archive-ee.com » EE » B » BOARDHOCKEY.EE

Total: 124

Choose link from "Titles, links and description words view":

Or switch to "Titles and links view".
  • EESTI LAUAHOKI LIIT ---- ESTONIAN BOARDHOCKEY FEDERATION
    EESTI LAUAHOKI LIIT KLUBID TREENING PROJEKTID

    Original URL path: http://www.boardhockey.ee/treenin.html (2015-10-17)
    Open archived version from archive


  • EESTI LAUAHOKI LIIT ---- ESTONIAN BOARDHOCKEY FEDERATION
    kõikide toimumata kohtumiste eest 4 3 Play off seeria otsustavateks mängudeks määratakse ühe osapoole soovi või nõudmise korral kohtunik 4 3 1 Kohtunik määratakse nende kogenud mängijate hulgast kes pole enam võistlusega seotud ning pole kummagi mängija klubikaaslane ega sugulane 4 3 2 Juhul kui esineb vaidlust tekitav situatsioon või kohtunik eksib võib mängija esitada kohtunikekogule soovi olukorra ülevaatamiseks ainult pärast kohtuniku otsuse täitmist 5 Reitingupunktide arvestamine 5 1 Igal etapil osalemise eest teenib mängija reitingupunkte vastavalt saavutatud kohale 5 2 Reitingupunkte teenivad kõikide etappide parimad mängijad Etapi võitja saab 100 punkti Teise koha omanik teenib 90 kolmandale kohale tulnud mängija 80 4 koht 75 5 koht 70 6 koht 65 7 koht 60 8 koht 55 9 koht 50 10 koht 45 11 koht 40 12 koht 35 13 koht 30 14 koht 25 15 koht 20 16 koht 15 17 koht 10 18 koht 5 19 koht 2 20 koht 1 punkti 5 2 1 Meistrivõistluste reitingupunktid avalduvad üldturniiri kokkuvõttes ilma vanusegruppe arvestamata 5 2 2 Meistrivõistluste reitingupunktide arvestamisel ei lähe arvesse välisvõistlejate tulemused Eesti meistrivõistluste arvestusse kantakse ainult Eesti klubide mängijate tulemused 5 3 Eesti meistrivõistluste lõpliku paremusjärjestuse moodustamisel võetakse arvesse iga mängija kuue 6 parima etapi tulemused seitsmest 7 võimalikust 5 4 Juhul kui meistrivõistluste kokkuvõttes on mitmel mängijal võrdne arv reitingupunkte üldsumma formueeritakse iga mängija kuue parima etapi tulemustest arvestatakse nende lõplikud kohad järgnevate näitajate alusel a Etapivõitude arv b Parim tulemus kõikidelt etappidelt Parimate tulemuste hulk kõikidelt etappidelt d Parimad näitajad omavahelistest mängudest kõikidel etappidel punktid võidud väravate vahe 6 Autasustamine 6 1 Nii kõikide etappide kui meistrivõistluste üldkokkuvõttes viiakse läbi parimate mängijate autasustamine 6 1 1 Eesti meistrivõistluste parimaid mängijaid kõikide etappide kokkuvõttes autasustatakse medalitega esimese teise ja kolmanda koha eest neljas kategoorias avatud ehk open kategooria vanusepiiranguta juuniorid kuni 18 aastased veteranid 40 aastased ja vanemad ning naised 6 1 2 Kõikide etappide parimaid mängijaid autasustatakse diplomiga esimese teise ja kolmanda koha eest neljas kategoorias avatud ehk open kategooria vanusepiiranguta juuniorid kuni 18 aastased veteranid 40 aastased ja vanemad ning naised 6 1 3 Kõikide etappide parimaid mängijaid avatud kategoorias võib sõltuvalt saavutatud tulemusest premeerida eriauhindaega 6 2 Etappide ja meistrivõistluste parimate mängijate autasustamine toimub vastavalt rahvusvahelisele sportlikule printsiibile auhinnad esimese teise ja kolmanda koha saavutanutele antakse igas kategoorias välja juhul kui nimetatud kategoorias osaleb viis või enam võistlejat Juhul kui ühes kategoorias osaleb neli või vähem sportlast autasustatakse ainult võitjat Peatükk 2 Meeskondlikud Eesti meistrivõistlused 2008 2009 7 Üldised tingimused 7 1 Meeskondlikud Eesti meistrivõistlused loetakse ametlikuks tingimusel et võistlustel osalevad neli või enam võistkonda 7 2 Meeskondlikud Eesti meistrivõistlused 4 kuni 8 võistkonna osavõtul koosnevad põhiturniirist ja play off seeriast ning viiakse läbi üks kord hooaja jooksul 7 2 1 Juhul kui meeskondlikel Eesti meistrivõistlustel mängivad enam kui 8 võistkonda moodustatakse kaks valikgruppi lähtuvalt Rahvusvahelise Lauahoki Föderatsiooni ITHF klubide reitingust Mõlema valikgrupi kaks parimat võistkonda pääsevad play off seeria poolfinaali kus ühe valikgrupi võitja kohtub teises valikgrupis teise koha saavutanud võistkonnaga ja vastupidi 7 2 2 Juhul kui meeskondlikel Eesti

