archive-ee.com » EE » L » LAUATENNIS.EE

Total: 417

Choose link from "Titles, links and description words view":

Or switch to "Titles and links view".
  • VÕISTLUSJUHENDID 2012-2013 | WWW.LAUATENNIS.EE
    ja karikasari pdf 20120929 Invitation Sakala GP2012 ENG pdf 20120930 Invitation Sakala Cup Series 2012 ENG pdf 2012 2013 Mustveejuhend doc Lauatennisekeskuse suveturniir II Vohma juhend 2012 2013 pdf ELTL LasteGP juhend 2012 2013 ver20120904 pdf Suure Jaani GP juhend ELTL TOP8 10 juhend 2012 2013 pdf RemedyWay Eesti võistkondlikud MV 2012 2013 ELTL Balteco GP juhend 2012 2013 pdf Rahvusvahelise Nomme GP juhend 2012 doc Baltic Championships 2012 regulations doc HAAPSALU XII KARIKASARI 2012 2013 pdf Lauatennisekeksuse GP Juhend Romani Vassiljevi malestusvoistlused 15 16 12 2012 Narvas pdf ELTL NVMV 2012 2013 juhend doc J ELTL NIMV 2012 2013 rtf Eesti veteranide MV 2013 juhend Eesti Individuaalsete MV juhend Eesti Individuaalsete MV ülesandmisvorm TARTU KARIKASARJA JUHEND 2012 2013 pdf MaarduOpen ENG 2013 pdf MaarduOpen EST 2013 pdf MaarduOpen RUS 2013 pdf Keila lahtiste meistrivõistluste juhend 2013 doc NETU YOUTH 2013 pdf PALJU ÕNNE GREETA MARIA ULMRE 12 ILJA TROFIMOV 10 LEV ROJAK 9 VÕISTLUSED 2016 02 07 Kadettide individuaalsed MV Narva Puškini 25B 2016 02 13 Haapsalu XV GP 4 etapp EMSL Jõud meistrivõistlused Wiedemanni 15 Haapsalu 2016 02 14 Juunioride individuaalsed MV Aseri Vabaajakeskus 2016 02 20 LTK Kalev Open 3 etapp Jüri Spordihoone 2016 02 21 ELTL

    Original URL path: http://lauatennis.ee/web/node/222 (2016-02-07)
    Open archived version from archive


  • VÕISTLUSED HOOAJAL 2011-2012 | WWW.LAUATENNIS.EE
    International X GP 2011 pdf HAAPSALU XI GP Juhend 2011 2012 doc ELTL LasteGP juhend 2011 2012 ver20110905 rtf ELTL Eesti võistkondlikud meistrivõistlused juhend 2011 2012 rtf Vohma juhend 2011 2012 pdf Tallinna MV Juhend2011 2012 pdf TARTU KARIKASARJA JUHEND 2011 2012 pdf JÜRI lahtiste meistrivõistluste juhend 2011 doc Suure Jaani IX GP juhend 2011 2012 pdf Maardu seeriavoistlus JUHEND 2011 12 pdf ELTL Balteco GP juhend 2011 2012 pdf ELTL Balteco GP juhend 2011 2012 Romani Vassiljevi malestusvoistlused 17 18 12 2011 Narvas pdf ELTL Noorte Võistkondlike MV juhend ELTL Balteco GP Manniks Com auhinnavõistluse juhend 22 01 2012 Noorte individuaalsed MV minikadetid kadetid juuniorid Halinga valla seeriavõistlus Eesti individuaalsed MV 2012 klubi ülesandmisvorm Eesti individuaalsed MV 2012 juhend Eesti veteranide MV 2012 juhend Keila lahtised MV 2012 Maardu Tallinn Open 2012 ELTL TOP8 10 juhend 2011 2012 rtf ELTL Balteco GP finaal pdf 20120526 korgliigade friendly match pdf Lauatennisekeskuse kevadturniir pdf PALJU ÕNNE GREETA MARIA ULMRE 12 ILJA TROFIMOV 10 LEV ROJAK 9 VÕISTLUSED 2016 02 07 Kadettide individuaalsed MV Narva Puškini 25B 2016 02 13 Haapsalu XV GP 4 etapp EMSL Jõud meistrivõistlused Wiedemanni 15 Haapsalu 2016 02 14 Juunioride individuaalsed MV Aseri Vabaajakeskus 2016 02 20

    Original URL path: http://lauatennis.ee/web/node/20 (2016-02-07)
    Open archived version from archive

  • Hooaja 2015-2016 hooaja tulemused | WWW.LAUATENNIS.EE
    2016 JUUNIORID KADETID PALJU ÕNNE GREETA MARIA ULMRE 12 ILJA TROFIMOV 10 LEV ROJAK 9 VÕISTLUSED 2016 02 07 Kadettide individuaalsed MV Narva Puškini 25B 2016 02 13 Haapsalu XV GP 4 etapp EMSL Jõud meistrivõistlused Wiedemanni 15 Haapsalu 2016 02 14 Juunioride individuaalsed MV Aseri Vabaajakeskus 2016 02 20 LTK Kalev Open 3 etapp Jüri Spordihoone 2016 02 21 ELTL STIGA Laste GP 6 etapp Jüri Sprodihoone 2016 02

