archive-ee.com » EE » L » LAUATENNIS.EE

Total: 417

Choose link from "Titles, links and description words view":

Or switch to "Titles and links view".
  • test | WWW.LAUATENNIS.EE
    MARIA ULMRE 12 ILJA TROFIMOV 10 LEV ROJAK 9 VÕISTLUSED 2016 02 07 Kadettide individuaalsed MV Narva Puškini 25B 2016 02 13 Haapsalu XV GP 4 etapp EMSL Jõud meistrivõistlused Wiedemanni 15 Haapsalu 2016 02 14 Juunioride individuaalsed MV Aseri Vabaajakeskus 2016 02 20 LTK Kalev Open 3 etapp Jüri Spordihoone 2016 02 21 ELTL STIGA Laste GP 6 etapp Jüri Sprodihoone 2016 02 27 32 Sakala karikasari 5 etapp

    Original URL path: http://lauatennis.ee/web/node/472 (2016-02-07)
    Open archived version from archive


  • Kasutajakonto | WWW.LAUATENNIS.EE
    ULMRE 12 ILJA TROFIMOV 10 LEV ROJAK 9 VÕISTLUSED 2016 02 07 Kadettide individuaalsed MV Narva Puškini 25B 2016 02 13 Haapsalu XV GP 4 etapp EMSL Jõud meistrivõistlused Wiedemanni 15 Haapsalu 2016 02 14 Juunioride individuaalsed MV Aseri Vabaajakeskus 2016 02 20 LTK Kalev Open 3 etapp Jüri Spordihoone 2016 02 21 ELTL STIGA Laste GP 6 etapp Jüri Sprodihoone 2016 02 27 32 Sakala karikasari 5 etapp Vaksali

    Original URL path: http://lauatennis.ee/web/user/login?destination=node/472%23comment-form (2016-02-07)
    Open archived version from archive

  • Ajaveebid | WWW.LAUATENNIS.EE
    nimekiri Eesti minikadettide individuaalsed meistrivõistlused toimuvad 6 veeburaril Aseri Vabaajakeskuses Kesktänav 22 algusega kell 11 00 Loe lähemalt Eesti minikadettide individuaalsed meistrivõistlused 06 02 Aseris kohta Kasutaja MADIS KOIT ajaveeb Kommenteerimiseks logi sisse L 30 01 2016 22 21 TOOMAS KOOKLA Balteco Eesti 2015 2016 võistkondlike meistrivõistluste 3 päev Liidrid ei vääratanud Kolmanda mängupäeva fotogalerii leiate siit https www facebook com media set set a 942068879215927 1073741845 407 Loe lähemalt Balteco Eesti 2015 2016 võistkondlike meistrivõistluste 3 päev kohta Kasutaja TOOMAS KOOKLA ajaveeb Kommenteerimiseks logi sisse T 26 01 2016 23 17 AGNAR PIRNPUU Võrust Põlvasse Lõuna Eesti on väike piirkond kus järjest enam hakkab populaarsust koguma lauatennis Aastad mängimist on viinud selleni et osaliselt teevad Põlvamaa ja Võrumaa lauatennisistid koos trennigi Meie kandi pinksiaasta suursündmuseks olid Võru võistlused Loe lähemalt Võrust Põlvasse kohta Kasutaja AGNAR PIRNPUU ajaveeb Kommenteerimiseks logi sisse E 25 01 2016 18 06 MARGIT TAMM BALTECO Eesti võistkondlike MV kolmas mängupäev Laupäeval 30 jaanuaril toimub BALTECO Eesti võistkondlike MV kolmas mängupäev Kolmanda mängupäeva algus kõikidel liigadel kell 10 00 Loe lähemalt BALTECO Eesti võistkondlike MV kolmas mängupäev kohta Kasutaja MARGIT TAMM ajaveeb Kommenteerimiseks logi sisse E 25 01 2016 15 50 KALJO PÕLDARU Haibas kolmas etapp ja kolm erinevat võitjat Pikkade traditsioonidega Haiba 32 karikasarjas toimus kolmas etapp 41 mängumeest selgitasid paremaid viies erinevas kategoorias Meeste poolfinaalides pidid eelmiste etappide võitjad tunnistama kaotusekibedust Mikk Vaikla kaotas 2 3 Sergei Danilovile kuigi juhtis otsustavas geimis veel 8 5 Loe lähemalt Haibas kolmas etapp ja kolm erinevat võitjat kohta Kasutaja KALJO PÕLDARU ajaveeb Kommenteerimiseks logi sisse P 24 01 2016 21 49 VLADIMIR PETROV Tulemused Eesti noorte võistkondlikud MV juuniorid 24 01 2016 Narva Loe lähemalt Tulemused Eesti noorte võistkondlikud MV juuniorid 24 01 2016 Narva kohta Kasutaja VLADIMIR PETROV ajaveeb Kommenteerimiseks logi sisse L 23 01 2016

