archive-ee.com » EE » L » LAUATENNIS.EE

Total: 417

Choose link from "Titles, links and description words view":

Or switch to "Titles and links view".
  • Tulemused EESTI noorte kadettide võistkondlikud 11.01.2015 Narvas | WWW.LAUATENNIS.EE
    Eesti kadettide voistkondlikud MV 2015 xls Kasutaja VLADIMIR PETROV ajaveeb Kommenteerimiseks logi sisse PALJU ÕNNE GREETA MARIA ULMRE 12 ILJA TROFIMOV 10 LEV ROJAK 9 VÕISTLUSED 2016 02 07 Kadettide individuaalsed MV Narva Puškini 25B 2016 02 13 Haapsalu XV GP 4 etapp EMSL Jõud meistrivõistlused Wiedemanni 15 Haapsalu 2016 02 14 Juunioride individuaalsed MV Aseri Vabaajakeskus 2016 02 20 LTK Kalev Open 3 etapp Jüri Spordihoone 2016 02 21

    Original URL path: http://lauatennis.ee/web/node/892 (2016-02-07)
    Open archived version from archive


  • Tulemused Roman Vassiljevi mälestusvõistlused / ELTL karikasarja II etapp 20.12.2014 Narvas, ELTL Laste GP 21.12.2014 | WWW.LAUATENNIS.EE
    LTK Narova Narva PSK 3 Kraskovski Aleksandr Venemaa S Peterburg Neiud 1 Avameri Airi LTK Narova Narva PSK 2 Hanson Reelika Aseri SK 3 Merkulova Diana Venemaa S Peterburg VET 40 54 1 Petrov Vladimir LTK Narova Narva PSK 2 Kalinin Aleksandr Narva 3 Perekrestenko Andrei Venemaa S Peterburg VET 55 1 Roomet Rain Mait Valga 2 Jastrebov Dmitri Narva 3 Veidrik Runno Keila LTK Tulemused 21 12 2014 ELTL Laste GP P 2006 1 Markkos Pukk Tartu SS Kalev 2 Antipin Artjom TLK Narova Narva PSK 3 Janovski Artjom Venemaa S Peterburg T 2006 1 Šumilova Julia Venemaa S Peterburg 2 Stankeviciute Mediene Leedu Vilnius 3 Litvinova Arina TLK Narova Narva PSK P 2004 1 Krivonogov Vitali Venemaa S Peterburg 2 Vološin Aleksandr Venemaa S Peterburg 3 Farforovski Arseni LTK Narova Narva PSK T 2004 1 Melnikova Anastassia Narva PSK LTK Narova 2 Andrejeva Kristina Aseri SK 3 Tiits Jekaterina LTK Narova Narva PSK P 2002 1 Filippov Andrei Venemaa S Peterburg 2 Nikolas Aleksandr LTK Narova Narva PSK 3 Smirnov Aleksandr Venemaa S Peterburg T 2002 1 Geroiskaja Sofia Maardu LTK 2 Jagnenkova Alina Maardu LTK 3 Grigorjan Karina Maardu LTK P 2000 1 Kraskovski Aleksandr Venemaa S Peterburg 2 Vuhka Maksim Maardu LTK 3 Knjazev Jegor Venemaa S Peterburg T 2000 1 Merkulova Diana Venemaa S Peterburg 2 Ševtsova Anastassia Venemaa S Peterburg 3 Kuprikova Aleksandra Maardu LTK Mehed pdf Naised pdf Poisid juuniorid pdf Neiud pdf VET 40 pdf VET 55 pdf P 2006 pdf T 2006 pdf P 2004 pdf T 2004 pdf P 2002 pdf T 2002 pdf T 2000 pdf p 2000 pdf KOKKUVÕTE pärast 5 etappi Excel KOKKUVÕTE pärast 5 etappi PDF Kasutaja VLADIMIR PETROV ajaveeb Kommenteerimiseks logi sisse PALJU ÕNNE GREETA MARIA ULMRE 12 ILJA TROFIMOV 10 LEV ROJAK 9 VÕISTLUSED

    Original URL path: http://lauatennis.ee/web/node/878 (2016-02-07)
    Open archived version from archive