    Original URL path: http://www.boardhockey.ee/juhis2.html (2015-10-17)
    Open archived version from archive

  • EESTI LAUAHOKI LIIT ---- ESTONIAN BOARDHOCKEY FEDERATION
    ESTONIAN CHAMPIONSHIP REGLAAMENT KALENDER REITING AJALUGU STATISTIKA

    Original URL path: http://www.boardhockey.ee/ajalugu2.html (2015-10-17)
    Open archived version from archive

  • EESTI LAUAHOKI LIIT ---- ESTONIAN BOARDHOCKEY FEDERATION
    Vladislav TROFIMOV Maria SAVELJEVA 05 05 2007 Maardu Cup 2007 Division 1 6 6 Vladislav TROFIMOV Juri ARTAMONOV 24 03 2007 EMV 2006 2007 7 etapp grupp 6 6 Vladislav TROFIMOV Valts SMAGARS LAT 28 12 2005 EMV 2005 2006 4 etapp grupp Kõige suurim võit Play off is täis tabel 12 0 Igor SAVELJEV Daniil TEREPENTŠUK 03 12 2005 TRimix Cup 19 1 4 fin 12 1 Igor SAVELJEV Dmitri LELEKA 21 06 2007 Reede League 28 1 4 fin 11 0 Igor SAVELJEV Daniil TEREPENTŠUK 03 12 2005 TRimix Cup 19 1 4 fin Kõige resultativselt mäng Play off is täis tabel 12 6 Edgars CAICS LAT Juri ARTAMONOV 29 12 2006 Christmas Cup 2006 1 4 fin 8 6 Olexandr DANYLENKO UKR Igor SAVELJEV 26 10 2006 Reede League 15 FINAAL 10 3 Edgars CAICS LAT Juri ARTAMONOV 29 12 2006 Christmas Cup 2006 1 4 fin EESTI MEISTRIVÕISTLUSTE REKORDID Kõige suurem võit täis tabel 18 0 Kristjan KANGRO Pavel SAHHAROV 19 11 2005 EMV 2005 2006 3 etapp grupp 15 0 Atis SILIS LAT Vadim JERMAKOV 28 12 2005 EMV 2005 2006 4 etapp grupp 15 0 Valts SMAGARS LAT Vadim JERMAKOV 28 12 2005 EMV 2005 2006 4 etapp grupp Kõige suurem tulemus täis tabel 18 0 Kristjan KANGRO Pavel SAHHAROV 19 11 2005 EMV 2005 2006 3 etapp grupp 15 0 Atis SILIS LAT Vadim JERMAKOV 28 12 2005 EMV 2005 2006 4 etapp grupp 15 0 Valts SMAGARS LAT Vadim JERMAKOV 28 12 2005 EMV 2005 2006 4 etapp grupp Kõige resultativselt viik täis tabel 6 6 Vladislav TROFIMOV Juri ARTAMONOV 24 03 2007 EMV 2006 2007 7 etapp grupp 6 6 Vladislav TROFIMOV Valts SMAGARS LAT 28 12 2005 EMV 2005 2006 4 etapp grupp 5 5 Valeri TROFIMOV Aleksandr KRYLOV 14