    Original URL path: http://lauatennis.ee/web/blog (2016-02-07)
    Open archived version from archive

  • Tulemused ELTL Karikasari 2 etapp 20.12.2015 Narva | WWW.LAUATENNIS.EE
    LTK Narova 2 Nikonorov Aleksei LTK Maardu 3 Petrov Sergei LTK Narova Naised 1 Avameri Airi LTK Narova 2 Tatjana Tšistjakova Aseri SK 3 Hanson Reelika Aseri SK Noormehed 1 Hiisku Artjom LTK Narova 2 Strogov Stanislav LTK Narova 3 Gašin Denis S Peterburg Neiud 1 Avameri Airi LTK Narova 2 Kuprikova Aleksandra LTK Maardu 3 Hanson Reelika Aseri SK VET 40 1 Nikonorov Aleksei LTK Maardu 2 Petrov Vladimir LTK Narova 3 Hõrak Andres Tartu LTK Pipo VET 55 1 Jastrebov Dmitri Narva 2 Roomet Rain Mait 3 Butakov Leonid Narva 20 12 2015 mehed pdf 20 12 2015 naised pdf 20 12 2015 noormehed pdf 20 12 2015 Neiud pdf 20 12 2015 VET 40 pdf 20 12 2015VET 55 pdf Kasutaja VLADIMIR PETROV ajaveeb Kommenteerimiseks logi sisse PALJU ÕNNE GREETA MARIA ULMRE 12 ILJA TROFIMOV 10 LEV ROJAK 9 VÕISTLUSED 2016 02 07 Kadettide individuaalsed MV Narva Puškini 25B 2016 02 13 Haapsalu XV GP 4 etapp EMSL Jõud meistrivõistlused Wiedemanni 15 Haapsalu 2016 02 14 Juunioride individuaalsed MV Aseri Vabaajakeskus 2016 02 20 LTK Kalev Open 3 etapp Jüri Spordihoone 2016 02 21 ELTL STIGA Laste GP 6 etapp Jüri Sprodihoone 2016 02 27 32 Sakala

    Original URL path: http://lauatennis.ee/web/node/1130 (2016-02-07)
    Open archived version from archive

  • Kasutajakonto | WWW.LAUATENNIS.EE
    ULMRE 12 ILJA TROFIMOV 10 LEV ROJAK 9 VÕISTLUSED 2016 02 07 Kadettide individuaalsed MV Narva Puškini 25B 2016 02 13 Haapsalu XV GP 4 etapp EMSL Jõud meistrivõistlused Wiedemanni 15 Haapsalu 2016 02 14 Juunioride individuaalsed MV Aseri Vabaajakeskus 2016 02 20 LTK Kalev Open 3 etapp Jüri Spordihoone 2016 02 21 ELTL STIGA Laste GP 6 etapp Jüri Sprodihoone 2016 02 27 32 Sakala karikasari 5 etapp Vaksali

    Original URL path: http://lauatennis.ee/web/user/login?destination=node/1130%23comment-form (2016-02-07)
    Open archived version from archive