  • Tulemused ELTL Laste GP („Narva Jõuluturniir”) 22.12.2013 Narva | WWW.LAUATENNIS.EE
    Pärnu P 2001 1 Stanislav Strogov LTK Narova Narva PSK 2 Nikita Konsa Aseri SK 3 Jegor Mošnikov LTK Narova Narva PSK T 2001 1 Olga Trubnikova S Petrburg 2 Evelina Prokatševa LTK Narova Narva PSK 3 Diana Katšan LTK Narova Narva PSK P 2003 1 Arseni Farforovski LTK Narova Narva PSK 2 Kaarel Luusmägi Nõmme SK Tallinn 3 Aleksandr Nikolas LTK Narova Narva PSK T 2003 1 Anastassia Pavlenko S Peterburg 2 Anastassia Melnikova LTK Narova Narva PSK 3 Darja Gribova S Peterburg P 2005 1 Seva Dorofejev LTK Narova Narva PSK 2 Markkos Pukk Tartu SS Kalev 3 Artjom Antipin LTK Narova Narva PSK T 2005 1 Julia Guseva S Peterburg 2 Julia Šumilova S Peterburg 3 Jekaterina Tiits LTK Narova Narva PSK T 99 pdf P 99 pdf P 2001 pdf T 2001 pdf P 2003 pdf T 2003 pdf P 2005 pdf T 2005 pdf Kasutaja VLADIMIR PETROV ajaveeb Kommenteerimiseks logi sisse PALJU ÕNNE GREETA MARIA ULMRE 12 ILJA TROFIMOV 10 LEV ROJAK 9 VÕISTLUSED 2016 02 07 Kadettide individuaalsed MV Narva Puškini 25B 2016 02 13 Haapsalu XV GP 4 etapp EMSL Jõud meistrivõistlused Wiedemanni 15 Haapsalu 2016 02 14 Juunioride individuaalsed MV Aseri Vabaajakeskus

    Original URL path: http://lauatennis.ee/web/node/620 (2016-02-07)
    Open archived version from archive

  • ELTL Balteco GP tulemused (“Narva Jõuluturniir”) 21.12.2013 Narva | WWW.LAUATENNIS.EE
    Sakala Viljandi 2 Vladimir Petrov LTK Narova Narva PSK 3 Mihkel Pae Tartu SS Kalev Naised 1 Valeria Petrova LTK Narova Narva PSK 2 Tatjana Tšistjakova Aseri SK 3 Olesja Ketško LTK Narova Narva PSK M Juuniorid 1 Artjom Hiisku LTK Narova Narva PSK 2 Mihkel Pae Tartu SS Kalev 3 Aleksandr Polistsuk LTK Narova Narva PSK N Juuniorid 1 Valeria Petrova LTK Narova Narva PSK 2 Olesja Ketško LTK Narova Narva PSK 3 Anna Vološina S Peterburg VET 40 1 Vladimir Petrov LTK Narova Narva PSK 2 Stanislav Melnikov S Peterburg 3 Sergei Popov S Peterburg VET 55 1 Allan Krall Aseri SK 2 Nikolai Balev Narva 3 Segei Norin Ivangorod Mehed 21 12 2013 pdf Naised 21 12 2013 pdf Kasutaja VLADIMIR PETROV ajaveeb Kommenteerimiseks logi sisse PALJU ÕNNE GREETA MARIA ULMRE 12 ILJA TROFIMOV 10 LEV ROJAK 9 VÕISTLUSED 2016 02 07 Kadettide individuaalsed MV Narva Puškini 25B 2016 02 13 Haapsalu XV GP 4 etapp EMSL Jõud meistrivõistlused Wiedemanni 15 Haapsalu 2016 02 14 Juunioride individuaalsed MV Aseri Vabaajakeskus 2016 02 20 LTK Kalev Open 3 etapp Jüri Spordihoone 2016 02 21 ELTL STIGA Laste GP 6 etapp Jüri Sprodihoone 2016 02 27 32 Sakala karikasari

    Original URL path: http://lauatennis.ee/web/node/619 (2016-02-07)
    Open archived version from archive

  • AJAKAVA "Narva Jõuluturniir, Romani Vassiljevi memorial" | WWW.LAUATENNIS.EE
    P 2003 T 2003 13 00 P 2001 T 2001 14 00 P 1999 T 1999 Tere tulemast kõigitele osavõitjatele Kasutaja VLADIMIR PETROV ajaveeb Kommenteerimiseks logi sisse PALJU ÕNNE GREETA MARIA ULMRE 12 ILJA TROFIMOV 10 LEV ROJAK 9 VÕISTLUSED 2016 02 07 Kadettide individuaalsed MV Narva Puškini 25B 2016 02 13 Haapsalu XV GP 4 etapp EMSL Jõud meistrivõistlused Wiedemanni 15 Haapsalu 2016 02 14 Juunioride individuaalsed MV Aseri