    Original URL path: http://www.boardhockey.ee/statistika.html (2015-10-17)
    Open archived version from archive

  • EESTI LAUAHOKI LIIT ---- ESTONIAN BOARDHOCKEY FEDERATION
    EESTI KOONDIS AJALUGU TULEMUSED

    Original URL path: http://www.boardhockey.ee/ajalugu3.html (2015-10-17)
    Open archived version from archive

  • EESTI LAUAHOKI LIIT ---- ESTONIAN BOARDHOCKEY FEDERATION
    10 1 Oleg Dmitrichenko Venemaa 2 Roni Nuttunen Soome 3 Janis Galuzo Venemaa 4 Edgars Caics Läti 37 Igor Saveljev Eesti 41 Jevgeni Lvov Eesti 70 Vladislav Trofimov Eesti 76 Vafa Hamdamov Eesti 1 Venemaa 2 Soome 3 Läti 4 Rootsi 5 Norra 6 Tšehhi 7 Ukraina 8 Sloveenia 9 Eesti 10 Ungari 11 Šveits 12 Saksamaa JUNIORID 20 osalejad NAISED 16 osalejad 1 Maxim Borisov Venemaa 2 Oleg Dmitrichenko Venemaa 3 Pavel Gorodnitsky Venemaa 4 Patrik Petr Tšehhi 7 Jevgeni Lvov Eesti 15 Vladislav Trofimov Eesti 1 Maria Yalbacheva Venemaa 2 Maria Saveljeva Eesti 3 Minerva Martiskainen Soome 4 Elena Nikitina Venemaa JUNIORID KOONDISED 7 NAISKONNAD 3 1 Venemaa 2 Soome 3 Eesti 4 Tšehhi 5 Läti 6 Ungari 7 Ukraina 1 Soome 2 Venemaa 3 Läti VETERANID 24 osalejad VETERANID KOONDISED 7 1 Dmitriy Petrov Venemaa 2 Janne Kokko Soome 3 Aleksandr Kosõrev Venemaa 4 Truls Mansson Rootsi 12 Igor Saveljev Eesti 16 Vafa Hamdamov Eesti 22 Valeri Trofimov Eesti 1 Venemaa 2 Rootsi 3 Soome 4 Tšehhi 5 Eesti 6 Saksamaa 7 Rahvusvaheliste koondis 11 Maailma Meistrivõistlused Budapest Ungari 2009 OPEN 131 osalejad KOONDISED 10 1 Roni Nuttunen Soome 2 Janis Galuzo Venemaa 3 Ahti Lampi Soome 4 Ivan Zakharov Venemaa 75 Igor Saveljev Eesti 99 Juri Artamonov Eesti 100 Vafa Hamdamov Eesti 110 Maria Saveljeva Eesti 117 Sergei Sokolov Eesti 123 Valeri Trofimov Eesti 1 Venemaa 2 Läti 3 Tšehhi 4 Rootsi 5 Soome 6 Ukraina 7 Slovakia 8 Norra 9 Ungari 10 Sloveenia 11 Taani 12 Eesti 13 Saksamaa 14 Austria 15 Canada JUNIORID 29 osalejad NAISED 23 osalejad 1 Ahti Lampi Soome 3 Dmitriy Sapozhnikov Venemaa 2 Alexandr Miloradov Venemaa 4 Mattiss Saulitiis Läti 1 Maria Yalbacheva Venemaa 2 Maria MIloradova Venemaa 3 Minerva Martiskainen Soome 4 Viktoriya Laricheva Venemaa 9 Maria Saveljeva Eesti VETERANID 24 osalejad NAISKONNAD 6 1 Pontus Eriksson Rootsi 2 Dmitriy Petrov Venemaa 3 Pavel Plešak Tšehhi 4 Aleksandr Kosõrev Venemaa 13 Igor Saveljev Eesti 28 Vafa Hamdamov Eesti 31 Valeri Trofimov Eesti 1 Venemaa 2 Soome 3 Läti 4 Tšehhi 5 Ungari 6 Slovakia VETERANID KOONDISED 10 1 Rootsi 2 Tšehhi 3 Läti 4 Venemaa 5 Ukraina 6 Rahvusvaheliste koondis 7 Eesti 8 Saksamaa 9 Soome 10 Ungari IV Euroopa MV Riia Läti 2008 OPEN 103 osalejad KOONDISED 10 1 Ahti Lampi Soome 2 Roni Nuttunen Soome 3 Atis Silis Läti 4 Fredrick Johansson Rootsi 59 Igor Saveljev Eesti 66 Vladislav Trofimov Eesti 73 Juri Artamonov Eesti 79 Jevgeni Žolobovski Eesti 87 Maria Saveljeva Eesti 92 Vafa Hamdamov Eesti 95 Maksim Vassiljev Eesti 102 Sergei Sokolov Eesti 103 Dmitri Leleka EEsti 1 Soome 2 Rootsi 3 Tšehhi 4 Venemaa 5 Läti 6 Ukraina 7 Eesti 8 Norra 9 Taani 10 Saksamaa JUNIORID 22 osalejad NAISED 14 osalejad 1 Ahti Lampi Soome 2 Alexandr Miloradov Venemaa 3 Petr Tmej Tšehhi 4 Evhen Levdanskyy Ukraina 12 Jevgeni Žolobovski Eesti 17 Vladislav Trofimov Eesti 22 Maksim Vassiljev Eesti 1 Maria Yalbacheva Venemaa 2 Minerva Martiskainen Soome 3 Maria MIloradova Venemaa 4 Baiba

    Original URL path: http://www.boardhockey.ee/results2.html (2015-10-17)
    Open archived version from archive

  • EESTI LAUAHOKI LIIT ---- ESTONIAN BOARDHOCKEY FEDERATION
    4 4 3 7 1 2 1 In a series for bronze won latvian Mikus Saulitis and finish Ismo Aulaskari the second season uccessively was the fourth The best veteran became Alexandr Zaytsev from Russia in a category of women Maria Miloradova Russia has won and to best of the Estonian players began Igor Savelyev 17 place All photos Results of Tallinn Cup 2007 Tallinn Cup 2006 The Finish time 1 Kristian Iso Tryykari Finland 2 Janne Kokko Finland 3 Markus Laakso Finland 4 Ismo Aulaskari Finland Tallinn Cup 2006 has passed under color of the Finnish players Markus Laakso has invited to Tallinn the friends The some people as Janne Kokko Tarja Linberg have arrived without registration and consequently frameworks of tournament appeared are expanded Games have turned out very interesting For a place in pla off 38 players from Finland Latvia Denmark and Estonia struggled Game of the Finnish masters appeared the most beautiful and effective Laakso Myllykangas Kokko and Iso Tryykari showed a master class In a result even the Latvian players could not make the way in a semifinal Persistent struggle in play off has led to to that on the ending Finns did not have not enough time They were late for the ferry and consequently the main prize was solved with one game For the third place of game it was not spent and in the final Iso Tryykari won at Janne Kokko 3 2 and right after receptions of Tallinn Cup has left for port Other players have gone on a celebratory banquet To best of the Estonian players began Igor Savelyev 12 place Tarja Linberg Finland began the best women and veterans category All photos Results of Tallinn Cup 2006 Tallinn Cup 2005 Master class s from Latvia 1 Valts Smagars Latvia

    Original URL path: http://www.boardhockey.ee/ajalugu_eng.html (2015-10-17)
    Open archived version from archive

  • EESTI LAUAHOKI LIIT ---- ESTONIAN BOARDHOCKEY FEDERATION
    00 17 20 Games in Leagues 17 30 20 30 Play off The best players in juniors ladies and veterans categories will be decided by play off best of 5 starting from 1 2 final 4 players Players for those

    Original URL path: http://www.boardhockey.ee/reglement_eng.html (2015-10-17)
    Open archived version from archive



  •