    Original URL path: http://lauatennis.ee/web/node/1082 (2016-02-07)
    Open archived version from archive

  • Hooaja 2014-2015 hooaja tulemused | WWW.LAUATENNIS.EE
    etapi tulemused Balteco Eesti Võistkondlikud MV 1 päev 2 päev 3 päev 4 päev FINAAL ESTONIAN Junior and Cadets OPEN 2014 ELTL Karikasari 1 etapp 2 etapp 3 etapp 4 etapp 5 etapp 6 etapp Eesti noorte võistkondlikud MV 2015 Kadetid Narva 11 01 2015 Eesti noorte võistkondlikud MV 2015 Juuniorid Haapsalu 18 02 2015 Eesti noorte individuaalsed MV 2015 Minikadetid Rakvere 25 01 2015 Eesti noorte individuaalsed MV 2015 Kadetid Aseri 31 01 2015 Eesti noorte individuaalsed MV 2015 Juuniorid Haapsalu 8 02 2015 Eesti Veteranide Meistrivõistlused 2015 Tallinn 31 01 2015 Eesti Individuaalsed Meistrivõistlused 2015 Tallinn 7 8 03 2015 XIII Balti Veteranide MV Haapsalu 9 10 05 2015 ja Uudis ELTL karikasarja kokkuvõte pärast 6 etappi NAISED ELTL karikasarja kokkuvõte pärast 6 etappi MEHED Kasutaja Aleksandr Kirpu ajaveeb Kommenteerimiseks logi sisse PALJU ÕNNE GREETA MARIA ULMRE 12 ILJA TROFIMOV 10 LEV ROJAK 9 VÕISTLUSED 2016 02 07 Kadettide individuaalsed MV Narva Puškini 25B 2016 02 13 Haapsalu XV GP 4 etapp EMSL Jõud meistrivõistlused Wiedemanni 15 Haapsalu 2016 02 14 Juunioride individuaalsed MV Aseri Vabaajakeskus 2016 02 20 LTK Kalev Open 3 etapp Jüri Spordihoone 2016 02 21 ELTL STIGA Laste GP 6 etapp Jüri Sprodihoone 2016

    Original URL path: http://lauatennis.ee/web/node/818 (2016-02-07)
    Open archived version from archive

  • ELTL VÕISTLUSTE TULEMUSED 2013-2014 | WWW.LAUATENNIS.EE
    meistrivõistlused 2014 19 01 2014 Haapsalu Eesti ind kadettide 2014 a meistrivõistlused 9 02 2014 Aseri Eesti ind juunioride ja minikadettide 2014 a meistrivõistlused 16 02 2014 Haapsalu EESTI INDIVIDUAALSED MEISTRIVÕISTLUSED 2014 1 2 03 2014 Tallinn Eesti veteranide individuaalsed meistrivõistlused 26 04 2014 Tallinn RemedyWay Eesti võistkondlikud meistrivõistlused FINAAL 19 04 2014 Tallinn ja tulemused 4 võistluspäevalt 29 03 2014 kohtadel ELTL Balteco GP 2013 14 TULEMUSED 15 03 2014 Tallinn Eesti noorte TOP 8 juuniorid ja vanemad minikadetid 10 05 2014 Narva Eesti noorte TOP 8 kadetid ja nooremad minikadetid 11 05 2014 Viljandi ELTL Stiga Laste GP hooaeg 2013 14 TULEMUSED 18 05 2014 Aseri EVMV 2013 2014 1p zip ELTL voistkondlikud JMV xls ELTL Eesti Kadettide voistkondlikud MV 2014 xls ELTL BaltecoGP paremusjarjestus kokku 2013 14 pdf ELTL STIGA Laste GP 2013 2014 6et xls Eesti üleminekumängud2014 xls EVMV 2013 2014 5 p finaaalmängud xls PALJU ÕNNE GREETA MARIA ULMRE 12 ILJA TROFIMOV 10 LEV ROJAK 9 VÕISTLUSED 2016 02 07 Kadettide individuaalsed MV Narva Puškini 25B 2016 02 13 Haapsalu XV GP 4 etapp EMSL Jõud meistrivõistlused Wiedemanni 15 Haapsalu 2016 02 14 Juunioride individuaalsed MV Aseri Vabaajakeskus 2016 02 20 LTK Kalev Open 3

    Original URL path: http://lauatennis.ee/web/node/572 (2016-02-07)
    Open archived version from archive