    Original URL path: http://lauatennis.ee/web/node/618 (2016-02-07)
    Open archived version from archive

  • Pildid: Kadetide võistkondlikud MV Narvas 07.01.2012 | WWW.LAUATENNIS.EE
    ÕNNE GREETA MARIA ULMRE 12 ILJA TROFIMOV 10 LEV ROJAK 9 VÕISTLUSED 2016 02 07 Kadettide individuaalsed MV Narva Puškini 25B 2016 02 13 Haapsalu XV GP 4 etapp EMSL Jõud meistrivõistlused Wiedemanni 15 Haapsalu 2016 02 14 Juunioride individuaalsed MV Aseri Vabaajakeskus 2016 02 20 LTK Kalev Open 3 etapp Jüri Spordihoone 2016 02 21 ELTL STIGA Laste GP 6 etapp Jüri Sprodihoone 2016 02 27 32 Sakala karikasari

    Original URL path: http://lauatennis.ee/web/node/124 (2016-02-07)
    Open archived version from archive

  • TULEMUSED EESTI NOORTE KADETIDE VÕISTKONDLIKUD, 07.01.2012 NARVA | WWW.LAUATENNIS.EE
    pdf Kasutaja VLADIMIR PETROV ajaveeb Kommenteerimiseks logi sisse PALJU ÕNNE GREETA MARIA ULMRE 12 ILJA TROFIMOV 10 LEV ROJAK 9 VÕISTLUSED 2016 02 07 Kadettide individuaalsed MV Narva Puškini 25B 2016 02 13 Haapsalu XV GP 4 etapp EMSL Jõud meistrivõistlused Wiedemanni 15 Haapsalu 2016 02 14 Juunioride individuaalsed MV Aseri Vabaajakeskus 2016 02 20 LTK Kalev Open 3 etapp Jüri Spordihoone 2016 02 21 ELTL STIGA Laste GP 6

    Original URL path: http://lauatennis.ee/web/node/123 (2016-02-07)
    Open archived version from archive

  • Manniks.Com/Lauatennisekeskuse etapi meistriklassis võitis Artjom Putškov | WWW.LAUATENNIS.EE
    23 11 2015 05 32 Marko Männik Laupäeval toimunud Manniks Com Lauatnnisekeskuse etapi pani kinni Artjom Putškov võites poolfinaalis Aleksei Nikonorovit 3 2 ja finaalis Erik Lindmäed 3 1 Publiku toetusel pidasid maha tasavägise kohtumise kolmandale kohale Aleksei Nikonorov ja Sergei Danilov Vaatama Sergei uskumatutele tõrjetele vaigistas Aleksei viimaste punktidega vastupanu ja võitis mängu 3 2 Rahavaklassi võitis Ivar Leontjev teine Vladislav Golodov ja kolmas Raigo Rommot Kokku oli võistlustules 53 meistriklassi 46 rahvaklassi ja 8 lasteklassi võistlejat Kõik autasustatud võistlustabelid ja kokkuvõte lisatud failidena Tänan kõiki rohke osavõtu eest Marko Männik Lauatennisekeskus Auhinnatud 2et pdf Meistriklass 2et pdf Rahvaklass 2et pdf Lasteklass 2et pdf Paremus 2et pdf Kasutaja Marko Männik ajaveeb Kommenteerimiseks logi sisse PALJU ÕNNE GREETA MARIA ULMRE 12 ILJA TROFIMOV 10 LEV ROJAK 9 VÕISTLUSED 2016 02 07 Kadettide individuaalsed MV Narva Puškini 25B 2016 02 13 Haapsalu XV GP 4 etapp EMSL Jõud meistrivõistlused Wiedemanni 15 Haapsalu 2016 02 14 Juunioride individuaalsed MV Aseri Vabaajakeskus 2016 02 20 LTK Kalev Open 3 etapp Jüri Spordihoone 2016 02 21 ELTL STIGA Laste GP 6 etapp Jüri Sprodihoone 2016 02 27 32 Sakala karikasari 5 etapp Vaksali 4 Viljandi 2016 02 28 Tartu Karikasari 6 hooaeg 4 etapp

    Original URL path: http://lauatennis.ee/web/node/1105 (2016-02-07)
    Open archived version from archive



  •