 III Kristofer Erik KOLK Meistriklass tabel 4et pdf Rahvaklass tabel 4et pdf Lasteklass tabel 4et pdf Paremusjarjestus 4et pdf Auhinnatud 4et pdf Kasutaja Marko Männik ajaveeb Kommenteerimiseks logi sisse PALJU ÕNNE GREETA MARIA ULMRE 12 ILJA TROFIMOV 10 LEV ROJAK 9 VÕISTLUSED 2016 02 07 Kadettide individuaalsed MV Narva Puškini 25B 2016 02 13 Haapsalu XV GP 4 etapp EMSL Jõud meistrivõistlused Wiedemanni 15 Haapsalu 2016 02 14 Juunioride individuaalsed MV Aseri Vabaajakeskus 2016 02 20 LTK Kalev Open 3 etapp Jüri Spordihoone 2016 02 21 ELTL STIGA Laste GP 6 etapp Jüri Sprodihoone 2016 02 27 32 Sakala karikasari 5 etapp Vaksali 4 Viljandi 2016 02 28 Tartu Karikasari 6 hooaeg

    Original URL path: http://lauatennis.ee/web/node/962 (2016-02-07)
    Open archived version from archive



  •