  • Eesti Lauatenniseliidu reiting, mehed. | WWW.LAUATENNIS.EE
    1166 SOOL HEIKKI 1948 Haapsalu LTK 158 29 29 30 3824 MICHELSON RAINER 1981 Võru Lauatennise Selts 159 29 29 29 1227 RISTISSAAR VEIKO 1987 Lauatennisekeskus 160 29 29 22 311 SULLAKATKO HEIKI 1967 Keila LTK Pinksiproff 161 29 29 22 3061 ZAHHAROV SERGEI 1970 Sillamäe SK Kalev 162 29 29 17 997 JOA JOEL 1970 Riisipere LTK 163 29 29 13 1653 KRAANER HEIKO 1988 S Jaani LTK Lehola 164 29 29 12 2808 VOTINOV JURI 1947 Sillamäe SK Kalev 165 29 29 10 233 PAKK MARTIN 1941 Maardu LTK 166 28 28 48 7219 KÄÄRIK TARMO 1971 Tartu LTK PiPo 167 28 28 44 1304 VASSILJEV SERGEI 1964 Maardu LTK 168 28 28 42 3998 OPALKO ILJA 1996 Riisipere LTK 169 28 28 41 5173 NERMANN JAN ERIK 2001 Tln Nõmme SK 170 28 28 39 2514 SENGBUSCH TARMO 1977 S Jaani LTK Lehola 171 28 28 39 3496 CHRISTJANSON GERT 2001 Tln Nõmme SK 172 28 28 38 7577 HAVANSKI VIKTOR 1975 Spinmaster 173 28 28 37 3669 KASK KALLE 1968 LTK Kalev 174 28 28 36 356 HENDRIKSON ANTS 1967 Viljandi LTK Sakala 175 28 28 18 470 KALININ ALEKSANDR 1968 Sillamäe SK Kalev 176 28 28 15 225 OJAMAA MÄRT 1944 Lauatennisekeskus 177 28 28 14 319 SUSI MAREK 1978 Viljandi LTK Sakala 178 28 28 12 184 KRALL ALLAN 1947 Aseri Spordiklubi 179 28 28 11 159 EDULA KALLE 1965 Viljandi LTK Sakala 180 27 27 41 2013 TSÕGANOV VALENTIN 1951 Mustvee LTK 181 27 27 36 1130 VESI HARRI 1961 KLUBITU 182 27 27 22 3568 POOLA GUSTAV 1960 Spinmaster 183 27 27 21 2733 VASIN ALEKSANDR 1988 Maardu LTK 184 27 27 21 4679 LOKOTAR JAANUS 1967 Kadrina LTK 185 27 27 14 1462 PÄRGMA OMAR 1987 KLUBITU 186 27 27 14 3001 PAE MEELIS 1993 Tartu SS Kalev 187 27 27 10 3351 KLENTŠIŠEV VALERI 1951 KLUBITU 188 27 27 9 1203 VIISUT VALTER 1952 KLUBITU 189 26 29 3 448 KORNILOV VLADIMIR 1956 Tartu LTK PiPo 190 26 26 43 493 RAHUOJA ALMAR 1976 Pärnu Jaagupi Lauatenniseklubi 191 26 26 43 3446 REINSALU KEIT 1991 Pärnu Jaagupi Lauatenniseklubi 192 26 26 42 3577 PARHOMIK VÄLEK VITALI 1975 Võru Lauatennise Selts 193 26 26 39 3130 SIIM TIMO 1999 S Jaani LTK Lehola 194 26 26 38 5099 LEHISMETS KALLE 1964 KLUBITU 195 26 26 35 3441 PARMAKSON PEEP 1967 Tartu SS Kalev 196 26 26 28 3728 KONONTŠUK JURI 1958 KLUBITU 197 26 26 21 228 OVIIR ALLAR 1962 Valgu LTK Pingo 198 26 26 19 1895 KORSAR TOOMAS 1991 Tartu LTK PiPo 199 26 26 16 1144 METS HARDI 1952 Keila LTK Pinksiproff 200 26 26 15 3231 MARGOV IGOR 1964 Lauatennisekeskus 201 26 26 14 191 KLEMM HARRI 1949 Haiba Spordiklubi 202 26 26 8 990 KIRPU ALEKSANDR 1983 Viljandi LTK Sakala 203 25 25 51 1952 KUUSK TOIVO 1949 Tartu LTK PiPo 204 25 25 47 5168 LEPPIK LAURI 2002 Tartu SS Kalev 205 25 25 45 5346 KRAINOV ALEKSEI 1979 Riisipere LTK 206 25 25 38 1965 SEDELNIKOV DENISS 1981 Kadrina LTK 207 25 25 36 2134 KUKK RAINER 1975 Haiba Spordiklubi 208 25 25 35 3580 PUHM MIHKEL 1998 Haapsalu LTK 209 25 25 34 5954 MOOS MADIS 2004 Pärnu LTK Vint 90 210 25 25 33 171 KAPPER TÕNU 1946 Jõhvi LTK Üksteist 211 25 25 31 3094 ALL ARVI 1974 Võru Lauatennise Selts 212 25 25 27 1994 LEHTSI AARE 1956 