archive-ee.com » EE » L » LAUATENNIS.EE

Total: 417

Choose link from "Titles, links and description words view":

Or switch to "Titles and links view".
  • Kasutajakonto | WWW.LAUATENNIS.EE
    ULMRE 12 ILJA TROFIMOV 10 LEV ROJAK 9 VÕISTLUSED 2016 02 07 Kadettide individuaalsed MV Narva Puškini 25B 2016 02 13 Haapsalu XV GP 4 etapp EMSL Jõud meistrivõistlused Wiedemanni 15 Haapsalu 2016 02 14 Juunioride individuaalsed MV Aseri Vabaajakeskus 2016 02 20 LTK Kalev Open 3 etapp Jüri Spordihoone 2016 02 21 ELTL STIGA Laste GP 6 etapp Jüri Sprodihoone 2016 02 27 32 Sakala karikasari 5 etapp Vaksali

    Original URL path: http://lauatennis.ee/web/user/login?destination=node/793%23comment-form (2016-02-07)
    Open archived version from archive


  • Eesti lauatennise meeskond alustas EM’i alagrupis kaotusega | WWW.LAUATENNIS.EE
    alanud Euroopa meistrivõistlustel tuli Eesti lautennisemeeskonnal võtta vastu 3 0 kaotus alagrupis parima paigutuse saanud Serbialt Kohtumise tulemused Aleksandr LUSIN Aleksandar KARAKASEVIC 0 3 7 11 1 11 15 17 Aleksandr SMIRNOV Marko JEVTOVIC 1 3 8 11 10 12 11 9 6 11 Vallot VAINULA Zolt PETE 1 3 11 9 5 11 10 12 4 11 Alagruppide kaks paremat Challenge divisjonis mängivad võistkonnad edasi kohtadele 17 24 ja kolmandad neljandad kohtadele 25 32 Järgmine kohtumine toimub alagrupi kolmanda ja teise asetusega Norra ja Belgiaga Eesti peatreeneri ja mängija Vallot Vainula Belgia on sama tugev või tugevamgi kui Serbia Norrat oleme napilt võitnud kuid mingeid garantiisid pole Vt otseülekanded ja videod www lauatennis ee Kasutaja Marko Männik ajaveeb Kommenteerimiseks logi sisse PALJU ÕNNE GREETA MARIA ULMRE 12 ILJA TROFIMOV 10 LEV ROJAK 9 VÕISTLUSED 2016 02 07 Kadettide individuaalsed MV Narva Puškini 25B 2016 02 13 Haapsalu XV GP 4 etapp EMSL Jõud meistrivõistlused Wiedemanni 15 Haapsalu 2016 02 14 Juunioride individuaalsed MV Aseri Vabaajakeskus 2016 02 20 LTK Kalev Open 3 etapp Jüri Spordihoone 2016 02 21 ELTL STIGA Laste GP 6 etapp Jüri Sprodihoone 2016 02 27 32 Sakala karikasari 5 etapp Vaksali 4 Viljandi 2016 02

    Original URL path: http://lauatennis.ee/web/node/792 (2016-02-07)
    Open archived version from archive

  • Kasutajakonto | WWW.LAUATENNIS.EE
    ULMRE 12 ILJA TROFIMOV 10 LEV ROJAK 9 VÕISTLUSED 2016 02 07 Kadettide individuaalsed MV Narva Puškini 25B 2016 02 13 Haapsalu XV GP 4 etapp EMSL Jõud meistrivõistlused Wiedemanni 15 Haapsalu 2016 02 14 Juunioride individuaalsed MV Aseri Vabaajakeskus 2016 02 20 LTK Kalev Open 3 etapp Jüri Spordihoone 2016 02 21 ELTL STIGA Laste GP 6 etapp Jüri Sprodihoone 2016 02 27 32 Sakala karikasari 5 etapp Vaksali

    Original URL path: http://lauatennis.ee/web/user/login?destination=node/792%23comment-form (2016-02-07)
    Open archived version from archive

  • TMS EUROOPA VÕISTKONDLIKUD MV LAUATENNISES (24-28.09.2014 Lissabon) | WWW.LAUATENNIS.EE
    Norra mehed 25 09 2014 18 00 Laud 16 Eesti Belgia mehed 26 09 2014 15 00 Laud 14 Eesti Luxembourg mehed 26 09 2014 21 00 Laud 14 Eesti Leedu mehed 27 09 2014 18 00 Laud 16 Eesti Iirimaa mehed Otseülekanne toimub kui Interneti kiirus on piisav ja häireteta Otseülekannet saab vaadata vaid Eesti territooriumil geoblokeering Peale matši tehakse videod esimesel võimalusel järelvaadatavaks Eesti võistkonda kuuluvad Aleksandr Smirnov Vallot Vainula ja Aleksandr Lušin TURNIIRITABEL Challenge division Group H TURNIIRITABEL Challenge division kohad 25 32 LIVE PLAYER TEISED ALLIKAD ETTU TV LIVE SCORING AMETLIK VEEBILEHEKÜLG KÕIK TULEMUSED MÄNGUSÜSTEEM CHALLENGE DIVISJONIS Challenge divisjonis mängitakse kohtadele 17 32 Divisjon koosneb neljast alagrupist ja igas alagrupis on neli võistkonda kes omavahel läbi mängivad Teises ringis selgitavad progressive knockout süsteemiga alagrupide esimesed teised omavahel kohad 17 24 ja alagruppide kolmandad neljandad kohad 25 32 PALJU ÕNNE GREETA MARIA ULMRE 12 ILJA TROFIMOV 10 LEV ROJAK 9 VÕISTLUSED 2016 02 07 Kadettide individuaalsed MV Narva Puškini 25B 2016 02 13 Haapsalu XV GP 4 etapp EMSL Jõud meistrivõistlused Wiedemanni 15 Haapsalu 2016 02 14 Juunioride individuaalsed MV Aseri Vabaajakeskus 2016 02 20 LTK Kalev Open 3 etapp Jüri Spordihoone 2016 02 21 ELTL STIGA