  • Tulemused ELTL Laste GP 19.12.2015 Narva | WWW.LAUATENNIS.EE
    LTK Kalev 2 Bragin Ivan LTK Maardu 3 Rojak Vladimir LTK Narova T 2005 1 Tiits Jekaterina LTK Narova 2 Nurga Raili Rakvere SK 3 Vassiljeva Kristina LTK Narova P 2005 1 Pukk Markos Tartu SS Kalev 2 Dorofejev Seva LTK Narova 3 Antipin Artjom LTK Narova T 2003 1 Reinol Vitalia LTK narova 2 Zulfukarova Adelina Rakvere SK 3 Pavlenko Anastassia S Peterburg P 2003 1 Farforovski Arseni LTK Narova 2 Mosolov Ilja LTK Maardu 3 Fjodorov Daniil S Peterburg T 2001 1 Beljajeva Jelizaveta Sosnovõi Bor 2 Geroiskaja Sofia Viktoria 3 Roosve Sirli LTK Nõmme P 2001 1 Strogov Stanislav LTK Narova 2 Vuhka Maksim LTK Maardu 3 Konsa Nikita Aseri SK T 2007 pdf P 2007 pdf T 2005 pdf P 2005 pdf T 2003 pdf P 2003 pdf T 2001 pdf P 2001 pdf Paremusjarjestus 4etapp xls Kasutaja VLADIMIR PETROV ajaveeb Kommenteerimiseks logi sisse PALJU ÕNNE GREETA MARIA ULMRE 12 ILJA TROFIMOV 10 LEV ROJAK 9 VÕISTLUSED 2016 02 07 Kadettide individuaalsed MV Narva Puškini 25B 2016 02 13 Haapsalu XV GP 4 etapp EMSL Jõud meistrivõistlused Wiedemanni 15 Haapsalu 2016 02 14 Juunioride individuaalsed MV Aseri Vabaajakeskus 2016 02 20 LTK Kalev Open 3 etapp

    Original URL path: http://lauatennis.ee/web/node/1129 (2016-02-07)
    Open archived version from archive

  • Eesti Lauatenniseliidu karikasari hooajal 2015-2016 II etapp 20.12.2015 Narvas ja Laste GP 19.12.2015 Juhend. Ajakava 19.12 ja 20.12.2015a. | WWW.LAUATENNIS.EE
    12 ja 20 12 2015a L 19 12 2015 08 34 VLADIMIR PETROV ELTL karikasarja 2 etapp Võistlussarja ÜLDJUHEND ELTL Stiga Laste GP 4 etapp Võistluse üldjuhend Eelregistreerimise viimane kuupäev on 17 detsember e mail vladimir69e hot ee GSM 372 56907069 372 35 41651 Romani Vassiljevi mälestusvõistlused Laupäeval 19 12 2015 ELTL Stiga Laste GP 4 etapp Ajakava 19 12 2015 11 00 P 2007 T 2007 P 2003 T 2003 13 00 P 2005 T 2005 14 30 P 2001 T 2001 Pühapäeval 20 12 215 ELTL karikasarja 2 etapp 20 12 2015 10 00 MÜ NÜ 12 00 NJ 12 30 VET 40 VET 55 13 00 MJ Juhend Romani Vassiljevi malestusvoistlused 19 20 12 2015 Narvas pdf Kasutaja VLADIMIR PETROV ajaveeb Kommenteerimiseks logi sisse PALJU ÕNNE GREETA MARIA ULMRE 12 ILJA TROFIMOV 10 LEV ROJAK 9 VÕISTLUSED 2016 02 07 Kadettide individuaalsed MV Narva Puškini 25B 2016 02 13 Haapsalu XV GP 4 etapp EMSL Jõud meistrivõistlused Wiedemanni 15 Haapsalu 2016 02 14 Juunioride individuaalsed MV Aseri Vabaajakeskus 2016 02 20 LTK Kalev Open 3 etapp Jüri Spordihoone 2016 02 21 ELTL STIGA Laste GP 6 etapp Jüri Sprodihoone 2016 02 27 32 Sakala karikasari 5 etapp

    Original URL path: http://lauatennis.ee/web/node/1114 (2016-02-07)
    Open archived version from archive

  • BALTECO Eesti võistkondlike MV teine mängupäev Naised Aseris/ TULEMUSED! | WWW.LAUATENNIS.EE
    Kommenteerimiseks logi sisse PALJU ÕNNE GREETA MARIA ULMRE 12 ILJA TROFIMOV 10 LEV ROJAK 9 VÕISTLUSED 2016 02 07 Kadettide individuaalsed MV Narva Puškini 25B 2016 02 13 Haapsalu XV GP 4 etapp EMSL Jõud meistrivõistlused Wiedemanni 15 Haapsalu 2016 02 14 Juunioride individuaalsed MV Aseri Vabaajakeskus 2016 02 20 LTK Kalev Open 3 etapp Jüri Spordihoone 2016 02 21 ELTL STIGA Laste GP 6 etapp Jüri Sprodihoone 2016 02

    Original URL path: http://lauatennis.ee/web/node/1109 (2016-02-07)
    Open archived version from archive



  •