Kuressaare Lauatenniseklubi TOPS 213 25 25 25 1651 PÕRU RAUNO 1973 Viljandi LTK Sakala 214 25 25 22 214 MÄLETJÄRV ANDRUS 1971 Lauatennisekeskus 215 25 25 22 1184 PAIDRE URMAS 1970 KLUBITU 216 25 25 17 2660 NÜÜD VÄINO 1959 Haiba Spordiklubi 217 25 25 16 2468 SAVIOTS JAANUS 1971 Haapsalu LTK 218 25 25 12 238 PUTKAS EVALD 1949 KLUBITU 219 25 25 9 205 LOOS ARNE 1946 KLUBITU 220 25 25 9 882 PETROV SERGEI 1960 KLUBITU 221 24 26 5 8178 SINISALU URMAS 1974 KLUBITU 222 24 24 50 6172 KOTKAS MAREK 1972 Tartu LTK PiPo 223 24 24 42 5433 PÕDER AARNE 1978 Tartu LTK PiPo 224 24 24 40 3009 VELDEMANN KAIDO 1977 S Jaani LTK Lehola 225 24 24 32 2484 TAMMOJA ARVI 1992 KLUBITU 226 24 24 26 3668 SAGOR KALVI 1970 Haiba Spordiklubi 227 24 24 24 4871 LOOMETS SIMON 1999 LTK Kalev 228 24 24 23 4859 VIRKUNEN EDUARD 1970 Maardu LTK 229 24 24 21 1001 KAASIK LAURI 1986 Haiba Spordiklubi 230 24 24 21 1228 RISTISSAAR REINO 1983 Lauatennisekeskus 231 24 24 15 180 KONSA ENNO 1943 Jõhvi LTK Üksteist 232 24 24 11 162 HALLA KAAREL MATI 1941 Maardu LTK 233 24 24 9 394 OVIIR ALVAR 1985 Valgu LTK Pingo 234 24 24 8 144 ANGERJAS HEINO 1941 KLUBITU 235 23 23 38 5943 MEOS RAUL 1980 TÜ ASK 236 23 23 30 1214 VAHTRA JÜRI 1952 Pärnu Jaagupi Lauatenniseklubi 237 23 23 29 4760 TOMING TOOMAS 1976 Lauatennisekeskus 238 23 23 25 2371 VÄLJAKIVI KALJO 1964 Keila LTK Pinksiproff 239 23 23 22 185 KRAUT MART 1943 KLUBITU 240 23 23 12 3280 KAPITONOV ALIK 1997 Haiba Spordiklubi 241 23 23 10 4454 PREES ANTTI 1967 KLUBITU 242 22 22 52 7709 LEONTJEV IVAR 1969 KLUBITU 243 22 22 51 5470 PUKK MARKKOS 2006 Tartu SS Kalev 244 22 22 39 5527 RAKEL DMITRI 2001 KLUBITU 245 22 22 21 2192 KINGSEPP VÄINO 1946 Tartu LTK PiPo 246 22 22 17 409 SAFONOV OLEG 1961 Pärnu Jaagupi Lauatenniseklubi 247 22 22 14 5932 BAŠARIN DMITRI 1970 KLUBITU 248 22 22 11 5603 LOID ALLAN 1984 KLUBITU 249 22 22 10 1324 SIISPOOL RAIVO 1961 Rakvere LTK Pinx 250 22 22 10 2672 SEIDELBERG AVO 1957 KLUBITU 251 22 22 9 1301 PÄRNAKIVI JANNO 1979 KLUBITU 252 22 22 9 2282 STERN TANEL 1994 S Jaani LTK Lehola 253 21 23 4 8160 KNEZIUS GUTIS 2005 KLUBITU 254 21 21 48 5432 VAHER TEET 1978 Tartu LTK PiPo 255 21 21 36 3353 KRUSEL MATI 1957 Keila LTK Pinksiproff 256 21 21 29 5944 SAPETA JEVGENI 1958 TÜ ASK 257 21 21 27 1316 EVERT ANTTI 1967 S Jaani LTK Lehola 258 21 21 19 497 FUCHS RISTO 1974 KLUBITU 259 21 21 17 317 VINNE ENNO 1953 Riisipere LTK 260 21 21 10 2375 TAMMISTE RAUL 1957 Lauatennisekeskus 261 21 21 10 3105 KEES ASSER AURIS 1998 S Jaani LTK Lehola 262 21 21 8 203 LUIGE ARVO 1951 KLUBITU 263 21 21 8 445 IVANOV SERGEI 1954 KLUBITU 264 20 20 48 3866 PÄRN TOMI 2003 LTK Kalev 265 20 20 45 5187 KOEMETS KAIMAR 1981 Tartu LTK PiPo 266 20 20 35 2985 EIVER PRIIT 1947 Lauatennisekeskus 267 20 20 35 4703 RUUTO AARNE 1967 Kadrina LTK 268 20 20 31 5942 AVIKSON JÜRI 1956 KLUBITU 269 20 20 30 3818 LÖÖPER RIHO 1970 Jäneda LTK 270 20 20 29 336 HANSAR TOOMAS 1970 KLUBITU 271 20 20 27 450 VANKER HEINO 1944 Valgu LTK Pingo 272 20 20 24 7570 PELEŠEV ANTON 1984 TÜ ASK 273 20 20 21 3477 SEROV ALEKSANDR 1957 KLUBITU 274 20 20 19 406 GAVRILOV MAKSIM 1982 Sillamäe SK Kalev 275 20 20 15 246 RAMST REIN 1954 Riisipere LTK 276 20 20 10 8076 KOVALJOV GENNADI 1956 KLUBITU 277 20 20 9 492 VAHER PRIIDU 1978 KLUBITU 278 19 19 51 5674 ÕUN TIIT 1960 Lauatennisekeskus 279 19 19 37 3851 PENEK MARTIN 2003 Aseri Spordiklubi 280 19 19 36 5285 FARFOROVSKI ARSENI 2004 Narova 281 19 19 35 3803 LAUK IAN 2002 Tartu SS Kalev 282 19 19 22 3064 MÄNNASOO REIMO 1991 KLUBITU 283 19 19 17 1064 RAJASAARE VÄINO 1948 KLUBITU 284 19 19 10 1491 REHTLA RENNO 1985 Viljandi LTK Sakala 285 19 19 9 355 KIISA ANDRUS 1973 KLUBITU 286 19 19 9 3830 MOŠNIKOV JEGOR 2002 Narova 287 18 18 43 3103 KOSEMÄE RAOUL 1967 Tartu SS Kalev 288 18 18 41 4976 LUSMÄGI KAAREL 2003 Tln Nõmme SK 289 18 18 40 5529 SAATMÄE KAARO 2002 Haapsalu LTK 290 18 18 39 4813 ELMIK ANDRES 1968 KLUBITU 291 18 18 35 2425 LASN MIHKEL 1941 KLUBITU 292 18 18 35 5047 AKSEL EINAR 1966 Spinmaster 293 18 18 35 5100 LEHISMETS KULNO 1961 KLUBITU 294 18 18 30 7761 DAUGINTIS RISTJAN VYTAUTAS 1973 KLUBITU 295 18 18 25 4663 KAPRALOV EDUARD 1974 Kadrina LTK 296 18 18 24 1080 PERENDI MARKO 1985 Lauatennisekeskus 297 18 18 21 215 MÄND HILLAR 1941 Pärnu Jaagupi Lauatenniseklubi 298 18 18 19 3852 PENK INDREK 1981 Võru Lauatennise Selts 299 18 18 18 5428 PIHLAK MARIUS 1980 KLUBITU 300 18 18 17 417 SEPP TOIVO 1983 KLUBITU 301 18 18 17 3340 MÖLDER JAANUS 1972 Pärnu Jaagupi Lauatenniseklubi 302 18 18 14 2314 ODRES AAP 1992 KLUBITU 303 18 18 14 2635 RATIJEV OLEG 1959 KLUBITU 304 18 18 11 2016 VÄLJAKIVI VELJO 1966 Keila LTK Pinksiproff 305 18 18 11 4978 NIKOLAS ALEKSANDR 2003 Narova 306 17 17 48 6120 MALTIZOV GRIGORI 1958 Maardu LTK 307 17 17 40 223 NOVIKOV VITALI 1958 KLUBITU 308 17 17 36 4786 PETERSELL MARGUS 1961 Mooste Valla SK MÕIS 309 17 17 35 3198 KLJUTŠIVSKI ALEKSEI 1979 KLUBITU 310 17 17 33 1953 MUHAMEDŽANOV JUSSOF 1951 KLUBITU 311 17 17 33 2433 TSÄKO MADIS 1947 Võru Lauatennise Selts 312 17 17 31 4809 ANDREK SVEN 1973 LTK Kalev 313 17 17 29 4810 ANNILO VAMBOLA 1946 S Jaani LTK Lehola 314 17 17 24 3635 PEENSALU JANNO 1971 Pärnu LTK Vint 90 315 17 17 21 4804 VAHTRAS KUNNAR 1957 KLUBITU 316 17 17 20 8091 KRUTI STANISLAV 1900 KLUBITU 317 17 17 18 5181 VAHER ANDRUS 2004 Tln Nõmme SK 318 17 17 17 302 HALLIK LAURI 1968 KLUBITU 319 17 17 13 5349 OSSIS IVO 1973 Võru Lauatennise Selts 320 17 17 12 7499 AIAR KALEV 1967 KLUBITU 321 17 17 10 2330 MAGRANOV DENISS 1970 Sillamäe SK Kalev 322 16 16 53 7451 KÄRNER KRISTJAN 1979 KLUBITU 323 16 16 48 4880 KIILASPEA INNO 1952 Viljandi LTK Sakala 324 16 16 40 4821 LAAN MARTTI 1971 TÜ ASK 325 16 16 37 216 MÜÜR ÄRNI 1936 KLUBITU 326 16 16 24 3283 KOMPUS KAIDO 1971 KLUBITU 327 16 16 21 3357 FREI KRISTO 1977 KLUBITU 328 16 16 21 5102 LUHTOJA STEN 1992 KLUBITU 329 16 16 17 357 LEPP JAAN 1943 KLUBITU 330 16 16 14 3430 SAVOLAINEN RAIKO 1994 KLUBITU 331 16 16 13 194 LAHE KALLE 1955 Pärnu LTK Vint 90 332 16 16 13 1237 PESOR RAIN MATI 1944 Riisipere LTK 333 16 16 9 