    Original URL path: http://lauatennis.ee/web/node/783 (2016-02-07)
    Open archived version from archive

  • VIru Cup 2013 | WWW.LAUATENNIS.EE
    TOOMAS KOOKLA ajaveeb Kommenteerimiseks logi sisse PALJU ÕNNE GREETA MARIA ULMRE 12 ILJA TROFIMOV 10 LEV ROJAK 9 VÕISTLUSED 2016 02 07 Kadettide individuaalsed MV Narva Puškini 25B 2016 02 13 Haapsalu XV GP 4 etapp EMSL Jõud meistrivõistlused Wiedemanni 15 Haapsalu 2016 02 14 Juunioride individuaalsed MV Aseri Vabaajakeskus 2016 02 20 LTK Kalev Open 3 etapp Jüri Spordihoone 2016 02 21 ELTL STIGA Laste GP 6 etapp Jüri

    Original URL path: http://lauatennis.ee/web/node/531 (2016-02-07)
    Open archived version from archive

  • Kasutajakonto | WWW.LAUATENNIS.EE
    ULMRE 12 ILJA TROFIMOV 10 LEV ROJAK 9 VÕISTLUSED 2016 02 07 Kadettide individuaalsed MV Narva Puškini 25B 2016 02 13 Haapsalu XV GP 4 etapp EMSL Jõud meistrivõistlused Wiedemanni 15 Haapsalu 2016 02 14 Juunioride individuaalsed MV Aseri Vabaajakeskus 2016 02 20 LTK Kalev Open 3 etapp Jüri Spordihoone 2016 02 21 ELTL STIGA Laste GP 6 etapp Jüri Sprodihoone 2016 02 27 32 Sakala karikasari 5 etapp Vaksali

    Original URL path: http://lauatennis.ee/web/user/login?destination=node/531%23comment-form (2016-02-07)
    Open archived version from archive

  • Lithuanian Openil oli edukaim Airi Avameri | WWW.LAUATENNIS.EE
    ukrainlasele Ilja Kanunnikovile kelle vastu ta varem toimunud võistkonnaturniiril 2 0 eduseisus mängu pooleli jätma oli sunnitud Kohtumine katkestati kuna tulemus ei oleks lõppresultaati määranud sest Vestli ja Artjom Hiisku mängisid ühel ajal ja Hiisku kaotusega oli kohtumise lõpptulemus otsustatud Üksikmänguturniiril pidi aga Vestli sama ukrainlase paremust tunnistama ning hiljem tuli Kanunnikov ka esikohale Ka Airi Avameri kaotas poolfinaalis hilisemale turniirivõitjale poolakale Julia Slazakile Võistkonnaturniiril pääsesid alagrupist edasi nii kadetid poisid Hiisku Vestli kui ka tüdrukute esindusvõistkond Avameri Lissovenko ja tüdrukute teine võistkond jäi alagrupis kolmandaks kahe võidu ja surnud ringiga Hetkel Aseri laagris peatuvale noortekoondisele saab Vainula sõnul noorte EM iks hea põhi alla laotud nii treeningu kui ka võistluspraktika näol sest lisaks Lithuanian Openile on enne tiitlivõistlust veel ees NETU Youth Haapsalus ning ka Balti noorte TOP Võistluspraktika on tähtis kahel põhjusel rääkis Vainula loomulikult on oluline saada palju mänge erinevate vastastega näiteks Lushin mängis aasta tagasi lühikese perioodi jooksu ligi 70 võistlusmängu kuid oluline on ka see et treeneri õpilase suhe areneks ning noored õpiksid tundma minu käekirja ning teaksid mida ma neilt ootan Eestit esindas Leedus kuueliikmeline koondis kuhu kuulusid Artjom Hiisku Toomas Vestli Airi Avameri Anita Lissovenko Reelica Hanson ja Valeria Sarõtševa Kommenteerimiseks logi sisse

    Original URL path: http://lauatennis.ee/web/node/506 (2016-02-07)
    Open archived version from archive

  • Kasutajakonto | WWW.LAUATENNIS.EE
    ULMRE 12 ILJA TROFIMOV 10 LEV ROJAK 9 VÕISTLUSED 2016 02 07 Kadettide individuaalsed MV Narva Puškini 25B 2016 02 13 Haapsalu XV GP 4 etapp EMSL Jõud meistrivõistlused Wiedemanni 15 Haapsalu 2016 02 14 Juunioride individuaalsed MV Aseri Vabaajakeskus 2016 02 20 LTK Kalev Open 3 etapp Jüri Spordihoone 2016 02 21 ELTL STIGA Laste GP 6 etapp Jüri Sprodihoone 2016 02 27 32 Sakala karikasari 5 etapp Vaksali

    Original URL path: http://lauatennis.ee/web/user/login?destination=node/506%23comment-form (2016-02-07)
    Open archived version from archive



  •