3670 LEPIKU ELMO 1964 Keila LTK Pinksiproff 334 15 15 50 7677 PULLONEN KALEV 1964 Tartu LTK PiPo 335 15 15 50 7706 JAKOVLEV VASSILI 1984 KLUBITU 336 15 15 44 7472 RAID AIN 1969 KLUBITU 337 15 15 39 3739 BERIJA NADARIAN 2003 Aseri Spordiklubi 338 15 15 38 7758 ŠASTIN VLADIMIR 1963 KLUBITU 339 15 15 36 7299 KUUSPALU KALLE 1969 KLUBITU 340 15 15 35 174 KIBENA HANS 1945 KLUBITU 341 15 15 33 333 VAHTER HARRI 1942 Pärnu LTK Vint 90 342 15 15 28 3119 LAANEMETS JANAR 1980 Haiba Spordiklubi 343 15 15 23 5555 DOROFEJEV SEVA 2005 Narova 344 15 15 22 4704 RUUTO AVO 1962 Kadrina LTK 345 15 15 20 5161 HANSSON MARKUS 2001 Pärnu LTK Vint 90 346 15 15 15 285 VILBA ANATOLI 1952 Haiba Spordiklubi 347 15 15 15 3646 OSMUŠKIN VITALI 1999 Maardu LTK 348 15 15 14 5043 MUHHORTOV IVAN 1999 Maardu LTK 349 15 15 10 3785 KIRST REIN 1900 KLUBITU 350 15 15 9 290 VENTSEL AIVAR 1964 KLUBITU 351 14 14 50 7714 LEEMET MAREK 1977 KLUBITU 352 14 14 43 962 REINARU JANEK 1973 KLUBITU 353 14 14 42 7194 ROMMOT RAIGO 1973 KLUBITU 354 14 14 38 1353 JAKOBSON JÜRI 1974 KLUBITU 355 14 14 36 2683 TAMM JAANUS 1968 Jäneda LTK 356 14 14 35 3449 NOOGEN AIVO 1973 Keila LTK Pinksiproff 357 14 14 34 3036 HÄRMIK TANEL 1998 Viljandi LTK Sakala 358 14 14 33 2777 PAAT MATI 1953 Haapsalu LTK 359 14 14 33 2779 MUULI JÜRI 1964 Haapsalu LTK 360 14 14 31 293 ROMAN RISTO 1951 S Jaani LTK Lehola 361 14 14 31 3298 NÄKK ARVO 1967 Tartu LTK PiPo 362 14 14 23 7401 RAUDLA ALLAR 1974 KLUBITU 363 14 14 21 4673 LAIDMAA HEINO 1961 KLUBITU 364 14 14 19 6237 STRAZEV RIHO 1977 KLUBITU 365 14 14 18 4823 LAMPE ANDRES 1968 LTK Kalev 366 14 14 16 380 UUSTALU KOIT 1978 KLUBITU 367 14 14 14 5265 TAABER SANDER 1998 Keila LTK Pinksiproff 368 14 14 11 307 BLAASEN UUDO 1936 Valga lauatennise ja koroonaklubi 369 14 14 11 340 RASS REINO 1978 KLUBITU 370 14 14 11 3451 ROOTS RAIVO 1950 KLUBITU 371 14 14 10 7654 PÕIME AIN 1973 KLUBITU 372 13 13 54 2319 KURVET MÄRT 2003 Tln Nõmme SK 373 13 13 52 161 TUHKANEN ALEKSANDER 1951 Keila LTK Pinksiproff 374 13 13 50 6162 MALTIZOV ANDREI 2006 Maardu LTK 375 13 13 46 1484 PAJUSTE MARGUS 1985 KLUBITU 376 13 13 45 2018 TOBRE ANDRES 1959 KLUBITU 377 13 13 42 4782 NERMANN HELDUR 1948 KLUBITU 378 13 13 40 1964 DANILOV NIKOLAI 1984 KLUBITU 379 13 13 31 2136 TÕNISMÄGI TARMO 1970 Haiba Spordiklubi 380 13 13 31 5226 VANKER TAMUR 1971 KLUBITU 381 13 13 30 3210 VALO RAIKO 2000 Viljandi LTK Sakala 382 13 13 15 2744 OSSIPOV ANDREI 1998 Haapsalu LTK 383 13 13 15 7660 MAKARENKO SERGEI 1971 KLUBITU 384 13 13 11 312 LILLEPRUUN PAUL 1948 KLUBITU 385 13 13 11 371 VALEJEV VLADIMIR 1945 KLUBITU 386 13 13 10 3204 NILP KARL MARCUS 1998 Haiba Spordiklubi 387 12 15 0 234 PELESHEV LEONID 1951 KLUBITU 388 12 12 51 1058 PUTKEMA VALDEK 1972 Spinmaster 389 12 12 49 7445 SALLA ALLAN 1985 KLUBITU 390 12 12 45 7760 VÄLJA AIMAR 1975 KLUBITU 391 12 12 42 5230 RUMMEL ALLEX 2002 Haapsalu LTK 392 12 12 36 7192 GOLODOV VLADISLAV 1982 KLUBITU 393 12 12 31 5471 STARKOPF EGERT 2004 Tln Nõmme SK 394 12 12 27 1317 ADAMSON ERKI 1968 S Jaani LTK Lehola 395 12 12 27 7423 TÕHK MATS 1968 KLUBITU 396 12 12 26 8080 ZÕKOV ALEKSANDR 1978 KLUBITU 397 12 12 24 2625 VARIK ENDEL 1958 Tartu LTK PiPo 398 12 12 21 2908 LAIDMA AIMIR 1960 KLUBITU 399 12 12 17 6192 RANDARU PAUL LUI 2003 Tln Nõmme SK 400 12 12 16 4794 SANG TÕNIS 1987 KLUBITU 401 12 12 16 5607 VAIKMÄE RANDO 2000 Tartu SS Kalev 402 12 12 15 3189 STUDENIKIN ALEKSANDR 1955 KLUBITU 403 12 12 13 1984 JALAS EDGAR 1989 KLUBITU 404 12 12 10 3664 KASK ALLAN 1996 Viljandi LTK Sakala 405 12 12 9 3792 KOTKAS SANDER 1998 Tartu SS Kalev 406 11 11 43 3354 LÖÖR VAHUR 1967 Keila LTK Pinksiproff 407 11 11 41 7715 BELOUS VALERIY 1981 Spinmaster 408 11 11 37 1951 VESI VOLDEMAR 1956 KLUBITU 409 11 11 21 8027 SCHMIDT ROBERT 1972 KLUBITU 410 11 11 19 4894 LEHTSAAR ARNO 1997 Tartu SS Kalev 411 11 11 17 332 ANVELT LENNART 1943 KLUBITU 412 11 11 14 2473 BENDI HARRI 1992 KLUBITU 413 11 11 9 3203 SARV RAGNAR 1999 Haapsalu LTK 414 10 10 31 7382 ZAVIDEI ANDREI 1982 KLUBITU 415 10 10 30 5227 RIIVE TOOMAS 1965 KLUBITU 416 10 10 26 6030 ANTIPIN ARTJOM 2006 Narova 417 10 10 25 4798 SIRP KARL ALEKSANDER 1999 Tartu SS Kalev 418 10 10 25 7140 RIVIMETS RIIVO 1994 KLUBITU 419 10 10 24 3249 PLÜMBERG SANDER 2000 Viljandi LTK Sakala 420 10 10 21 7843 PUKKONEN EDUARD 1960 KLUBITU 421 10 10 17 407 KRUUSMAA ANDRES 1963 KLUBITU 422 10 10 16 4840 RISTMÄGI MATTIAS 2000 Haapsalu LTK 423 10 10 13 1473 SAMOILOV SERGEI 1962 KLUBITU 424 9 11 0 3059 SILANTJEV SERGEI 1962 Sillamäe SK Kalev 425 9 9 53 7417 JÕELAID MARGUS 1960 KLUBITU 426 9 9 48 5600 KOORT VAINO 1970 KLUBITU 427 9 9 39 7384 FOMICHENKO DMITRY 1957 KLUBITU 428 9 9 36 7195 RANDARU ÜLO 1961 KLUBITU 429 9 9 31 299 HANSAR HEIKI 1942 KLUBITU 430 9 9 31 3250 VALO RAUNO 2000 Viljandi LTK Sakala 431 9 9 31 4784 OJA AUGUST ERVIN 1958 TÜ ASK 432 9 9 30 7632 OBERLE VINCENT 1977 KLUBITU 433 9 9 27 7842 SUBA ALAND 1961 KLUBITU 434 9 9 24 5218 ZARODÕŠEV PAUL 1976 LTK Kalev 435 9 9 21 6161 ZADÕR IVAN 2005 Narova 436 9 9 19 1567 UUSTALO TOIVO 1946 Mustvee LTK 437 9 9 19 3721 MÄNNA VAHUR 1955 KLUBITU 438 9 9 17 5257 ROOSMAA ILMAR 1978 KLUBITU 439 9 9 17 6191 RANDARU TOMM JAN 2003 Tln Nõmme SK 440 9 9 16 7221 JEFREMOV OLEG 1963 KLUBITU 441 9 9 16 7380 GRUFT VELLO 1958 KLUBITU 442 9 9 16 8186 VEELAIN ERMO 1962 KLUBITU 444 9 9 14 6987 HALJASOKS MAREK 1995 KLUBITU 445 9 9 14 7822 KIURU VÄINO 1974 KLUBITU 446 9 9 12 5185 IVANOV ANDREI 1976 KLUBITU 447 9 9 10 6986 ADAMSON ERGO 1990 KLUBITU 448 8 8 49 7352 VAHER VOOTELE 1985 KLUBITU 449 8 8 47 7710 TÜRK MATI 1957 Haapsalu LTK 450 8 8 45 5225 PALU PEETER 1950 KLUBITU 451 8 8 42 6002 HIIEMÄE ANDRUS 2003 KLUBITU 452 8 8 40 5425 MOSOLOV ILJA 2003 Maardu LTK 453 8 8 37 7143 MÄNNIK KARL 2000 Tln Nõmme SK 454 8 8 36 7471 KRUUSE ARNE 1949 KLUBITU 455 8 8 36 7704 RÜTKINEN NIKOLAI 1967 Maardu LTK 456 8 8 32 7130 MEOS MADIS 1989 TÜ ASK 457 8 8 30 4779 LAMPE TANEL 2003 LTK Kalev 458 8 8 30 7229 LAASNER JANNO 1972 KLUBITU 459 8 8 28 7950 KNYAZEV ARTUR 1982 Spinmaster 460 8 8 26 7667

    Original URL path: http://lauatennis.ee/web/node/353 (2016-02-07)
    Open archived version from archive

  • Eesti Lauatenniseliidu reiting, naised. | WWW.LAUATENNIS.EE
    REINOL VITALIA 2003 Narova 48 22 22 20 2972 TALVING KARIN 1998 Haapsalu LTK 49 21 21 35 3158 MILLERT HILLE 2001 Tln Nõmme SK 50 21 21 17 2101 KOTKA MARIKA 1959 Valgu LTK Pingo 51 21 21 13 3931 ZAHHARTSEVA ELEONORA 2000 Narova 52 20 23 1 7387 PLAKK MARI 1951 KLUBITU 53 18 22 0 7185 PÕDER HELI 1972 KLUBITU 54 18 18 34 5120 ZULFUKAROVA ADELINA 2003 Rakvere LTK Pinx 55 18 18 17 3007 RYBAKOVA ELIZAVETA 1999 Narova 56 18 18 12 71 LAUR ENE 1963 KLUBITU 57 18 18 11 2854 DJOMINA ELINA 1997 Maardu LTK 58 18 18 10 2536 OAGO EIDI 1996 Pärnu Jaagupi Lauatenniseklubi 59 18 18 10 3179 TAMM MARGIT 1969 Pinksipõnnid MTÜ 60 17 17 16 135 VASEMÄGI HELGA 1948 Kadrina LTK 61 16 19 0 7679 TÕSJATOVA VERA 1951 KLUBITU 62 16 16 24 3219 JAANIMÄGI SIRLI 2000 Tln Nõmme SK 63 16 16 15 3083 KALJUVEE KÄRT 1999 Pärnu LTK Vint 90 64 16 16 13 3403 MASLOVA TATJANA 1999 Narova 65 15 15 13 1295 KULDKEPP AILI 1948 KLUBITU 66 15 15 12 2087 KIRPU VIKTORIA 1996 Viljandi LTK Sakala 67 15 15 9 3155 BOBROV HANNA LOORA 2000 Aseri Spordiklubi 68 14 15 4 8137 VÄLJAKIVI KADRI 2002 KLUBITU 69 14 14 33 5361 MELNIKOVA ANASTASSIA 2004 Narova 70 14 14 9 7311 ŽAVORONKOVA MARIA 2007 KLUBITU 71 13 15 1 26 BARBO NONA SALOME 1940 KLUBITU 72 13 13 31 3715 VAHTER ANITA 2001 Tln Nõmme SK 73 13 13 27 5962 TIITS JEKATERINA 2005 Narova 74 13 13 14 3814 LUKK DELIA 2001 Rakvere LTK Pinx 75 12 14 0 5174 NIKITIN DMITRI 1973 KLUBITU 76 12 12 31 5981 VASSILJEVA KRISTINA 2005 Narova 77 12 12 29 6043 LITVINOVA ARINA 2006 Narova 78 12 12 10 7810 TOMING LIINA 1984 KLUBITU 79 11 11 39 3887 SEVALKINA SOFIA 2002 Maardu LTK 80 11 11 30 5175 PIHELGAS LINDA 2004 Tln Nõmme SK 81 11 11 24 5950 JOLKINA JELIZAVETA 2000 Narova 82 11 11 8 7923 ŽAVRONKOVA MARIA 2007 Narova 83 10 10 31 3393 TREIMANN SANDRA 2001 Tln Nõmme SK 84 10 10 29 4838 RANDLAHT ROSÉ MARII 2003 Tln Nõmme SK 85 9 9 27 3714 LEE SASKIA MEERI LIIS 2002 LTK Kalev 86 9 9 19 7309 ZUJEVA KSENIA 2006 Narova 87 9 9 16 4665 KISLÕI KERLI 1998 Viljandi LTK Sakala 88 9 9 16 4852 UUSTALU KARINE 2001 LTK Kalev 89 9 9 14 7823 ALTERMANN ADELE 2007 Rakvere SK 90 9 9 11 40 GUSSEVA LUDMILLA 1952 KLUBITU 91 9 9 9 4746 LIIVAS TERJE 1976 KLUBITU 92 8 8 39 7051 LÜKK KRISTEL 2004 Pärnu LTK Vint 90 93 8 8 33 5180 ULMRE GREETA MARIA 2004 Tln Nõmme SK 94 8 8 32 6110 NURGA RAILI 2005 Rakvere LTK Pinx 95 8 8 21 5985 POŽARNIKOVA ANNA 2003 Narova 96 8 8 16 3215 VESTLI JANELY 1999 Haapsalu LTK 97 8 8 16 5882

    Original URL path: http://lauatennis.ee/web/node/355 (2016-02-07)
    Open archived version from archive

  • VÕISTLUSED | WWW.LAUATENNIS.EE
    VÕISTLUSELE 0 0 puudub PALJU ÕNNE GREETA MARIA ULMRE 12 ILJA TROFIMOV 10 LEV ROJAK 9 VÕISTLUSED 2016 02 07 Kadettide individuaalsed MV Narva Puškini 25B 2016 02 13 Haapsalu XV GP 4 etapp EMSL Jõud meistrivõistlused Wiedemanni 15 Haapsalu 2016 02 14 Juunioride individuaalsed MV Aseri Vabaajakeskus 2016 02 20 LTK Kalev Open 3 etapp Jüri Spordihoone 2016 02 21 ELTL STIGA Laste GP 6 etapp Jüri Sprodihoone 2016

    Original URL path: http://lauatennis.ee/web/forum/3 (2016-02-07)
    Open archived version from archive



  •